Liga prvakov v rokometu
Ambiciozni Velenjčani zagrizli v novo sezono
Štirje novinci v Rdeči dvorani, 21. julij 2017 ob 16:05 Za rokometaše Gorenja iz Velenja je konec dopusta, saj so v četrtek začeli priprave na novo sezono, v kateri so njihovi cilji visoki.
David Razgor v Celju do leta 2020
3
7. julij 2017 ob 17:09 Vodstvo rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško je podaljšalo pogodbo z Davidom Razgorjem do leta 2020.
Celjani v šestem bobnu, Gorenje v tretjem
5
27. junij 2017 ob 17:37 Evropska rokometna zveza (EHF) je objavila bobne pred žrebom skupin Lige prvakov in Lige prvakinj, ki bo v petek zvečer na Ljubljanskem gradu.
Žreb Lige prvakov 30. junija v Ljubljani
2
13. junij 2017 ob 19:19 Evropska rokometna zveza (EHF) je sporočila, da bo žreb za novo sezono Lige prvakov 30. junija na Ljubljanskem gradu.
Čupić v zadnji sekundi zadel za prvi evropski naslov Vardarja
50
4. junij 2017 ob 20:16 Rokometaši Vardarja so prvič osvojili Ligo prvakov. V finalu so bili s 24:23 boljši od PSG-ja. V boju za tretje mesto je bil Veszprem boljši od Barcelone (34:30).
Slovenci pri Veszpremu zelo dobri, a ostali praznih rok
6
3. junij 2017 ob 19:58 Rokometaši PSG-ja so finalisti zaključnega turnirja Lige prvakov, potem ko so v Kölnu s 27:26 premagali Veszprem. V drugem polfinalu je Vardar izločil Barcelono s 26:25.
Montpellier z Dolencem na čelu izločil lanskega prvaka Kielce
10
2. april 2017 ob 21:48 Rokometaši Veszprema so napredovali v četrtfinale Lige prvakov, potem ko so na povratni tekmi z 29:19 premagali Zagreb. Poslavlja pa se evropski prvak Kielce, ki ga je izločil Montpellier.
Celjani pisali EHF-ju: Potrebne so spremembe Rokometaši Celja PL so se po porazu v Zagrebu in izpadu iz Lige prvakov v odprtem pismu obrnili na predse dnika Evropske rokometne zveze Michaela Wiedererja, od katerega zahtevajo spremembe.
44
Celjani poskusili s pariškim scenarijem, a ni šlo Rokometaši Celja so bili v silovitem naletu, skoraj so izničili osem golov zaostanka, a je zmanjkalo časa za preobrat. Zagreb je zmagal s 23:21 in se prebil v osmino finala Lige prvakov.
122
Celje kot dobro naoljen stroj zmlelo nemške prvake Rokometaši Celja Pivovarne Laško so z morda najboljšo predstavo v sezoni v 13. krogu Lige prvakov razbili Rhein Neckar Löwen s 37:31. Pivovarji so dobro odprli tekmo.
47
Celjani želijo po Kielcah presenetiti še "nemške leve" Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v četrtek (19.00) v predzadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakov gostili Rhein Neckar Löwen, aktualne nemške prvake, ki v Zlatorog prihajajo kot favoriti.
4
Vardar še šestič zapored premočan za Celje Rokometaši Celja Pivovarne Laško se v 12. krogu Lige prvakov iz Skopja pričakovano vračajo praznih rok, potem ko je bil Vardar boljši s 35:30.
8
Celjani proti Vardarju še niso okusili slasti zmage Rokometaše Celja PL po odmevni zmagi nad evropskimi prvaki iz Kielc čaka v Ligi prvakov nova težka preizkušnja.
5
Mačkovšek upa, da najboljše še prihaja Borut Mačkovšek je bil z osmimi goli junak zmage rokometašev Celja nad evropskimi prvaki iz Kielc, za kar si je prislužil tudi imenovanje v idealno sedmerico 11. kroga Lige prvakov.
3
Z golom Žvižeja spektakularno zlomili evropskega prvaka Rokometaši Celja Pivovarne Laško so prejšnji teden v zadnji sekundi Lige prvakov izgubili proti Kristianstadu, tokrat pa so v izteku tekme na kolena spravili Kielce.
60
Zorman: Tekma v Celju za nas že prvi finale Dolgoletni kapetan slovenske rokometne reprezentance Uroš Zorman je s "kavča" pospremil bron Slovencev v Franciji, v nedeljo pa kot evropski prvak s Kielcami prihaja v Zlatorog.
16
Janc bo proti prihodnjemu klubu dodatno motiviran Rokometaši Celja Pivovarne Laško pred nedeljsko domačo tekmo z aktualnimi evropskimi prvaki iz poljskih Kielc preživljajo težko obdobje.
7
Drama v Zlatorogu: Celje poraženo s 7-metrovko po izteku časa Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 10. krogu Lige prvakov doma izgubili proti švedskemu prvaku Kristianstadu s 27:28.
71
Celjski rokometaši v lov na osmino finala Pred rokometaši Celja Pivovarne Laško so odločilne tekme za preboj v osmino finala Lige prvakov. Prva od pomembnih je na sporedu v soboto, ko bodo ob 19. uri gostili Kristianstad.
7
Celjane okrepil eden najobetavnejših rokometašev Pri rokometaših Celja bo v prihodnji sezoni igral 19-letni mladi španski reprezentant Daniel Dujšebajev, sin slovitega Talanta Dujšebajeva.
13
Citat za prebrat
link
Davo Karničar
10
20. avgust 2017 ob 10:47 Ko sem z bolečim hrbtom sedel v baznem taboru, sem si rekel, doma v takem stanju ne bi šel na Kočno, torej na K2 sploh nimam kaj iskati. Tudi tu je bila povezava z odpravo iz leta 1993.