Spored po dnevih

Petek, 4. avgusta:

20.00: 100 m (M), kvalifikacije
20.20: Disk (M), kvali., skupina A 

20.30: Daljina (M), kvalifikacije
20.35: 1.500 m (Ž), 1. krog
20.45: Palica (Ž), kvalifikacije
21.20: 100 m (M), četrtfinale
21.45: Disk (M), kvali., skupina B
22.20: 10.000 m (M), finale

Sobota, 5. avgusta:
11.00: Krogla (M), kvalifikacije
11.05: Sedmeroboj, 100 m ovire
11.35: Kladivo (Ž), kvali., skupina A
11.45: 400 m (M), 1. krog
12.00: Troskok (Ž), kvalifikacije
12.30: Sedmeroboj, višina
12.45: 100 m (Ž), 1. krog
13.05: Kladivo (Ž), kvali., skupina B
13.45: 800 m (M), 1. krog

20.00: Sedmeroboj, krogla
20.05: 100 m (M), polfinale
20.25: Disk (M), finale
20.35: 1.500 m (Ž), polfinale
21.05: Daljina (M), finale
21.10: 10.000 m (Ž), finale
22.00: Sedemeroboj, 200 m
22.45: 100 m (M), finale

Nedelja, 6. avgusta:                
11.00: Sedmeroboj, daljina          
11.05: 3.000 m zapreke (M), 1. krog                                    
11.40: Palica (M), kvalifikacije    
11.55: Maraton (M)                                                       
12.05: 400 m ovire (M), 1. krog     
12.45: Sedmeroboj, kopje, skupina A                                    
12.55: 400 m (Ž), 1. krog           
14.00: Sedmeroboj, kopje, skupina B                                    
14.15: 110 m ovire (M), 1. krog     
15.00: Maraton (Ž)       

20.00: Palica (Ž), finale           
20.05: Kopje (Ž), kvali., skupina A 
20.10: 100 m (Ž), polfinale         
20.40: 400 m (M), polfinale                                             
21.10: 110 m ovire (M), polfinale   
21.30: Kopje (Ž), kvali., skupina B                                    
21.35: Krogla (M), finale           
21.40: Sedmeroboj, 800 m                                               
22.15: 800 m (M), polfinale         
22.50: 100 m (Ž), finale          

Ponedeljek, 7. avgusta:         
19.30: 200 m (M), 1. krog       
19.35: Troskok (M), kvalifikacije
20.00: Kladivo (Ž), finale      
20.30: 400 m ovire (Ž), 1. krog                                  
21.20: 400 m ovire (M), polfinale
21.20: Troskok (Ž), finale                                       
21.55: 400 m (Ž), polfinale     
22.30: 110 m ovire (M), finale                                
22.50: 1.500 m (Ž), finale  

Torek, 8. avgusta:                
20.20: Kopje (Ž), finale          
20.30: 200 m (Ž), 1. krog                                         
20.35: Palica (M), finale         
21.35: 400 m ovire (Ž), polfinale                                   
21.40: Krogla (Ž), kvalifikacije  
22.10: 3.000 m zapreke (M), finale                                  
22.35: 800 m (M), finale          
22.50: 400 m (M), finale  

Sreda, 9. avgusta:                  
20.05: 3.000 m zapreke (Ž), 1. krog 
20.10: Daljina (Ž), kvalifikacije   
20.20: Kladivo (M), kvali., skupina A
21.05: 5.000 m (M), 1. krog         
21.25: Krogla (Ž), finale           
21.50: Kladivo (M), kvali., skupina B
21.55: 200 m (M), polfinale         
22.30: 400 m ovire (M), finale      
22.50: 400 m (Ž), finale 

Četrtek, 10. avgusta:             
19.30: 5.000 m (M), 1. krog       
20.05: Kopje (M), kvali., skupina A
20.10: Višina (Ž), kvalifikacije  
20.25: 800 m (Ž), 1. krog         
21.25: Troskok (M), finale        
21.25: 1.500 m (M), 1. krog       
21.35: Kopje (M), kvali., skupina B
22.05: 200 m (Ž), polfinale       
22.35: 400 m ovire (Ž), finale    
22.50: 200 m (M), finale  

Petek, 11. avgusta:              
11.00: Deseteroboj, 100 m        
11.10: Disk (Ž), kvali., skupina A
11.45: 100 m ovire (Ž), 1. krog  
12.05: Deseteroboj, daljina      
12.15: Višina (M), kvalifikacije 
12.35: Disk (Ž), kvali., skupina B
13.55: Deseteroboj, krogla       
                                 
18.00: Deseteroboj, višina       
20.05: 100 m ovire (Ž), polfinale
20.10: Daljina (Ž), finale       
20.35: 800 m (Ž), polfinale      
21.10: 1.500 m (M), polfinale    
21.30: Kladivo (M), finale       
21.45: Deseteroboj, 400 m        
22.25: 3.000 m zapreke (Ž), finale
22.50: 200 m (Ž), finale    

Sobota, 12. avgusta:               
11.00: Deseteroboj, 110 m ovire    
11.35: 4 x 100 m (Ž), 1. krog      
11.55: 4 x 100 m (M), 1. krog      
12.00: Deseteroboj, disk, skupina A
12.20: 4 x 100 m (Ž), 1. krog      
12.50: 4 x 100 m (M), 1. krog      
13.20: Deseteroboj, disk, skupina B
15.15: Deseteroboj, palica         
18.30: Deseteroboj, kopje, skupina A
19.55: Deseteroboj, kopje, skupina B

20.05: Višina (Ž), finale          
21.05: 100 m ovire (Ž), finale     
21.15: Kopje (M), finale           
21.20: 5.000 m (M), finale         
21.45: Deseteroboj, 1.500 m        
22.30: 4 x 100 m (Ž), finale       
22.50: 4 x 100 m (M), finale  

Nedelja, 13. avgusta:       
08.45: Hoja 50 km (M)
08.45: Hoja 50 km (Ž)          
13.20: Hoja 20 km (Ž)       
15.20: Hoja 20 km (M)       
20.00: Višina (M), finale   
20.10: Disk (Ž), finale     
20.35: 5.000 m (Ž), finale  
21.10: 800 m (Ž), finale    
20.35: 1.500 m (M), finale  
21.55: 4 x 400 m (Ž), finale
22.15: 4 x 400 m (M), finale      
     

SP v atletiki 2017
Andrej Stare ocenil SP v Londonu 00:01:50, 14.08.2017
Zadnji dan SP-ja v atletiki 00:01:14, 13.08.2017
Finale moške štafete 4 x 400 m 00:07:57, 13.08.2017
Finale ženske štafete 4 x 400 m 00:07:42, 13.08.2017
Prvi poraz Faraha po osmih letih 00:01:35, 12.08.2017
Sprehod skozi kariero Usaina Bolta 00:02:37, 12.08.2017
V petek v Londonu blestela dekleta 00:01:26, 12.08.2017
Tek Agate Zupin v polfinalu SP-ja 00:05:34, 08.08.2017
Semenya: Nimam časa za neumnosti 00:01:47, 08.08.2017
McLeod: To zmago posvečam Boltu 00:01:08, 08.08.2017
Zupinova presenetljivo v polfinale 00:00:55, 07.08.2017
Kazalo