MMC RTV - Beremo http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Beremo Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Fri, 19 Jan 2018 07:21:03 +0100 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Miklavž Komelj: Liebestod Tue, 16 Jan 2018 09:15:58 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/miklavz-komelj-liebestod/443200 Katja Gorečan: Neke noči neke deklice nekje umirajo Fri, 12 Jan 2018 13:03:15 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/katja-gorecan-neke-noci-neke-deklice-nekje-umirajo/442854 Branko Gradišnik: Evolucija za rejce ljubiteljev malih živali Thu, 11 Jan 2018 15:14:48 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/branko-gradisnik-evolucija-za-rejce-ljubiteljev-malih-zivali/442770 Ėtienne Gilson: Heloiza in Abelard Tue, 02 Jan 2018 10:47:43 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/etienne-gilson-heloiza-in-abelard/441944 Petra Koršič: Furlanka je dvignila krilo Wed, 27 Dec 2017 18:51:29 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/petra-korsic-furlanka-je-dvignila-krilo/441589 Sabine Buchwald: Ali je kaj pošte zame? Sun, 24 Dec 2017 16:02:22 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/sabine-buchwald-ali-je-kaj-poste-zame/441392 Richard Flanagan: Ozka pot globoko do severa Fri, 22 Dec 2017 16:48:02 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/richard-flanagan-ozka-pot-globoko-do-severa/441266 Sarival Sosič: Starec in jaz Tue, 19 Dec 2017 10:34:18 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/sarival-sosic-starec-in-jaz/440882 Dubravka Ugrešić: Evropa v sepiji Mon, 18 Dec 2017 12:30:24 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/dubravka-ugresic-evropa-v-sepiji/440802 Karl Ove Knausgaard: Moj boj, druga knjiga Fri, 08 Dec 2017 16:36:18 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/karl-ove-knausgaard-moj-boj-druga-knjiga/440024 Milan Jesih: Maršal Tue, 05 Dec 2017 12:28:24 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/milan-jesih-marsal/439671 Sebastijan Pregelj: Vdih. Izdih Tue, 28 Nov 2017 08:34:06 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/sebastijan-pregelj-vdih-izdih/439023 Peter Stamm: Sedem let Fri, 24 Nov 2017 11:54:45 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/peter-stamm-sedem-let/438705 Elena Ferrante: O novem priimku Wed, 22 Nov 2017 15:49:30 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/elena-ferrante-o-novem-priimku/438550 Andrej Hočevar: Seznam Tue, 21 Nov 2017 09:01:23 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/andrej-hocevar-seznam/438402 Jana Kolarič: Vsi predsednikovi sonetje Fri, 17 Nov 2017 12:11:54 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/jana-kolaric-vsi-predsednikovi-sonetje/438123 Thomas Bernhard: Pripovedi Wed, 15 Nov 2017 10:47:41 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/thomas-bernhard-pripovedi/437893 Alice Munro: Pogled z grajske pečine Tue, 14 Nov 2017 10:49:22 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/alice-munro-pogled-z-grajske-pecine/437801 Tone Peršak: Preobrazbe Mon, 13 Nov 2017 20:09:14 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/tone-persak-preobrazbe/437769 Jože Snoj: Re kapitulacije Thu, 09 Nov 2017 08:35:13 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/joze-snoj-re-kapitulacije/437359