Hudač ima iz prejšnjega razmerja že hčerko, za Petro pa bo to prvi otrok. Foto: BoBo

Kot smo na MMC-ju izvedeli iz zanesljivih virov, bo 35-letna Majdičeva, ki je na olimpijskih igrah v Vancouvru leta 2010 po dramatičnem padcu osvojila bronasto medaljo, rodila spomladi. Da si močno želi postati mama, Majdičeva po koncu kariere nikoli ni skrivala.

Otroka pričakuje s svojim nekdanjim trenerjem, Slovakom Ivanom Hudačem, ki jo je popeljal do velikih športnih uspehov, srečo pa sta pred leti našla tudi v zasebnem življenju.

Hudač je sicer v tekaških krogih še vedno zelo iskan, Petra pa tudi ne počiva; na zadnjih olimpijskih igrah v Sočiju je bila vodja slovenske odprave. Po njeni upokojitvi slovenski smučarski tek ni več tako priljubljen, čeprav je v Sočiju za veliko navdušenje poskrbela Vesna Fabjan, ki je vse presenetila, ko je z izjemno borbenostjo postala Petrina naslednica in osvojila bron v šprintu.

Majdičeva se je v zgodovino slovenskega športa zapisala tudi s 24 zmagami v svetovnem pokalu, na svetovnih prvenstvih pa je osvojila dva brona.