Družabna kronika
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 4,8 od 65 glasov Ocenite to novico!
Sašo Hribar
Letošnje Viktorje, ki jih bo Sašo izpustil, bosta vodila Slon in Sadež. Foto: MMC RTV SLO
Sašo Hribar
Pred časom sta z Marcelom Štefančičem zamenjala oddaji. Foto: MMC RTV SLO
VIDEO
Kdo je Saševa ljubezen?

Dodaj v

Video: Sašo viktorjem dal trikratni "ne"

"Palec gor" za Ambrožiča, Bobovnika in Globus
9. marec 2009 ob 11:54
Ljubljana - MMC RTV SLO

"Viktorje sem prerasel. To so nagrade, ki jih dobivam že toliko časa, da nekateri sploh ne vedo, da sem jih kdaj dobil." Pa bo Sašo kdaj gostil Jurija in Lada?

Sašo Hribar je letos za viktorja nominiran v dveh kategorijah: za voditelja zabavne TV-oddaje in za radijsko osebnost, njegovo oddajo Hri-bar pa je akademija Viktor ob As ti tud not padu?! in NLP-ju uvrstila tudi med "top 3" zabavne tv-oddaje.

Viktorji - tekmovanje navijaših skupin
A Sašo je v pogovoru za MMC dejal, da ga te nagrade - podelili jih bodo v soboto, že dolgo ne zanimajo. "Ne vem, v katerih kategorijah sem nominiran, vem pa, da sem. Poklical me je urednik revije Stop in mi čestital. Ko me je vprašal, ali bom prišel na prireditev, sem rekel "ne". Me je vprašal, ali bom prišel pred Viktorji, sem rekel "ne". Me je vprašal, ali bom prišel vsaj na žurko, sem rekel "ne"," je bil odločen po koncu snemanja oddaje Hri-bar. "Viktorji so postali tekmovanje navijaških skupin oziroma tekma gledalcev in poslušalcev."

Med snemanjem je prišel mimo Tilen Artač, eden izmed imitatorjev v oddajah Radio Ga-Ga in Hri-bar. Sašo ga je objel in dejal: 'Napišite, da so ti fantje moja velika ljubezen. Želim jim, da bodo postali, če že niso, boljši od mene. Nikakor jim nisem konkurenca. Evolucija dela svoje ...

Nazadovanje namesto napredka
In zakaj trikratni "ne"? "Viktorje sem prerasel. S to današnjo srenjo se ne identificiram več. Kar se dogaja danes, ni nikakršen napredek od viktorjev v preteklosti, ampak velik korak nazaj. Razlog za to tiči v tem, da dokler ljudje določajo usodo drugih, je vse skupaj organizirano in gre po liniji 'dizastra'."

Če ste oddaji Radio Ga-Ga in Hri-bar zamudili ali se ob njih želite nasmejati še enkrat, jih poiščite v MMC-jevem Avdio/Videoarhivu.

Na Kranjčevo ne bo zavil ...
Za najboljšega voditelja zabavne oddaje je Sašo nominiran v družbi Lada Bizovičarja in Jurija Zrneca, za katera pa ne verjame, da bi ga kdaj povabila v svojo oddajo - in obratno. "Zakaj bi ju vabil v preteklost, kajti jaz sem po nekem prizvoku že v preteklosti. Pred njima je še veliko časa, naj onadva pač ustvarjata prihodnost. Sicer pa je tako, da komercialna televizija ne jemlje gostov z nacionalne. Oni varujejo svoje kadre tako, da ne vabijo drugih kadrov, in za svoje poskrbijo z dobro reklamo in promocijo. Pri nas je ravno nasprotno, ampak nacionalna TV ima pač svoje principe."

Večere preživlja ob nogometnih tekmah
Pa Saša kakšna oddaja sploh pritegne pred zaslone? "Na TV Slovenija gledam Lada Ambrožiča, oddajo Globus zaradi fenomenalne voditeljice in Odmeve - Slavka Bobovnika imam zelo rad. Drugače pa še National Geographic, pozno ponoči pa nogometne tekme, špansko in angleško ligo."

Anja Pavlič

Prijavi napako
Komentarji
jenny1910
# 22.05.2009 ob 23:31
Viktorji so postali tekmovanje navijaških skupin oziroma tekma gledalcev in poslušalcev.

