Novak Đoković lovi rekordno šesto zmago na zaključnih turnirjih sezone. 29-letni Srb brani zmago v Londonu. Foto: Reuters
Miloš Raonić
Miloš Raonić je premagal Gaela Monfilsa. Foto: Reuters

23-letni Thiem je slavil v izenačenem prvem nizu, potem ko je podaljšano igro dobil z 12:10. Izkoristil je sedmo zaključno žogico.

Đoković zagospodaril na igrišču
A očitno je Avstrijca uvodni niz utrudil, medtem ko se je Đoković le ogreval, saj je v nadaljevanju povsem zasenčil nasprotnika. Srb, ki je nedavno izgubil prvo mesto na svetovni lestvici, je zagospodaril na igrišču londonske 02 Arene.

47 neizsiljenih napak Thiema
Đoković je Thiemu petkrat odvzel servis in mu do konca prepustil le še dve igri. Thiem je napravil kar 47 neizsiljenih napak, Đoković precej manj - 25. Končno razmerje točk, dvoboj je trajal dve uri in dve minuti, je bilo 101:75.