Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Đoković v zgodovino - prvi z zlatim mastersom Novak Đoković je v finalu Cincinnatija premagal Rogerja Federerja s 6:4 in 6:4 in s tem postal prvi igralec, ki mu je uspelo dobiti vsakega od devetih mastersov.
Kiki Bertens se je na poti do zmage kariere rešila iz smrtne zanke Nizozemska teniška igralka Kiki Bertens je v finalu Cincinnatija premagala prvo igralko sveta Simono Halep z 2:6, 7:6 in 6:2, s čimer se veseli uspeha kariere.
Đoković za dopolnitev zbirke v finalu s Federerjem Novak Đoković je v napetem polfinalu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju premagal Marina Čilića s 6:4, 3:6 in 6:3. V finalu ga čaka Roger Federer.
Wawrinka od zmage nad Federerjem oddaljen le dve točki Stan Wawrinka na trdi podlagi še nikoli ni bil tako konkurenčen Rogerju Federerju kot v petek v Cincinnatiju, a slovitemu rojaku vendarle ni mogel preprečiti uvrstitve v polfinale.
Đoković izločil branilca naslova Dimitrova V četrtek je dež preprečil večino obračunov na turnirju serije 1.000 v Cincinnatiju. Osmina finala in četrtfinale sta bila na sporedu petek.
Razigrani Haase izločil Zvereva Alexander Zverev je izpadel že v 2. krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju. S 5:7, 6:4 in 7:5 ga je ugnal Robin Haase.
Federer podaljšal zmagoviti niz v Cincinnatiju Švicarski teniški as Roger Federer se je uvrstil v osmino finala mastersa v Cincinnatiju, potem ko je v 2. krogu v dveh nizih premagal Nemca Petra Gojowczyka (6:4 in 6:4).
Đoković pred mejnikom 100.000 osvojenih točk Novak Đoković je v slabih desetih letih – odkar je ATP uvedel spremembo točkovanja – skupaj osvojil skoraj 100.000 točk. Na portalu Športni SOS tokrat govorimo o tenisu.
Đoković v Cincinnatiju po dveh urah le strl Johnsona Novak Đoković se je moral pošteno potruditi, da je strl odpor Američana Steva Johnsona v prvem krogu letošnjega mastersa v Cincinnatiju (6:4 in 7:6).
Srebotnikova že končala nastope v Cincinnatiju Katarina Srebotnik je že končala nastope na 2.874.299 dolarjev vrednem turnirju WTA v Cincinnatiju, potem ko je v paru z Američanko Vanio King izgubila dvoboj prvega kroga.
Murray po poškodbi na najde prave forme Andy Murray po vrnitvi na teniška igrišča še ni našel prave forme. V uvodnem krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju ga je s 6:1, 1:6 in 6:4 izločil Lucas Pouille.
Nadal osvojil Toronto in odpovedal Cincinnati Rafael Nadal je v finalu turnirja serije masters v Torontu preprečil vrnitev Stefanosa Cicipasa in osvojil 80. lovoriko v karieri. Po uri in 43 minutah je bil boljši s 6:2, 7:6.
Cicipas piše teniško zgodovino Niti finalistu Wimbledona Kevinu Andersonu ni uspelo v Torontu zaustaviti pohod mladega Stefanosa Cicipasa, ki bo zaigral v svojem prvem finalu teniškega turnirja serije masters.
Francozu Lestiennu verjetno zadnji challenger v Portorožu Francoz Constant Lestienne je zmagovalec teniškega turnirja Zavarovalnice Sava v Portorožu.
Za naslov v Portorožu Arnaboldi in Lestienne Andrea Arnaboldi in Constant Lestienne se bosta pomerila v finalu challengerja v Portorožu.
Izjemni Cicipas rešil dve zaključni žogi in izločil Zvereva Stefanos Cicipas je v četrtfinalu turnirja serije 1.000 v Torontu premagal Alexandra Zvereva s 3:6, 7:6 in 6:4. Grški najstnik je v podaljšani igri drugega niza rešil dve zaključni žogi Nemca.
V Portorožu naslednje leto spet čas za ženski tenis? Letošnji teniški challenger v Portorožu je, glede slovenskih nastopov, dosegel dno, tako da je vedno bolj jasno, da je spet čas za organizacijo ženskega turnirja.
V Portorožu izpadel branilec naslova Stahovski Prvi nosilec in branilec naslova na challengerju v Portorožu Sergej Stahovski je izpadel v četrtfinalu. Francoz Constant Lestienne je po skoraj dveh urah igre premagal Ukrajinca s 3:6, 6:2 in 6:1.
Najstnik Cicipas presenetil Đokovića v Torontu Stefanos Cicipas je v osmini finala turnirja serije 1.000 v Torontu presenetljivo izločil zmagovalca Wimbledona Novaka Đokovića s 6:3, 6:7 in 6:3. 19-letni Grk se je veselil uspeha kariere.
V Torontu ponovitev lanskega finala Rolanda Garrosa Rafael Nadal je brez večjih težav dobil uvodni dvoboj teniškega turnirja serije masters v Torontu in se bo v osmini finala pomeril s Stanom Wawrinko. Uspešen je bil tudi Novak Đoković.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Brane Oblak
21
19. avgust 2018 ob 10:25 Želel sem kaznovati prvega vratarja, ki je imel za seboj grozno slabo tekmo, zato sem mu rekel: Bolje bi bilo, če v igro namesto tebe pošljem 16-letnega mulca. In to sem tudi storil.