



Vaša ocena: 



Ocena 3,9 od 7 glasov
Ocenite to novico!
"Moj nekdanji mož je homoseksualec, česar ne želi priznati," se je izpovedala hollywoodska zvezdnica Jennifer Aniston.
Nekdanja boljša polovica zvezdniškega para Pitt-Aniston dodaja, da jo je igralec med spolnim odnosom silil, da se oblači v moška oblačila in pri tem je šel predaleč.
Za njegovo zdajšnjo partnerko Angelino Jolie ima podobno mnenje in pravi, da je lezbijka, saj je imela ljubezensko razmerje z nekdanjo manekenko in igralko Jenny Shimzu.
Ko je dovolj, je dovolj
Jennifer Aniston je na konferenci za novinarje, ki je potekala v okviru izbora za človeka, ki najbolj simbolizira ameriške ideale, pojasnila, da se ji je na začetku vse skupaj zdelo smešno, vendar je stvar kmalu postala nadležna. Brad naj bi ji celo dal vedeti, da si bo, če mu ne bo ustregla, poiskal koga drugega za spolne igrice. "Ni mi šlo na živce, da je stalno poslušal Village People in stokrat gledal film (In & Out) Kevina Klina o srednješolskem profesorju, ki je bil gej, ampak dodatne igračke za posteljne igre, to pa je bilo preveč."
To ni prvič, da igralka trdi, da je Brad Pitt homoseksualec. V intervjuju za revijo Vanity Fair je lani izjavila, kako je bila osupla, ko je nekdanjega moža videla s popolnoma svetlimi lasmi.