Caroline Wozniacki je za zmago protebovala uro in 46 minut. Foto: Reuters
Serena Williams
Serena Williams je oddala le dve igri. Foto: EPA
Zmaga Serene, poraz Šarapove

Pot med najboljše štiri ji je za zdaj preprečila Petra Kvitova, ki je z zmago s 6:3 in 6:2 nad Marijo Šarapovo zapletla položaj v beli skupini. Najslabše po drugem porazu kaže Šarapovi, ki pa ima še vedno možnosti za uvrstitev v polfinale. Tja bi se uvrstila z zmago z 2:0 nad Radwansko, ob tem pa bi morala Wozniackijeva z enakim izidom premagati Kvitovo.
Šarapova je zapravila vse možnosti, da bi končala letošnje leto kot številka ena na lestvici WTA.

V rdeči skupini je Serena Williams s 6:1 in 6:1 odpravila Eugenie Bouchard. Dvoboj je trajal le 59 minut, Kanadčanka je kar petkrat izgubila servis in Singapur zapušča brez osvojenega niza.
Ali bo iz skupine napredovala tudi zmagovalka 18 turnirjev za grand slam Williamsova, bo znano v petek, saj je preboj številke ena odvisen od razpleta dvoboja med Srbkinjo Ano Ivanović in za zdaj še neporaženo Halepovo.