Alex Cisar je osvojil srebrno kolajno na mladinskem SP-ju v Obertilliachu. Foto: Prezlc/Sloski,si

Lena Repinc je osvojila srebrno kolajno na ženski 10-kilometrski tekmi, bila je daleč najhitrejša v smučini, zaradi štirih strelskih napak pa se je morala zadovoljiti s srebrom.

Srebrno kolajno je v konkurenci mlajših članov osvojil tudi Alex Cisar na 15 km. Za 11 sekund ga je ugnal Nemec Philipp Lipowitz, oba tekmovalca pa sta zgrešila po en strel. V ženski konkurenci na 12,5 km je bila najboljša Slovenka Živa Klemenčič na 18. mestu.

V mladinski konkurenci do 18 let sta uspeh Repinčeve dopolnili Klara Vindišar na 18. in Kaja Zorč na 22. mestu. Med mladinci je bil na 12,5 km Pavel Trojer 12. in Jaša Zidar 13.