žal. sam še en navaden šov.
zdenkus
# 12.03.2009 ob 18:48
Sašo ,ti si ,kakor rečejo mladi,jaz namreč nisem prav mlada,"C A R".Tvoj izbor je precej podoben mojemu,no jaz dodajam k izboru še tvojo oddajo HRI-BAR in radijsko GA-GA.
citizen
# 10.03.2009 ob 18:47
A še sploh kdo gleda to Hribarjevo oddajo?
kozi
# 10.03.2009 ob 09:18
Eh, Sašo... Najlažje je pa na RTVSLO vlečt dober denar, pa nič novega pokazat...
Oddaja je trapasta, gledanosti pa pomoje sploh ni.
AlexiusH
# 10.03.2009 ob 05:00
Aja, viktorji. Nimajo vrednosti. Samo to, da pač imaš neko oddajo v primetimeu, še ne pomeni, da bi moral dobiti nagrado.
AlexiusH
# 10.03.2009 ob 04:58
Brezveze, da omenjate Jonasa in njegov skoncentrirani nič. Razen Videošpona in Milijonarja (ki je pa itak licenčna oddaja), ni vodil ničesar omembe vrednega.

Tudi Discovery sux. Blazno izobraževalno s tistimi čoperji in katastrofami. Zeh.
John Xenir
# 10.03.2009 ob 01:20
Kako rad bi ga srečal v živo, da bi mu rekel da je navaden pizdek. Tako da bi spet na široko razpredal o tem v svojem monologu na začetku oddaje. :D
vojkop5
# 09.03.2009 ob 23:27
Bravo Sašo le tako naprej. Vedno ko gledam tvoje odaje uživam v zajebavanju tistih ki imajo večje plače od tebe in mene. Sam zadnjič si me malo skoraj prizadel ko si vlačil po zobeh vaš vah z upokojeno igralko. Pa nič zato še več tega je treba, saj bo drugo leto vojna, kaj pa naj imamo od države razen kruha in iger.
manrose.
# 09.03.2009 ob 21:40
Hribar je kul.

Hribar: Če slučajno bereš te komentarje, te prosim, če jih malo pokomentiraš v prihodnji oddaji :)
angelmanuel
# 09.03.2009 ob 21:12
Nekateri lahko poberejo 100 viktorjev pa Hribarju ne bodo segli niti do kolen.
milena50
# 09.03.2009 ob 20:29
Upam,da se bodo voditelji ob podelitvi Viktorjev bolj kulturno vedli kakor so se na Emi
The Joker
# 09.03.2009 ob 19:23
Viktorji so cirkus, isto ko ema
gibson7
# 09.03.2009 ob 19:12
Cwetko

Da te nebo od I.Q.- ja razneslo
gibson7
# 09.03.2009 ob 19:07
Jaka je to poptevejevska "akademija"!!!!

Dajomo nehat s tem.
Domen20
# 09.03.2009 ob 19:01
Aja.. se nekej Hribar bi mogu vodt Viktorje bi blo kr zanimiv :)
Pa ksn Janša zraun ^^
Domen20
# 09.03.2009 ob 18:58
Nekje sem zasledil, da je imela oddaja Spet doma več gledanosti kot as ti tud not padu prejšnjo nedeljo ;).

Lado in Jurij imata pa zelo seksualne fore sploh tisto smešenje prešerna ''kao'' smešn. Men ni blo :)
Onadva slabo vplivata na mladino. En moj prjatu je totaln ped*r zdej pa uporabla njihove fore pa učasih Retardiran naglas.

