Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Bedene po podaljšani igri tretjega niza v 2. krog Moskve Aljaž Bedene je v prvem krogu teniškega turnirja ATP-serije 250 v Moskvi premagal Srba Lasla Đereja s 5:7, 6:4 in 7:6.
Nova smola Del Potra: Zaradi zloma najbrž že konec sezone Juan Martin del Potro bi lahko izpustil preostanek sezone, potem ko si je v na videz nedolžnem padcu v dvoboju proti Borni Ćoriću v Šanghaju zlomil pogačico.
Đoković prek Ćorića in Šanghaja nadaljuje ofenzivo na št. 1 Mladi Hrvat je izzival prekaljenega Srba, a presenečenja v finalu mastersa v Šanghaju ni bilo.
Mladi Ćorić spravil na kolena velikega Federerja Hrvaški tenisač Borna Ćorić je še drugič v karieri premagal velikega Švicarja Rogerja Federerja, potem ko ga je s 6:4 in 6:4 izločil v polfinalu Šanghaja.
Đoković ponovil Wimbledon; Federer izločil Nišikorija Srbski tenisač Novak Đoković je v ponovitvi finala letošnjega Wimbledona premagal Kevina Andersona in se uvrstil v polfinale predzadnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
Đoković se je Cecchinatu oddolžil s kravato Novak Đoković se je po gladki zmagi nad Marcom Cecchinatom uvrstil v četrtfinale predzadnjega letošnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
Bedene načrtuje agresivno igro: Preveč sem čakal in boljši igralci to kaznujejo Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je na lestvici ATP na 66. mestu. Do konca leta bo igral še na velikih turnirjih v Moskvi, na Dunaju in v Parizu.
Federer po hudem boju strl obetavnega Medvedjeva Roger Federer se je moral pošteno potruditi za preboj v osmino finala mastersa v Šanghaju. Branilec naslova je premagal Daniila Medvedjeva s 6:4, 4:6 in 6:4.
Hercogova se je upirala 50 minut Polona Hercog je v osmini finala teniškega turnirja v Tiandžinu izgubila proti prvi nosilki Karolini Pliškovi s 6:1 in 6:2.
Hercogova bo v Tiandžinu izzvala Pliškovo, Jakupovićeva izpadla Polona Hercog je v uvodnem krogu turnirja v Tiandžinu premagala Laro Arruabarrena s 7:6 in 6:2. V drugem krogu jo čaka prva nosilka Karolina Pliškova.
Basilašvili v finalu presenetil "DelPa" Nikoloz Basilašvili je v finalu turnirja v Pekingu premagal prvega nosilca Juana Martina del Potra s 6:4 in 6:4. Za Gruzijca je to druga turnirska zmaga v karieri.
Medvedjev pokvaril nedeljsko zabavo Keia Nišikorija Daniil Medvedjev je zmagovalec teniškega turnirja ATP serije 500 v Tokiu. V finalu je s 6:2 in 6:4 ustavil domačega zvezdnika Keia Nišikorija.
Polona Hercog izpadla v drugem krogu Pekinga Edina slovenska predstavnica med posameznicami na teniškem turnirju v Pekingu Polona Hercog je nastope končala v drugem krogu.
Četveroboj za teniški prestol se bo razpletel v Londonu Razburljiva teniška sezona bo v naslednjem mesecu in pol postregla s četverobojem za številko ena ob koncu leta. V prednosti sta Nadal in Đoković, svojo priložnost pa čakata Federer in Del Potro.
Kvalifikant Nišioka presenetil v Šendženu Japonec Jošihito Nišioka je presenetljivi zmagovalec turnirja v Šendženu. V finalu je bil kvalifikant boljši od Francoza Pierre-Huguesa Herberta s 7:5, 2:6 in 6:4.
Tamara Zidanšek prvič osvojila turnir WTA med dvojicami Slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek je skupaj s Srbkinjo Olgo Danilović zmagala v finalu dvojic turnirja WTA v Taškentu.
Murray komaj čaka, da bo stoodstotno zdrav Nekdanji prvi teniški igralec sveta Andy Murray ne bo hitel nazaj po poškodbi kolka, ki ga je vse od lani oddaljila od teniških igrišč, je dejala njegova mama Judy Murray.
Dalila Jakupovič v Taškentu obstala v četrtfinalu Tenisačica Dalila Jakupovič je obstala v četrtfinalu turnirja v Taškentu.
Novo, "vznemirljivo poglavje" v zgodovini Davisovega pokala Mednarodna teniška zveza je opravila žreb kvalifikacij Davisovega pokala za prihodnjo sezono, ki bo potekal po novem sistemu.
Dalila Jakupović v četrtfinalu Taškenta Dalila Jakupović nadaljuje uspešne nastope na turnirju WTA v Taškentu, kjer je kot 8. nosilka v drugem krogu s 6:1 in 7:6 (6) potrdila vlogo favoritinje proti Nizozemki Arantxo Rus.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Aleš Pipan
8
15. oktober 2018 ob 09:40 Veste, kako se dela v Zadru oziroma kako se trenira na teh prostorih. Gre za veliko laž Glena Davisa, kje je dobil te informacije o meni, načinu dela, stanju v klubu, denarju in vsem.