



Vaša ocena: 



Ocena 3,5 od 11 glasov
Ocenite to novico!
Letošnje rajanje na Otočcu se je končalo, le upamo pa lahko, da si bo trava na Jasi, kjer je potekal festival, do prihodnjega leta opomogla.
Nedelja je bila povsod po državi polna ploh in temu se tudi območje Otočca ni izognilo. Organizatorji so imeli letos res smolo, saj je bila toča v petek tako močna, da je poškodovala glasbeno opremo in dejansko so celo iz zvočnikov zlivali vodo. K sreči vsaj temperature niso bile nizke. Tisoči obiskovalcev si niso pustili vzeti zabave, za kar so poskrbele tudi številne obodrske dejavnosti, od tetoviranja, čaranja, telovadbe, maše, poslikave obraza in številne druge dejavnosti, seveda pa niso manjkale legendarne igre v blatu in tekmovanje za mis mokre majice, mis Rock Otočca, model Rock Otočca in še kaj bi se našlo.
| Ste tudi vi obiskali Rock Otočec? Delite svoje fotografije in videposnetke z nami na Mojem spletu. |
Na sklepni dan festivala je vreme sicer zahtevalo svoj davek - število obiskovalcev se je zmanjšalo, saj so mnogi obupali ob pogledu na nebo, po katerem se oblaki kar niso nehali trgati. Tako je bila ob mraku pred odrom res le peščica najpogumnejših, večina pa je ostala pod šotorom, kjer se sicer tradicionalno konča zabava, seveda v zgodnjih jutranjih urah. Eno je gotovo, tako "mokrega" festivala še ni bilo.
Prijavi napako
Nekateri se pač rajši mažete z kemičnimi pripravki, ki so jih pred tem preiskušali na živalih, ki so med tem tem neznansko trpele.
In kdo je sedaj večji prasec??
Enim res ne delajo možganske celice niti malo.
Sigurno se je bolj zdravo metati po blatu, kot pa doma sedeti za računalnikom in buliti v ekran.
Sam nekteri imajo pa res zanimivo predstavo o raju. :)
Nikol si nisem mislila, da je v raju tolko blata. Če bi blo tam res tako, bi Adam pa Eva verjetno kar sama pobegnila.
Tako malo ljudi kot je bilo letos, ni bilo še nikoli pa (hodim redno na RO). In ko bo čez par dni Kek dal ven številko 20.000 ali kaj podobnega se bom samo nasmejal.
Letos: slabo vreme in nezanimive, 100x videne skupine, ki dogajajo samo tistim, ki so na Rock Otočcu prvič ali drugič.
To ne pelje nikamor!
Neki me pa zanima. folk k se meče po blatu ob 2 zjutri, ka vi greste po po koncu po zobno krtačko in šampon in se umijete??? al ste k kip zjutri? :) Pa naj dajo že enkat kako svetovno zvezdo na odr, drgac bo to le se ena usrana veselica!
janina pa rokecSLO prosm ne govort če še nikol nista bla na Otočcu.jst vrjamem da če si cel življenje doma za računalnikam, da tko razmišljaš.
Tok uredu folk k je na otočcu ni na nobenmu drugmu festivalu pa tud na nobenmu koncertu. Res je raj na Otočcu :P :P
A si že mogoče kdaj bil v Tolminu?!
Če bi bil, bi vedel, da na MCju ni "blatnih kopeli".
Drugače se pa samo nasmehnem, ko vidim te fotografije z Otočca...eni dejansko uživajo v valjanju in kopanju v blatu. Podobno kot znane domače živali :D
Ne vem kje je čar in smisel le tega?!