MMC RTV - Beremo http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Beremo Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Wed, 12 Dec 2018 06:03:04 +0100 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si MMC odšteva: 5 knjig, ki so obogatile slovensko književnost Wed, 12 Dec 2018 00:00:01 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/mmc-odsteva-5-knjig-ki-so-obogatile-slovensko-knjizevnost/474477 Sandra Erpe: Prtljaga Fri, 07 Dec 2018 11:04:01 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/sandra-erpe-prtljaga/474110 Jacques Le Rider: Dunajska moderna in krize identitete Thu, 06 Dec 2018 10:36:32 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/jacques-le-rider-dunajska-moderna-in-krize-identitete/473968 Maja Miloševič: Oder za gluhe Sun, 02 Dec 2018 17:23:07 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/maja-milosevic-oder-za-gluhe/473578 Elena Ferrante: O tistih, ki bežijo, in tistih, ki ostajajo Sat, 01 Dec 2018 17:37:10 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/elena-ferrante-o-tistih-ki-bezijo-in-tistih-ki-ostajajo/473517 Vlado Pivec: Krajšnice Fri, 30 Nov 2018 09:54:51 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/vlado-pivec-krajsnice/473365 Giulio Angioni: Toledski plameni Thu, 29 Nov 2018 10:27:34 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/giulio-angioni-toledski-plameni/473259 Uroš Zupan: Ene in drugi Tue, 27 Nov 2018 08:37:55 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/uros-zupan-ene-in-drugi/473011 Jani Virk: Brez imena Wed, 21 Nov 2018 18:50:29 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/jani-virk-brez-imena/472514 Rumi in kapitan Saše Pavček plujeta po širnih morjih sveta Tue, 20 Nov 2018 14:33:21 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/rumi-in-kapitan-sase-pavcek-plujeta-po-sirnih-morjih-sveta/472383 Martin Heidegger: Kaj se pravi misliti? Mon, 19 Nov 2018 10:41:43 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/martin-heidegger-kaj-se-pravi-misliti/472254 Klarisa Jovanović: Izgnana Tue, 13 Nov 2018 14:22:55 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/klarisa-jovanovic-izgnana/471664 David Grossman: Pride konj v bar Sat, 10 Nov 2018 18:24:56 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/david-grossman-pride-konj-v-bar/471417 Amos Oz: Juda Fri, 09 Nov 2018 14:41:51 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/amos-oz-juda/471317 Andrej Blatnik: Ugrizi Tue, 06 Nov 2018 11:42:27 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/andrej-blatnik-ugrizi/470940 Cvetka Hedžet Tóth: Demaskirajoče tendence Mon, 05 Nov 2018 08:35:22 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/cvetka-hedzet-toth-demaskirajoce-tendence/470817 Andreja Štepec: Edit Paf Fri, 02 Nov 2018 19:03:47 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/andreja-stepec-edit-paf/470689 Donna Tartt: Lišček Wed, 31 Oct 2018 10:50:26 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/donna-tartt-liscek/470489 Milan Dekleva: Inštitut doktorja Faulstaffa Tue, 30 Oct 2018 18:53:43 +0100 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/milan-dekleva-institut-doktorja-faulstaffa/470454 Fjodor M. Dostojevski: Zapiski iz mrtvega doma Sat, 27 Oct 2018 10:40:58 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/fjodor-m-dostojevski-zapiski-iz-mrtvega-doma/470134