Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

petek, 16. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 1-4
Luka Koper 4 1 Primorje
sobota, 17. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4
CM Celje 0 1 Domžale
TV SLO 2
nedelja, 18. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Olimpija 1 3 Rudar
18:00 1-4
Maribor 5 0 Triglav
20:00 1-4
HIT Gorica 1 0 Nafta
sobota, 24. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Nafta 2 1 Primorje
TV SLO 2
18:00 1-4
Triglav 1 1 CM Celje
20:00 1-4
Domžale 2 0 Luka Koper
nedelja, 25. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 1-4
HIT Gorica 2 2 Olimpija
20:00 1-4
Rudar 0 0 Maribor
sobota, 31. julij 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Primorje 0 0 Domžale
20:00 1-4
Luka Koper 1 1 Triglav
20:00 1-4
CM Celje 5 1 Rudar
nedelja, 1. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Maribor 3 1 HIT Gorica
ponedeljek, 2. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Olimpija 0 1 Nafta
sobota, 7. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 1-4
Nafta 3 2 Domžale
18:00 1-4
Rudar 2 1 Luka Koper
TV SLO 2
20:00 1-4
HIT Gorica 3 3 CM Celje
nedelja, 8. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 1-4
Triglav 3 2 Primorje
sobota, 14. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8
Maribor 3 1 Nafta
18:00 5-8
CM Celje 1 1 Olimpija
20:00 5-8
Luka Koper 1 0 HIT Gorica
20:00 5-8
Domžale 3 0 Triglav
nedelja, 15. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 5-8
Primorje 1 1 Rudar
sobota, 21. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 5-8
Nafta 2 1 Triglav
20:00 5-8
HIT Gorica 3 2 Primorje
20:15 5-8
Rudar 0 1 Domžale
TV SLO 2
nedelja, 22. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 5-8
Maribor 2 0 CM Celje
20:00 5-8
Olimpija 1 2 Luka Koper
sobota, 28. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8
CM Celje 2 4 Nafta
20:15 5-8
Domžale 1 0 HIT Gorica
TV SLO 2
nedelja, 29. avgust 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 5-8
Primorje 5 1 Olimpija
17:00 5-8
Triglav 1 0 Rudar
19:00 5-8
Luka Koper 0 1 Maribor
petek, 10. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 5-8
Nafta 3 3 Rudar
20:00 5-8
Olimpija 0 1 Domžale
sobota, 11. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 5-8
HIT Gorica 2 1 Triglav
20:00 5-8
Maribor 1 1 Primorje
20:00 5-8
CM Celje 2 1 Luka Koper
sobota, 18. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 9-12
Luka Koper 0 3 Nafta
18:00 9-12
Rudar 1 2 HIT Gorica
nedelja, 19. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12
Triglav 0 5 Olimpija
sreda, 22. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12
Primorje 3 1 Luka Koper
16:00 9-12
Triglav 2 2 Maribor
18:00 9-12
Rudar 1 1 Olimpija
18:00 9-12
Nafta 3 0 HIT Gorica
20:00 9-12
Domžale 1 0 CM Celje
sobota, 25. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 9-12
Luka Koper 2 0 Domžale
18:00 9-12
CM Celje 1 1 Triglav
20:00 9-12
Olimpija 0 0 HIT Gorica
20:15 9-12
Maribor 3 1 Rudar
TV SLO 2
nedelja, 26. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12
Primorje 4 2 Nafta
sreda, 29. september 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4
Olimpija 0 1 Maribor
TV SLO 2
sobota, 2. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 9-12
HIT Gorica 0 2 Maribor
18:00 9-12
Rudar 3 2 CM Celje
18:00 9-12
Domžale 4 1 Primorje
20:00 9-12
Nafta 2 3 Olimpija
nedelja, 3. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12
Triglav 0 0 Luka Koper
sobota, 9. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 9-12
Domžale 0 1 Maribor
TV SLO 2
nedelja, 10. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 9-12
Primorje 2 0 CM Celje
sobota, 16. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 13-16
CM Celje 1 0 HIT Gorica
18:00 13-16
Luka Koper 2 1 Rudar
18:00 13-16
Domžale 1 1 Nafta
20:15 13-16
Maribor 0 0 Olimpija
sobota, 23. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 13-16
HIT Gorica 2 2 Luka Koper
18:00 13-16
Rudar 3 1 Primorje
18:00 13-16
Nafta 0 2 Maribor
18:00 13-16
Olimpija 1 0 CM Celje
nedelja, 24. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 13-16
Triglav 1 3 Domžale
sreda, 27. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 13-16
Primorje 0 3 Triglav
