Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Televizija Slovenija | |
21. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje LJUBLJANA (voditeljica Tanja Gobec) |
22. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje NOVO MESTO (voditeljica Petra Držaj) |
27. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje NOVA GORICA (voditeljica Mojca Dumančič) |
28. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje KRANJ (voditeljica Janja Koren) |
29. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje CELJE (voditeljica Ana-Marija Bosak) |
30. 9. ob 20.00, TV 2 | Soočenje MURSKA SOBOTA (voditelj Bojan Peček) |
4. 10. ob 20.00, TV 2 | Soočenje PTUJ (voditelj Matej Korošec) |
5. 10. ob 20.00, TV 2 |
Soočenje SLOVENJ GRADEC (voditeljica Nada Kumer) |
6. 10. ob 20.00, TV 2 | Soočenje MARIBOR (voditelj Zoran Medved) |
7. 10. ob 20.00, TV 2 | Soočenje VELENJE (voditeljica Duška Lah) |
8. 10. ob 20.30, TV 1 | VELIKO SOOČENJE kandidatov strank oz. list, ki imajo kandidate v najmanj 60-odstotkih občin (voditeljica Tanja Gobec) |
10. 10. od 19.55, TV 1 | KAKO SMO VOLILI Slabo uro po zaprtju volišč se bo na 1. programu TV Slovenija začela oddaja, med katero bomo v živo spremljali štetje glasov. Naše ekipe se bodo s prvimi odzivi zmagovalcev in poražencev oglašale iz vseh večjih mest in volilnih štabov ter s sedežev političnih strank. V studiu pa bomo volilne izide analizirali in komentirali z gostoma, političnima analitikoma - Miho Kovačem in Bernardom Nežmahom. |
11. 10. od 19.55, TV 1 | ANALIZA LOKALNIH VOLITEV (voditeljica Rosvita Pesek) |
Radio Slovenija | |
|
Predvolilni utrip po Sloveniji |
23. 9. ob 17.00 RA 1 |
Soočenji SLOVENJ GRADEC (voditeljica Petra Kos) in VELENJE (Miran Korošec) |
29. 9. ob 17.00 RA 1 |
Soočenji NOVA GORICA (Valter Pregelj) in PTUJ (Nevenka Dobljekar) |
30. 9. ob 17.00 RA 1 |
Soočenji MURSKA SOBOTA (Lidija Kosi) in NOVO MESTO (Jože Žura) |
5. 10. ob 17.00 RA 1 |
Soočenji KRANJ (Aljana Jocif) in CELJE (Miran Korošec) |
7. 10. ob 17.00 RA 1 |
Soočenji MARIBOR (Breda Čepe) in LJUBLJANA (Marjan Vešligaj) |
10.10. od 19.30 | (PO)VOLILNI VEČER (Darja Groznik) |
Neveljaven email naslov