Hribar pa tako ali tako raztura moral bi biti na ob 20:00 od nedeljah. Najhuj mi je blo k so pel : Vratio se Stipe xDDDD
Svasko
# 09.03.2009 ob 18:39
se strinjam 23. Murat&Jose (09.03.2009 || 18:23:40)

Hribaru pa vsaka čast! :)
ThEPaNdAIcE
# 09.03.2009 ob 18:37
Žal je Hribar stoletja pred vsemi norci, ki se znajdejo na viktorjih....
Murat&Jose
# 09.03.2009 ob 18:23
Hribar z lastnim opusom in s sedanjo ekipo je težko dosegljiva referenca celo v ožjem evropskem prostoru. Samo najboljše TV produkcije v GB, F in D premorejo potencial, ki lahko pride blizu tako inteligentnemu humorju, pristnosti in inovativnosti, kot ga premore umetnik kalibra Hribar. V slovenskem prostoru je le peščica zabavljačev, ki jih lahko damo Hribarju ob bok: Frane Milčinski - Ježek, Jonas Žnidaršič, Vinko Šimek - Jaka Šraufciger, Toni Gašperič, Sašo Đukič - Mama Mamka, Jure Godler, Marjan Šarec, ... vsak malce drugačen a sam po sebi original.
Nosscire
# 09.03.2009 ob 17:53
Zrnec in Bizovičar sta dva lowlifea in ce je tisto kar delata ona humor sm jst bog..
slovenec_
# 09.03.2009 ob 16:02
pišite na BoliNas d.o.o
:D
slovenec_
# 09.03.2009 ob 16:01
ehh....bz bz
24ur, naj oddaja
# 09.03.2009 ob 15:50
Haha Hribar legenda? Pomokril se bom od smeha.

Legenda je Matjaž Tanko.
nejc87
# 09.03.2009 ob 15:50
sicer pa komentarji jasno potrjujejo hribarjevo tezo, da so viktorji tekmovanje navijaskih skupin. sistem jesenice - olimpija.

pohvala hribarju še zato, ker je oddaja vsako leto boljsa in konstantno balast zamenjujejo prispevki. prepričan sem, da če bi bila oddaja as ti tud not padu u soboto ob enajsti ne bi imela skoraj nobenega gledalca.
pa čestitke rtv za izbran termin oddaje. uvodni govor hribarja je po moji oceni še preblag.
nejc87
# 09.03.2009 ob 15:46
oddaja hribar je po moje oceni najboljsa zabavna oddaja. radio ga-ga je pa še bistveno boljši. as ti tud not padu je pa relativno primitivna oddaja. voditelja mislita, da sta smesna, ker dajata konstantno neke nedovršene seksualne in pivske opazke skozi celotno oddajo. podobno kot si iča putrih misli, da je smesna ze zarad tematike, o kateri govori in ne zarad tistega, kar pove. to je pri as ti tud not padu glavna dodana vrednost, ki povzroci to, da se izgubijo zelo dobre stvaritve kot so recimo pevski vlozki voditeljev. še posebi tisti od cankarja me je navdusu, a do izraza bi prisel le če bi bla oddaja dolga 45 minut in bi ven zmetali vse pogovorne bucke.
PET
# 09.03.2009 ob 15:29
Viktorji so en velik dogovor. Saj se že nekaj dni pred prireditvijo ve kdo ga bo dobil.
kopibrejk
# 09.03.2009 ob 15:26
V bistvu sta Zrnec in Bizovičar korak v preteklost. Ena sama reciklaža v stilu Bennyja Hilla.
mandingo
# 09.03.2009 ob 15:18
Ona dva bureka imata neki instant humor,ki se mi zdi cenen,tako kot neke predstave ala 5moških.com.Pri Hrib-arju ali Radio ga ga pa te rukne včasih čez par ur.Ogromno krat sem se začel režat komaj v postelji preden sem zaspal.To je tisto ta pravo!
božja šiba
# 09.03.2009 ob 14:10
Hribar legenda samo pisne pa je že ogenj po celi Sloveniji. Pezda bi bila Slovenija dolgočasna brez tega tipa. :-))
Cwetko
# 09.03.2009 ob 14:05
ti hribar pa tud nvem kaj si , a si boga za jaja prjel ?: )
Cwetko
# 09.03.2009 ob 14:04
raje gledam viktorje kot pa k***evo EMO.

