Slovenski nastopi po dnevih

NEDELJA, 18. FEBRUAR:

Alpsko smučanje - veleslalom, moški
02.15 1. vožnja, 05.45 2. vožnja
(Žan Kranjec, Štefan Hadalin)

Biatlon - 12.15 15 km skupinski start, moški
(Jakov Fak, Klemen Bauer, Miha Dovžan, Mitja Drinovec, Lenart Oblak)


PONEDELJEK, 19. FEBRUAR

Smučarski skoki - 13.30 ekipno, velika skakalnica, moški
(Jernej Damjan, Peter Prevc, Tilen Bartol, Anže Semenič)


TOREK, 20. FEBRUAR:

Nordijska kombinacija - velika skakalnica/10 km
11.00 skoki, 13.45 tek
(Vid Vrhovnik, Marjan Jelenko)

Biatlon - 12.15 mešana štafeta, 2 x 6 + 2 x 7,5 km
(Anja Eržen, Urška Poje, Klemen Bauer, Jakov Fak)

Hokej na ledu - moški, kvalifikacije za četrtfinale - Slovenija
04.10 1. tekma, 
08.40 2. tekma
13.10 3. in 4. tekma


SREDA, 21. FEBRUAR:

Alpsko smučanje - 03.00 smuk, ženske
(Maruša Ferk)

Smučanje prostega sloga - 03.30 smučarski kros, kvalifikacije, moški
(Filip Flisar)

Smučanje prostega sloga - 05.15 smučarski kros, moški
(Filip Flisar)

Smučarski tek - 09.00 ekipni sprint, prosto, kvalifikacije, moški
(Janez Lampič, Miha Šimenc)
ekipni sprint, prosto, kvalifikacije, ženske
(Anamarija Lampič, Katja Višnar, Vesna Fabjan)

Smučarski tek - 11.00 ekipni sprint, prosto, moški
(Janez Lampič, Miha Šimenc)
ekipni sprint, prosto, ženske
(Anamarija Lampič, Katja Višnar, Vesna Fabjan)

Hokej na ledu - moški, četrtfinale, Slovenija (?):
04.10 1. tekma
08.40 2. tekma
13.10 3. in 4. tekma


ČETRTEK, 22. FEBRUAR

Alpsko smučanje - slalom, moški
02.15 1. vožnja, 05.45 2. vožnja
(Štefan Hadalin, Žan Kranjec)

Deskanje na snegu - 04.00 paralelni veleslalom, kvalifikacije, ženske
(Gloria Kotnik)
paralelni veleslalom, kvalifikacije, moški
(Rok Marguč, Žan Košir, Tim Mastnak)


PETEK, 23. FEBRUAR:

Alpsko smučanje - kombinacija, ženske
03.00 smuk, 06.30 slalom
(Maruša Ferk, Ana Bucik, Tina Robnik)

Biatlon - 12.15 štafeta 4 x 7,5 km, moški
(Jakov Fak, Klemen Bauer, Miha Dovžan, Mitja Drinovec, Lenart Oblak)

Hokej na ledu - moški, polfinale, Slovenija (?)
08.40 1. tekma, 13.10 2. tekma


SOBOTA, 24. FEBRUAR:

Deskanje na snegu - 04.00 paralelni veleslalom, ženske
(Gloria Kotnik)
paralelni veleslalom, moški
(Rok Marguč, Žan Košir, Tim Mastnak)


NEDELJA, 25. FEBRUAR:

Smučarski tek - 07.15 30 km skupinski start, klasično, ženske
(Anamarija Lampič)

MMC na prizorišču
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!