Zanimivosti
(2)
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 1,6 od 20 glasov Ocenite to novico!
Poroka
Tajec je pri 96-letih prvič stopil pred oltar. Foto: EPA

Dodaj v

Nikoli ni prepozno ... s poroko dokazuje 96-letni Tajec

29. marec 2010 ob 16:13
MMC RTV SLO

96-letni Tajec je prepričan, da za poroko ni nikoli prepozno. Pred oltar je popeljal 30-letno nevesto.

Lin Čung, ki skrbi za taoistični tempelj v južni tajvanski provinci Tainan, je s poroko s 66 let mlajšo Kitajko postal prava medijska zvezda. O mladoporočencih poročajo vsi lokalni časniki, zdaj pa je novica zaokrožila tudi izven meja Tajvana.

Lin, ki do zdaj ni bil nikoli poročen, je sam vzgojil dva posvojena sinova. Kot je dejal, so mu pred tremi leti bogovi dejali, naj gre v kitajsko provinco Hunan, kjer bo našel bodočo ženo. Lin je to tudi storil in se s svojo izbranko kljub nasporotvanju 68-letnega sina poročil.

"Na stare dni moram imeti partnerico ... Še nikoli nisem bil poročen, zakaj se torej ne bi zdaj? Moj sin me očitno ne spoštuje," je dejal Lin, ki si zdaj želi, da bi prišla žena živet k njemu na Tajsko.

A. M.
Prijavi napako
Komentarji
usavko
# 01.04.2010 ob 10:40
zihr ma keša... Sin pa valda ni zadovoln, če pa bo žena dobila pol premoženja, potem pa še tretjino moževega premoženja
kozi
# 30.03.2010 ob 08:53
Živeti kot kreten, umreti kot kreten.
Kretn do konca
Bravo oča!!
Kazalo