rtvslo nima za burek
roksy_
# 09.03.2009 ob 13:52
Kaki burek. Bi ga lahko prodal za kišto kropirja.
vrtickar
# 09.03.2009 ob 13:47
Komaj čakam, da bodo Vikotrji...
Ker bo potem Ljubljana vsaj za dve uri
očiščena od kvazi medijskih nastavljačev-zabavljačev.
Ljubljana bi lahko dobila nov praznik: "Dan medijsko izbrisanih".
robijehud
# 09.03.2009 ob 13:46
Tako je partizan, ko rivalstvo prežene skromnost....
Partyzan
# 09.03.2009 ob 13:42
Glede zgornjih komentarjev lahko samo povzamem Sašov citat: "Tekmovanje navijaških skupin!"
tosmjzt
# 09.03.2009 ob 13:38
Letos bo tale popov zanesenjak lahko gledal 16 ur južnoameriških telenovel na popu, ker za ostal program nimajo denarja. Ah ja pa viktorje bo lahko gledal, s plastik fantastik gobezdalom pod imenom Urška Pirš, ki bo na rdeči prprogi vsakega obiskovalca povprašala o vremenu, počutju, znamki čevljev in kreatorju oblek
božja šiba
# 09.03.2009 ob 13:28
Jeah! TV STATION WARS! :-))
24ur, naj oddaja
# 09.03.2009 ob 13:16
Ah, tukaj pa lahko izvem velepomembno novico: ""Plastik-fantastik" Barbie dopolnila 50 let", haha.
maršal
# 09.03.2009 ob 13:07
2. 24ur, naj oddaja

kaj pa delaš klele.
pojdi gledat pop in. boš zvedel, kaj je ena ameriška presrana krava oblekla.
24ur, naj oddaja
# 09.03.2009 ob 12:57
Oni varujejo svoje kadre tako, da ne vabijo drugih kadrov, in za svoje poskrbijo z dobro reklamo in promocijo. Pri nas je ravno nasprotno, ampak nacionalna TV ima pač svoje principe."

Se zajebava Hribar? Poglejte samo tale portal, rubriko Družabna kronika, vsak drugi članek je o nekem neznanem novinarju, voditelju, oddaji vaše tv. Da ne govorim o oddajah, kamor stalno vabite svoje ljudi.
kantavtor
# 09.03.2009 ob 12:04
no Sašo, če gre zgoolj za papir in zapis v rumeno zgodovino potem imaš prav gotovo prav.....menim, da če ni za enega Viktorja vsaj 1000 EUR finančne nagrade...da je potem res vse popolnoma brezveze....
Kazalo
  • Novice

    Slovenija, Svet, Evropska unija, Gospodarstvo, Črna kronika, Zdravje, Okolje, Znanost in tehnologija, Klepet z gosti, Vaša novica, Arhiv, Zadnje novice

    Šport

    Nogomet, Košarka, Rokomet, Odbojka, Hokej, Tenis, Atletika, Zimski športi, Motošporti, Formula 1, Kolesarstvo, Preostali športi, Rumeni pajkl, Arhiv

    Kultura

    Film, Glasba, Razstave, Oder, Knjige, Drugo, Na platnu, Džuboks, Knjižna polica, Kino, Prireditve, Na današnji dan, Zgodbe, EPK, Arhiv

    Zabava

    Zanimivosti, Družabna kronika, Iz sveta znanih, Glasba, Moda, Avtomobilizem, Erotika, Kuharski nasveti, Na današnji dan, Kino, Prireditve, Glosa, Arhiv
  • Ture avanture

    Novice, Podobe Slovenije, Vagabund, Fascinantni hoteli, Prevozna sredstva, Navade po svetu, Planinski izlet, Kaj storiti, če ..., Knjiga za na pot, Popotni dnevnik, Arhiv

    TTX

    Spored

    TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper, TV Maribor, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, Radio Koper, Radio Capodistria

    Avdio / Video

    Videonovice, Arhiv oddaj, TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper Capodistria, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, RSi, Radio Koper, Radio Capodistria, MMR
  • Moj splet

    Forum, Blog, Slike, Video, Avdio, Popotnik, Second life, Moj svet, Klepetalnica

    Kontakti

    O RTV Slovenija

    O RTV Slovenija, About RTV Slovenija, Radio Slovenija, Televizija Slovenija, RTV Koper/Capodistria, RTV Maribor, Multimedijski center, Oddajniki in zveze, Marketing Radijska produkcija, Televizijska produkcija, Glasbena produkcija, Založba kaset in plošč, Naročila, razpisi, natečaji, Poklicna merila, Programski standardi, Etična merila, RTV-prispevek, RTV-vsebine, Povezave, Projekti,