Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Iskalni niz: ronnie o sullivan (81)

Snuker Ronnie O'Sullivan v nogometnem vzdušju do tisoče stotice

Sezona snukerja se počasi približuje vrhuncu, naslednji mesec se bo namreč začelo svetovno prvenstvo, za enega od vrhuncev sezone pa je v Prestonu poskrbel Ronnie O'Sullivan.

Snuker Trump po dobrih sedmih letih le dočakal

Judd Trump je v finalu mastersa suvereno premagal Ronnieja O'Sullivana z 10:4 in prvič dvignil pokal Paula Hunterja.

Snuker O'Sullivan na vrhu večne lestvice prehitel Hendryja

Ronnie O'Sullivan je v finalu UK Championshipa premagal Marka Allena z 10:6 in se veselil že rekordne sedme zmage na tem turnirju.

Snuker Williamsa rožnata krogla ni zmedla, po naslovu gol med novinarje

Mark Williams je v finalu svetovnega prvenstva v snukerju premagal Johna Higginsa z 18:16, kar je zanj tretji naslov svetovnega prvaka, prvi po zdaj že daljnem letu 2003.

Na današnji dan 7. maj: Rodil se je košarkar, ki je tlakoval slovensko pot v Ligo NBA

Na današnji dan se je leta 1977 rodil Marko Milič, dolgoletni slovenski košarkarski reprezentant, ki se je kot prvi Slovenec preizkusil tudi v Ligi NBA.

Snuker Povprečna starost treh polfinalistov 41 let, zraven še mladi Wilson

V vsakem krogu svetovnega prvenstva v snukerju je izpadel glavni favorit za osvojitev naslova, nič drugače ni bilo v četrtfinalu.

Snuker Goriva zmanjkalo tudi Raketi

Potem ko je v prvem krogu svetovnega prvenstva v snukerju izpadel prvi nosilec in branilec naslova Mark Selby, je v drugem krogu enako usodo utrpel drugi igralec sveta Ronnie O'Sullivan.

Športni SOS Prvovrstno presenečenje - Selby že izpadel

V Sheffiledu poteka prvi krog svetovnega prvenstva v snukerju, kjer je za največje presenečenje poskrbel Joe Perry, ki je z 10:4 izločil aktualnega prvaka Marka Selbyja.

Snuker Začenja se praznik za ljubitelje snukerja

Konec aprila in začetek maja je čas za vrhunec sezone snukerja, ko je v Sheffieldu na sporedu svetovno prvenstvo.

Preostali športi Sivolasi O'Sullivan ima še dovolj motiva: izenačil je dva rekorda

Ronnie O'Sullivan je v finalu OP Velike Britanije premagal Shauna Murphyja z 10:5 in se tako veselil šeste zmage na tem turnirju, s čimer je izenačil rekord Steva Davisa.

Preostali športi O'Sullivan navdušil Tivoli in namerava igrati vsaj do 50. leta

V četrtek zvečer je Tivoli drugič v zadnjega pol leta gostil vrhunske igralce snukerja. 1.500 gledalcev je še posebej glasno pozdravilo največjega zvezdnika tega športa Ronnieja O'Sullivana.

Preostali športi O'Sullivana lahko v Tivoliju vidite tudi s pomočjo MMC-ja

V Sheffieldu gre počasi h koncu vrhunec sezone v snukerju, za naslov svetovnega prvaka se borijo še štirje gladiatorji.

Preostali športi Video: O'Sullivan kljub porazu ni bil slabe volje

V derbiju četrtfinala svetovnega prvenstva v snukerju je Kitajec Ding Džunhui premagal petkratnega svetovnega prvaka Ronnieja O'Sullivana s 13:10.

Preostali športi O'Sullivan po seriji sedmih iger do sedmega mastersa

Ronnie O'Sullivan je v finalu mastersa premagal Joeja Perryja z 10:7, za Angleža je to rekordna sedma zmaga na drugem najmočnejšem turnirju v snukerju.

Preostali športi O'Sullivan slavil po menjavi konice, Perry po zaostanku z 2:5

V finalu mastersa - drugega najmočnejšega turnirja v snukerju - bosta igrala branilec naslova Ronnie O'Sullivan in Joe Perry. 41-letni O'Sullivan je ugnal Marka Fuja s 6:4.