Iz sveta znanih
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3,6 od 14 glasov Ocenite to novico!
Leon Radošević
Mnogi poznavalci menijo, da je Radošević (na fotografiji v ospredju) z nepremišljenim pranjem umazanega perila v javnosti škodil ugledu kluba Cibona, ki je že tako v finančnih težavah. Foto: EPA
       Nočem govoriti z njim. Še dobro, da je poškodovan, da mi ga ni treba gledati. Po pravici povedano, upam, da bo Rozić poleti odšel iz kluba.       
 Radošević o Roziću.

Dodaj v

Cibona: seks, laži in zvočni posnetki

Radoševića dekle varalo s kapetanom kluba Rozićem
16. marec 2010 ob 09:51,
zadnji poseg: 16. marec 2010 ob 09:54
Zagreb - MMC RTV SLO

Angleški nogometaši niso edini športniki, ki polnijo tabloide s spolnimi škandali. Tokrat sta za afero poskrbela košarkarja, ki si delita slačilnico zagrebškega kluba Cibona.

Leon Radošević, mladi košarkar "volkov", je namreč odkril, da ga dekle za njegovim hrbtom vara s soigralcem in kapetanom ekipe Marinom Rozićem, poročajo hrvaški mediji. Dekletu, s katerim sta bila skupaj leto in pol, je že "dal nogo", izselila pa naj bi se tudi že iz stanovanja, v katerem je živela z 20-letnim Radoševićem.

Sporni posnetek razkril prevaro
Zanimiv (in tudi sporen) je predvsem način, kako je košarkar izvedel za prevaro. Posnel je namreč pogovor zdaj že nekdanjega dekleta in njene prijateljice. "Odšel sem na trening in snemal njun pogovor. Dan pozneje sem poslušal posnetek in bil šokiran," je Radošević povedal za 24 sata. Razkril je tudi nekaj podrobnosti iz posnetega pogovora: "Evforično je pripovedovala, kako je odšla k njemu v stanovanje, a se med njima ni nič zgodilo, ker nista imela kondomov. Samo poljubljala sta se."

Radošević, ki je, kot je povedal, pred razkritjem prevare v kapetanu Cibone videl vzornika, je bil že prej sumničav, saj je vedel, da si njegovo dekle prek SMS-ov dopisuje z Rozićem. Ko je odkril afero, jo je takoj poklical in jo postavil pred dejstvo. "Najprej je zanikala, potem pa sem ji predvajal posnetek pogovora. Pobrala je svoje stvari in odšla iz stanovanja."

Bo afera vnesla nemir v slačilnico?
Dekle naj bi nato poskušalo najti uteho pri ljubimcu, a Rozić ni imel preveč posluha za njen položaj. "Mislim, da jo je odslovil," pravi Radošević, ki se zaveda posledic svojega odkritja. Najbolj bodo ogroženi medčloveški odnosi v slačilnici hrvaških klubskih prvakov. "Nočem govoriti z njim. Še dobro, da je poškodovan, da mi ga ni treba gledati. Po pravici povedano, upam, da bo Rozić poleti odšel iz kluba," svojo zgodbo končuje prevarani Radošević.

Mnogi poznavalci menijo, da se je Leon z javnim pranjem umazanega perila obsodil na pravo muko: v slačilnici ga bodo čakali neprijazni komentarji soigralcev. Medtem naj bi se Radošević in Rozić že srečala z vodstvom kluba, strasti pa naj bi se malce pomirile.

Ana: Z Rozićem sva samo prijatelja
Medtem je že znano, da je dekle iz zgodbe nekdanja rokometašica Ana Franja (27), ki je za Večernji list zatrdila, da sta z Rozićem samo prijatelja. "Z Leonom sva se razšla, ker me je snemal, vsebina pogovora pa sploh ni pomembna," je dodala. "Na to temo nimam več kaj povedati in prosim, da spoštujete mojo zasebnost," je pozvala medije.

Iz Cibone so poslali skopo izjavo, v kateri so zapisali, da se jim celotna zgodba zdi prenapihnjena, vsa medijska pozornost pa neprimerna. Marin Rozić se do zdaj še ni oglasil.

