



Vaša ocena: 



Ocena 3,1 od 50 glasov
Ocenite to novico!
Le nekaj dni po tem, ko se je na naslovnici SportWeeka v samem (športnem) modrčku znašla Tina Maze, je svojo razgaljeno fotografijo objavila še njena tekmica Lindsey Vonn.
Vonnova, ki je v soboto dosegla 50. zmago v svetovnem pokalu, je na svojem profilu na Facebooku za fotografijo profila nastavila podobo sebe v zapeljivi pozi in v rdečem modrčku, čez katerega si je oblekla bundo.
| Oglejte si še fotografije, na katerih pozirajo najlepše alpske smučarke. |
Na družabnih omrežjih že krožijo ugibanja, ali je 27-letna Američanka s to potezo želela odgovoriti slovenski smučarski šampionki, ki se je v začetku leta znašla sredi škandala zaradi domnevno spornega smučarskega perila, nato pa v cilju smuka v Cortini v znak protesta pred kamerami pokazala modrček z napisom "Not your business" oz. v prevodu "Ni vaša stvar".
Nato je 28-letno Črnjanko za naslovnico tednika Sportweek, ki izhaja pod okriljem Gazzette dello Sport, v prav takšnem modrčku v objektiv ujel Chico da Luigi. Fotografija Vonnove je sicer nastala že pred tem dogajanjem, a se jo je Lindsey odločila nastaviti za sliko profila te dni.
Moram malo prebrati kakšen slovar slovenskega jezika!
Očitno se je pomen besed močno spremenil, odkar sem hodil v šolo.
Zdaj je v modi ameriška definicija razgaljenosti - kamor uvrščamo vse od golih ramen do golih gležnjev.
a pol k js po stanovanju hodm v japonkah sem razgaljen?!
http://www.facebook.com/media/set/?set=a
.10150481962969728.380938.89975379727&am
p;type=3
Moram malo prebrati kakšen slovar slovenskega jezika!
Očitno se je pomen besed močno spremenil, odkar sem hodil v šolo.
Zdaj je v modi ameriška definicija razgaljenosti - kamor uvrščamo vse od golih ramen do golih gležnjev.
LV danes je bolša kot SS danes. Ampak LV danes se pa ne more primerjat s SS v najboljših časih.
DwQjo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
No vglavnem tole sm mislu:
http://shrani.si/f/21/Si/XWKzoOg/lindsey-vonn-basic-insti.jpg
3 jurje bi pa lahko dala za nove zizike
To bi bila napaka življenja. Nikoli več ne bo, kot je nekdaj bilo.........
@mrMis
če jo pogledaš preko oči deluje kot Sharon Stone, nekoč (=
LV je zelo luštna če mene vprašaš, ker so mi te, kot bi rekel @miroslav "generične, všeč. Ampak vseeno, samo ena je Sharon Stone, s to se pa tudi LV ne more primerjat, čeprav je luštna.
Tako blizu, a tako daleč
P.S.
@dami79 še en dokaz, da naj dajo kirurgi roke stran od LV, ni nobene potrebe po rušenju "naravnega reda" ker vse štima :D!
na zgornji povezavi je še veliko več pomanjkljivo oblečene Lindsey.. ze od kar nekaj časa nazaj ;)
LOL
s_show.jpg
+ tega je Lindsey Vonn posnela že veliko precej bolj kvalitetnega materiala, kot je tale objavljena slika. Če že objavljate, objavite tisto, kar je res nekaj vredno.
Lindsey Vonn je to in še nekatere druge slike objavila na svojem FB že 22.12.2012 v albumu Italian Sport Week.
Eno izmed teh slik iz albuma Italian Sport Week, natančneje to, ki je objavljena tudi v temle članku, je nastavila za sliko profila 31.1.2012.
Tina Maze se je "razgalila" na tekmi v Cortini 15.1.2012.
Kot je nekoč lepo rekel Amir Karić: "NE LAŽITE NAS!"
Z drugimi besedami Lindsey je teslike posnela že veliko preden je Tinina zgodba s spodnjim perilom prišla v javnost. In vi na RTV ste plačani zato, da ne pišete neumnosti. Če takšne stvari opazimo tisti, ki ljubiteljsko spremljamo smučanje, bi jih morali vi, ki ste za to plačani še 3x prej. A je tako težko preklikat FB profil in pogledat datum?
Mar bi vsaj posnemale Ingvild Engesland...
http://sumodumplings.blogspot.com/
.... samo (retorično) vprašanje...danes sta dve hokejski tekmi v ebel ligi (olimpija, jesenice). niti besedice še nisem zasledil o tem. ja, to je mmc.
Drgač pa haha hudi komentarji pred mano :-))
tko da.. hitr pametni telefon v roke, pritisni "record" .. and the rest is history ))
* Tina samo v spodnjem perilu
* Lindsey samo v spodnjem perilu
* Tina zgoraj brez
* Lindsey zgoraj brez
.itd
.
.
.
Moram malo prebrati kakšen slovar slovenskega jezika!
Očitno se je pomen besed močno spremenil, odkar sem hodil v šolo.