Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
PREDTEKMOVANJE
Petek, 11. junija, ob 16.00:
JAR - MEHIKA (Johannesburg, Soccer City)
Ob 20.30:
URUGVAJ - FRANCIJA (Cape Town)
Sobota, 12. junija, ob 13.30:
ARGENTINA - NIGERIJA (Johannesburg, Ellis Park)
Ob 16.00:
JUŽNA KOREJA - GRČIJA (Port Elizabeth)
Ob 20.30:
ANGLIJA - ZDA (Rustenburg)
Nedelja, 13. junija, ob 13.30:
ALŽIRIJA - SLOVENIJA (Polokwane)
Ob 16.00:
NEMČIJA - AVSTRALIJA (Durban)
Ob 20.30:
SRBIJA - GANA (Pretoria)
Ponedeljek, 14. junija, ob 13.30:
NIZOZEMSKA - DANSKA (Johannesburg, Soccer City)
Ob 16.00:
JAPONSKA - KAMERUN (Bloemfontein)
Ob 20.30:
ITALIJA - PARAGVAJ (Cape Town)
Torek, 15. junija, ob 13.30:
NOVA ZELANDIJA - SLOVAŠKA (Rustenburg)
Ob 16.00:
SLONOKOŠČENA OBALA - PORTUGALSKA (Port Elizabeth)
Ob 20.30:
BRAZILIJA - SEVERNA KOREJA (Johannesburg, Ellis Park)
Sreda, 16. junija, ob 13.30:
HONDURAS - ČILE (Nelspruit)
Ob 16.00:
ŠPANIJA - ŠVICA (Durban)
Ob 20.30:
JAR - URUGVAJ (Pretoria)
Četrtek, 17. junija, ob 13.30:
FRANCIJA - MEHIKA (Polokwane)
Ob 16.00:
GRČIJA - NIGERIJA (Bloemfontein)
Ob 20.30:
ARGENTINA - JUŽNA KOREJA (Johannesburg, Soccer City)
Petek, 18. junija, ob 13.30:
NEMČIJA - SRBIJA (Port Elizabeth)
Ob 16.00:
SLOVENIJA - ZDA (Johannesburg, Ellis Park)
Ob 20.30:
ANGLIJA - ALŽIRIJA (Cape Town)
Sobota, 19. junija, ob 13.30:
GANA - AVSTRALIJA (Rustenburg)
Ob 16.00:
NIZOZEMSKA - JAPONSKA (Durban)
Ob 20.30:
KAMERUN - DANSKA (Pretoria)
Nedelja, 20. junija, ob 13.30:
SLOVAŠKA - PARAGVAJ (Bloemfontein)
Ob 16.00:
ITALIJA - NOVA ZELANDIJA (Nelspruit)
Ob 20.30:
BRAZILIJA - SLONOKOŠČENA OBALA (Johannesburg, Soccer City)
Ponedeljek, 21. junija, ob 13.30:
PORTUGALSKA - SEVERNA KOREJA (Cape Town)
Ob 16.00:
ČILE - ŠVICA (Port Elizabeth)
Ob 20.30:
ŠPANIJA - HONDURAS (Johannesburg, Ellis Park)
Torek, 22. junija, ob 16.00:
MEHIKA - URUGVAJ (Rustenburg)
FRANCIJA - JAR (Bloemfontein)
Ob 20.30:
NIGERIJA - JUŽNA KOREJA (Durban)
GRČIJA - ARGENTINA (Polokwane)
Sreda, 23. junija, ob 16.00:
SLOVENIJA - ANGLIJA (Port Elizabeth)
ZDA - ALŽIRIJA (Pretoria)
Ob 20.30:
AVSTRALIJA - SRBIJA (Nelspruit)
GANA - NEMČIJA (Johannesburg, Soccer City)
Četrtek, 24. junija, ob 16.00:
SLOVAŠKA - ITALIJA (Johannesburg, Ellis Park)
PARAGVAJ - NOVA ZELANDIJA (Polokwane)
Ob 20.30:
DANSKA - JAPONSKA (Rustenburg)
KAMERUN - NIZOZEMSKA (Cape Town)
Petek, 25. junija, ob 16.00:
PORTUGALSKA - BRAZILIJA (Durban)
SEVERNA KOREJA - SLONOKOŠČENA OBALA (Nelspruit)
Ob 20.30:
ŠVICA - HONDURAS (Bloemfontein)
ČILE - ŠPANIJA (Pretoria)
OSMINA FINALA
Sobota, 26. junija, ob 16.00:
1A - 2B (Port Elizabeth) (1)
Ob 20.30:
1C - 2D (Rustenburg) (3)
Nedelja, 27. junija, ob 16.00:
1D - 2C (Bloemfontein) (4)
Ob 20.30:
1B - 2A (Johannesburg, Soccer City) (2)
Ponedeljek, 28. junija, ob 16.00:
1E - 2F (Durban) Ob 20.30(5)
Ob 20.30:
1G - 2H (Johannesburg, Ellis Park) (7)
Torek, 29. junija, ob 16.00:
1F - 2E (Pretoria) (6)
Ob 20.30:
1H - 2G (Cape Town) (8)
ČETRTFINALE
Petek, 2. julija, ob 16.00:
ZMAGOVALEC 5 - ZMAGOVALEC 7 (Port Elizabeth) (C)
Ob 20.30:
ZMAGOVALEC 1 - ZMAGOVALEC 3 (Johannesburg, Soccer City) (A)
Sobota, 3. julija, ob 16.00:
ZMAGOVALEC 2 - ZMAGOVALEC 4 (Cape Town) (B)
Ob 20.30:
ZMAGOVALEC 6 - ZMAGOVALEC 8 (Johannesburg, Ellis Park) (D)
POLFINALE
Torek, 6. julija, ob 20.30:
ZMAGOVALEC A - ZMAGOVALEC C (Cape Town)
Sreda, 7. julija, ob 20.30:
ZMAGOVALEC B - ZMAGOVALEC D (Durban)
TEKMA ZA 3. MESTO
Sobota, 10. julija, ob 20.30 (Port Elizabeth)
FINALE
Nedelja, 11. julija, ob 20.30 (Johannesburg, Soccer City)
Neveljaven email naslov