



Vaša ocena: 



Ocena 5,0 od 6 glasov
Ocenite to novico!
V težavah zaradi mamil se ni znašel le turški popzvezdnik Tarkan, temveč tudi pevec skupine Majke Goran Bare.
Bareta, ki ga že od začetka kariere spremlja sloves odvisnika od mamil in alkohola, je v četrtek hrvaška policija na podlagi tiralice prepeljala v zagrebški pripor v Remetincu, le nekaj ur po zaslišanju na sodišču pa se je pevec znova znašel na prostosti. Gorana je policija prijela, ker se ni odzval na pozive zagrebškega sodišča zaradi postopka, v katerem ga bremenijo posedovanja prepovedanih drog.
Pevca so konec lanskega julija v enem izmed naselij v Novem Zagrebu ustavili policisti v civilnih oblačilih. Bare jim je predal pol grama kokaina in deset tablet pomirjevala normabel. Njegova odvetnica Jadranka Sloković je po odhodu s sodišča dejala: "Goran je nesrečen, prosil pa me je, da vas vse pozdravim in da vam povem, da mu veliko pomeni vaša podpora."
Posedovanje mamil na Hrvaškem je kaznivo dejanje, ne glede na to, ali gre za nekaj gramov marihuane, heroina ali kokaina.
Goranova podpora Josipoviću
Televizijski videospot z Baretovo pesmijo Pot k sreči je bil tudi del kampanje hrvaškega predsednika Iva Josipovića. Tega je v predvolilni kampanji podprlo približno 20 znanih hrvaških glasbenikov, ki so sodelovali v omenjenem spotu. Omenjeni videospot in dve pesmi skupine Majke si lahko pogledate v spodnji fotogaleriji.