A. K.
Prijavi napako
Komentarji
alessio444
# 16.03.2010 ob 18:57
Dobra reklama za klub in malo manj za igralca. Dobra za klub da se ne piše samo o finančnih težavah, za igralca pa se ve kaj.... (idiot je snemal, dekleta pa itak malo preveč fantazirajo, zgleda da ga je imela že počasi pun kufer).
petro3
# 16.03.2010 ob 16:43
tipična zagrebška sponzoruša..
zajebany
# 16.03.2010 ob 14:45
Po balkansko...
FooFighter
# 16.03.2010 ob 14:01
pa naj se maze!
Woranc
# 16.03.2010 ob 12:20
Žesnek pač...
friks
# 16.03.2010 ob 11:22
Punca je bila kot kaže malo preveč ambiciozna. Je hotla kapetana pa se ji je načrt sfižil.

Sicer pa bi kapetan moral biti vzgled za druge tudi v zasebnem življenju, ne pa največji papak, ki ga vsaka lovača nategne, ko beba žvečku.
sexxxpert.net
# 16.03.2010 ob 11:06
Kje je kaka slika te dekline?
zigak
# 16.03.2010 ob 10:58
Ja in? Če so ekipa, si morajo deliti vse. To je pravi team spirit. :)
Eva Longoria
# 16.03.2010 ob 10:56
Radošević = Wayne Bridge
Rozić = John Terry
Perasović = Fabio Capello
Velenjski knap
# 16.03.2010 ob 10:41
20-letnik je jahal 27letnico to je pomembno!
Big L
# 16.03.2010 ob 10:14
haha zanimivo :)
tuditi
# 16.03.2010 ob 10:01
Sedaj vsaj vemo zakaj je proti Caji zgrešil proste mete,če je pa samo razmišljal kako se bo šel detektiva!
jack burton
# 16.03.2010 ob 10:00
Prava balkanska afera!
Kazalo
  • Novice

    Slovenija, Svet, Evropska unija, Gospodarstvo, Črna kronika, Zdravje, Okolje, Znanost in tehnologija, Klepet z gosti, Vaša novica, Arhiv, Zadnje novice

    Šport

    Nogomet, Košarka, Rokomet, Odbojka, Hokej, Tenis, Atletika, Zimski športi, Motošporti, Formula 1, Kolesarstvo, Preostali športi, Rumeni pajkl, Arhiv

    Kultura

    Film, Glasba, Razstave, Oder, Knjige, Drugo, Na platnu, Džuboks, Knjižna polica, Kino, Prireditve, Na današnji dan, Zgodbe, EPK, Arhiv

    Zabava

    Zanimivosti, Družabna kronika, Iz sveta znanih, Glasba, Moda, Avtomobilizem, Erotika, Kuharski nasveti, Na današnji dan, Kino, Prireditve, Glosa, Arhiv
  • Ture avanture

    Novice, Podobe Slovenije, Vagabund, Fascinantni hoteli, Prevozna sredstva, Navade po svetu, Planinski izlet, Kaj storiti, če ..., Knjiga za na pot, Popotni dnevnik, Arhiv

    TTX

    Spored

    TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper, TV Maribor, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, Radio Koper, Radio Capodistria

    Avdio / Video

    Videonovice, Arhiv oddaj, TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper Capodistria, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, RSi, Radio Koper, Radio Capodistria, MMR
  • Moj splet

    Forum, Blog, Slike, Video, Avdio, Popotnik, Second life, Moj svet, Klepetalnica

    Kontakti

    O RTV Slovenija

    O RTV Slovenija, About RTV Slovenija, Radio Slovenija, Televizija Slovenija, RTV Koper/Capodistria, RTV Maribor, Multimedijski center, Oddajniki in zveze, Marketing Radijska produkcija, Televizijska produkcija, Glasbena produkcija, Založba kaset in plošč, Naročila, razpisi, natečaji, Poklicna merila, Programski standardi, Etična merila, RTV-prispevek, RTV-vsebine, Povezave, Projekti,