Liga prvakov v rokometu
Žreb Lige prvakov 30. junija v Ljubljani
V bobnu tudi Celje PL in Krim Mercator, 13. junij 2017 ob 19:19 Evropska rokometna zveza (EHF) je sporočila, da bo žreb za novo sezono Lige prvakov 30. junija na Ljubljanskem gradu.
2
Čupić v zadnji sekundi zadel za prvi evropski naslov Vardarja
50
4. junij 2017 ob 20:16 Rokometaši Vardarja so prvič osvojili Ligo prvakov. V finalu so bili s 24:23 boljši od PSG-ja. V boju za tretje mesto je bil Veszprem boljši od Barcelone (34:30).
Slovenci pri Veszpremu zelo dobri, a ostali praznih rok
6
3. junij 2017 ob 19:58 Rokometaši PSG-ja so finalisti zaključnega turnirja Lige prvakov, potem ko so v Kölnu s 27:26 premagali Veszprem. V drugem polfinalu je Vardar izločil Barcelono s 26:25.
Montpellier z Dolencem na čelu izločil lanskega prvaka Kielce
10
2. april 2017 ob 21:48 Rokometaši Veszprema so napredovali v četrtfinale Lige prvakov, potem ko so na povratni tekmi z 29:19 premagali Zagreb. Poslavlja pa se evropski prvak Kielce, ki ga je izločil Montpellier.
Celjani pisali EHF-ju: Potrebne so spremembe
44
15. marec 2017 ob 13:50 Rokometaši Celja PL so se po porazu v Zagrebu in izpadu iz Lige prvakov v odprtem pismu obrnili na predse dnika Evropske rokometne zveze Michaela Wiedererja, od katerega zahtevajo spremembe.
Celjani poskusili s pariškim scenarijem, a ni šlo
122
9. marec 2017 ob 20:48 Rokometaši Celja so bili v silovitem naletu, skoraj so izničili osem golov zaostanka, a je zmanjkalo časa za preobrat. Zagreb je zmagal s 23:21 in se prebil v osmino finala Lige prvakov.
Celje kot dobro naoljen stroj zmlelo nemške prvake
47
5. marec 2017 ob 21:42 Rokometaši Celja Pivovarne Laško so z morda najboljšo predstavo v sezoni v 13. krogu Lige prvakov razbili Rhein Neckar Löwen s 37:31. Pivovarji so dobro odprli tekmo.
Celjani želijo po Kielcah presenetiti še "nemške leve" Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v četrtek (19.00) v predzadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakov gostili Rhein Neckar Löwen, aktualne nemške prvake, ki v Zlatorog prihajajo kot favoriti.
4
Vardar še šestič zapored premočan za Celje Rokometaši Celja Pivovarne Laško se v 12. krogu Lige prvakov iz Skopja pričakovano vračajo praznih rok, potem ko je bil Vardar boljši s 35:30.
8
Celjani proti Vardarju še niso okusili slasti zmage Rokometaše Celja PL po odmevni zmagi nad evropskimi prvaki iz Kielc čaka v Ligi prvakov nova težka preizkušnja.
5
Mačkovšek upa, da najboljše še prihaja Borut Mačkovšek je bil z osmimi goli junak zmage rokometašev Celja nad evropskimi prvaki iz Kielc, za kar si je prislužil tudi imenovanje v idealno sedmerico 11. kroga Lige prvakov.
3
Z golom Žvižeja spektakularno zlomili evropskega prvaka Rokometaši Celja Pivovarne Laško so prejšnji teden v zadnji sekundi Lige prvakov izgubili proti Kristianstadu, tokrat pa so v izteku tekme na kolena spravili Kielce.
60
Zorman: Tekma v Celju za nas že prvi finale Dolgoletni kapetan slovenske rokometne reprezentance Uroš Zorman je s "kavča" pospremil bron Slovencev v Franciji, v nedeljo pa kot evropski prvak s Kielcami prihaja v Zlatorog.
16
Janc bo proti prihodnjemu klubu dodatno motiviran Rokometaši Celja Pivovarne Laško pred nedeljsko domačo tekmo z aktualnimi evropskimi prvaki iz poljskih Kielc preživljajo težko obdobje.
7
Drama v Zlatorogu: Celje poraženo s 7-metrovko po izteku časa Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 10. krogu Lige prvakov doma izgubili proti švedskemu prvaku Kristianstadu s 27:28.
71
Celjski rokometaši v lov na osmino finala Pred rokometaši Celja Pivovarne Laško so odločilne tekme za preboj v osmino finala Lige prvakov. Prva od pomembnih je na sporedu v soboto, ko bodo ob 19. uri gostili Kristianstad.
7
Celjane okrepil eden najobetavnejših rokometašev Pri rokometaših Celja bo v prihodnji sezoni igral 19-letni mladi španski reprezentant Daniel Dujšebajev, sin slovitega Talanta Dujšebajeva.
13
Velika meta: Janc v Kielce, Dolenec pa v Barcelono Blaž Janc, ki se pripravlja na svetovno prvenstvo v Franciji, bo po letošnji sezoni zapustil Celje Pivovarno Laško in zaigral za evropske prvake Kielce.
34
Pick Szeged Celjanom ni dovolil presenečenja Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 9. krogu Lige prvakov pričakovano izgubili na Madžarskem, kjer jih je na kolena spravil Pick Szeged (27:22).
15
Tamše o naslednjem nasprotniku: V ekipi Picka skoraj ni slabih lastnosti Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v soboto ob 18.45 odigrali zadnjo tekmo v Ligi prvakov v tem koledarskem letu. V 9. krogu bodo gostovali v Szegedu pri Picku.
8
Citat za prebrat
link
Miran Ferk
8
21. junij 2017 ob 07:00 Maribor si je ustvaril ime. Če te Manchester United sam pokliče, se sliši za nas. Imel sem povpraševanje za B-ekipo Manchester Uniteda.