Ponedeljek, 29. oktober
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Bovec, Ankaran, Radio Koper  Mariša Bizjak, Vesna  Potočar Godnič  Radio Koper
 
Torek, 30. oktober
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
18.00 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Nova Gorica, Radio Koper  Nataša Uršič Radio Koper
 
Sreda, 31. oktober
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Hrpelje - Kozina, Kanal, Radio Koper  Irena Cunja, Valter Pregelj Radio Koper
 
Petek, 2. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Komen, Ilirska Bistrica, Radio Koper  Irena Cunja, Barbara Kampos Radio Koper
 
Ponedeljek, 5. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.00 Soočenje kandidatov za župane v Mestnih občinah Nova Gorica, Ptuj, Slovenj Gradec, Radio Prvi Studio ob 17h Radio Prvi
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Divača, Miren-Kostanjevica, Radio Koper Irena Cunja, Ingrid Kašca Bucik Radio Koper
 
Torek, 6. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
9.30 Predvolilno soočenje županskih kandidatov občine Šentilj, Radio Maribor (Radijska tribuna) Vesna Martinec Radio Maribor
18.00 Soočenje kandidatov za župane v Mestni občini Koper, Radio Koper  Tjaša Škamperle Radio Koper
 
Sreda, 7. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
9.30 Predvolilno soočenje županskih kandidatov občine Hoče-Slivnica, Radio Maribor (Radijska tribuna) Lidija Cokan Radio Maribor
17.00 Soočenje  kandidatov za župane v Mestnih občinah Koper, Celje, Murska Sobota - Radio Slovenija, Radio Prvi Studio ob 17h Radio Prvi
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Ptuj, TV Slovenija 2 Gabrijela Milošič, Janez Krušič Sterguljc TV Slovenija 2
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Vipava, Brda, Radio Koper  Karin Zorn, Nataša Uršič Radio Koper
 
Četrtek, 8. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
9.30 Predvolilno soočenje županskih kandidatov občine Lenart, Radio Maribor (Radijska tribuna) Katarina Klep Černejšek Radio Maribor
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Novo mesto, TV Slovenija 2 Petra Držaj, Irena Ulčar Cvelbar TV Slovenija 2
18.00 Soočenje kandidatov za župane v občini Piran, Radio Koper  Lea Širok Radio Koper
20.05 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Maribor, TV Slovenija 1 Zoran Medved, Jasmina Gregorec TV Slovenija 1
 
Petek, 9. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.00 Soočenje  kandidatov za župane v Mestnih občinah Novo Mesto, Velenje, Kranj - Radio Slovenija Studio ob 17h Radio Prvi
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Nova Gorica, TV Slovenija 2 Mojca Dumančič, Miloš Batistuta TV Slovenija 2
17.00 Soočenje kandidatov za župane v občini Slovenska Bistrica, Radio Maribor (Radijska tribuna)   Radio Maribor
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Tolmin, Idrija/Cerkno, Radio Koper  Mariša Bizjak Radio Koper
 
Ponedeljek, 12. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.00 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Ptuj, Radio Maribor Danijel Poslek Radio Maribor
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Kranj, TV Slovenija 2 Jan Novak, Lidija Pak TV Slovenija 2
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Izola, Kobarid, Radio Koper  Jasna Preskar, Mariša Bizjak  Radio Koper
18.20 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Slovenj Gradec, TV Slovenija 2 Slavko Bobovnik, Lea Vornšek TV Slovenija 2
 
Torek, 13. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Celje, TV Slovenija 2 Barbara Štor, Saša Kisovec TV Slovenija 2
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Ajdovščina, Pivka, Radio Koper Karin Zorn, Barbara Kampos Radio Koper
 
Sreda, 14. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.15 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Koper, TV Slovenija 2 Matej Sukič, Mojca Petrič Bužan TV Slovenija 2
18.00 Soočenje kandidatov za župane v občini Sežana, Radio Koper   Radio Koper
18.30 Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Murska Sobota, TV Slovenija 2 Bojan  Peček,Cirila Sever  TV Slovenija 2
 
Četrtek, 15. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.00 Soočenje  kandidatov za župane v Mestni občini Maribor - Radio Slovenija (Studio ob 17h) in Radio Maribor Dejan Rat in Nataša Rižnar Radio Prvi
17.15 Soočenje  kandidatov za župane v Mestni občini Velenje, TV Slovenija 2 Slavko Bobovnik, Lea Vornšek TV Slovenija 2
18.00 Predstavitev kandidatov za župane v občinah Šempeter-Vrtojba, Postojna, Radio Koper  Nataša Uršič, Sabrina Mulec Radio Koper
20.05 Soočenje  kandidatov za župane v Mestni občini Ljubljana, TV Slovenija 1 Erika Žnidaršič TV Slovenija 1
 
Petek, 16. november
Ura Oddaja Voditelj Arhiv
17.00 Soočenje  kandidatov za župane v Mestni občini Ljubljana - Radio Slovenija Studio ob 17h Radio Prvi
18.00 Soočenje kandidatov za župane v občini Renče-Vogrsko, Radio Koper  Valter Pregelj Radio Koper