sobota, 30. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 13-16
CM Celje 0 4 Maribor
20:00 13-16
Luka Koper 2 0 Olimpija
nedelja, 31. oktober 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 13-16
Primorje 0 2 HIT Gorica
TV SLO 2
14:00 13-16
Triglav 2 0 Nafta
16:00 13-16
Domžale 2 3 Rudar
sobota, 6. november 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 13-16
HIT Gorica 0 3 Domžale
17:00 13-16
Rudar 5 0 Triglav
17:00 13-16
Nafta 2 2 CM Celje
18:00 13-16
Maribor 2 0 Luka Koper
18:00 13-16
Olimpija 3 0 Primorje
sobota, 13. november 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 17-20
Luka Koper 7 3 CM Celje
17:00 17-20
Rudar 0 0 Nafta
nedelja, 14. november 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 17-20
Primorje 0 0 Maribor
14:00 17-20
Triglav 2 0 HIT Gorica
17:00 17-20
Domžale 2 1 Olimpija
sobota, 20. november 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 17-20
HIT Gorica 1 1 Rudar
17:00 17-20
CM Celje 3 0 Primorje
17:30 17-20
Nafta 0 2 Luka Koper
18:00 17-20
Olimpija 1 0 Triglav
19:00 17-20
Maribor 1 1 Domžale
TV SLO 2
sobota, 27. november 2010
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 17-20
HIT Gorica 1 0 Nafta
18:00 17-20
Luka Koper 2 1 Primorje
18:00 17-20
Maribor 3 1 Triglav
nedelja, 20. februar 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 17-20
CM Celje 0 0 Domžale
torek, 22. februar 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 17-20
Olimpija 2 2 Rudar
sobota, 26. februar 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20
Rudar 2 4 Maribor
15:00 17-20
Domžale 1 2 Luka Koper
15:00 17-20
Nafta 1 2 Primorje
16:00 17-20
HIT Gorica 1 3 Olimpija
nedelja, 27. februar 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 17-20
Triglav 0 0 CM Celje
sobota, 5. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 21-24
CM Celje 1 0 Rudar
18:00 21-24
Luka Koper 0 1 Triglav
18:00 21-24
Maribor 1 2 HIT Gorica
18:00 21-24
Olimpija 2 0 Nafta
nedelja, 6. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24
Primorje 0 0 Domžale
sobota, 12. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 21-24
Rudar 0 1 Luka Koper
16:00 21-24
Nafta 2 3 Domžale
18:00 21-24
HIT Gorica 1 1 CM Celje
20:30 21-24
Olimpija 0 0 Maribor
nedelja, 13. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24
Triglav 2 0 Primorje
sreda, 16. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24
Primorje 0 6 Rudar
17:00 21-24
Domžale 3 1 Triglav
17:00 21-24
CM Celje 1 3 Olimpija
18:00 21-24
Luka Koper 2 2 HIT Gorica
18:00 21-24
Maribor 0 1 Nafta
sobota, 19. marec 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 21-24
Rudar 3 1 Domžale
16:00 21-24
Olimpija 4 0 Luka Koper
18:00 21-24
HIT Gorica 4 1 Primorje
18:00 21-24
Nafta 1 1 Triglav
20:15 21-24
Maribor 2 0 CM Celje
petek, 1. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 25-28
CM Celje 3 0 Nafta
20:00 25-28
Domžale 2 0 HIT Gorica
sobota, 2. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:30 25-28
Primorje 2 2 Olimpija
16:30 25-28
Triglav 1 4 Rudar
20:15 25-28
Luka Koper 3 0 Maribor
torek, 5. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 25-28
Nafta 1 2 Rudar
18:00 25-28
HIT Gorica 1 0 Triglav
18:00 25-28
Maribor 2 0 Primorje
18:00 25-28
Olimpija 0 0 Domžale
sreda, 6. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 25-28
CM Celje 0 3 Luka Koper
sobota, 9. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:30 25-28
Primorje 0 1 CM Celje
17:00 25-28
Luka Koper 4 1 Nafta
18:00 25-28
Rudar 0 1 HIT Gorica
20:15 25-28
Domžale 2 2 Maribor
nedelja, 10. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:30 25-28
Triglav 1 4 Olimpija
petek, 15. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 25-28
Domžale 2 0 CM Celje
sobota, 16. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 25-28
Primorje 1 1 Luka Koper
18:00 25-28
Nafta 1 4 HIT Gorica
20:15 25-28
Rudar 1 3 Olimpija
nedelja, 17. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 25-28
Triglav 1 2 Maribor
petek, 22. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 29-32
CM Celje 2 0 Triglav
20:00 29-32
Olimpija 1 0 HIT Gorica
sobota, 23. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 29-32
Luka Koper 3 1 Domžale
17:00 29-32
Primorje 1 4 Nafta
20:00 29-32
Maribor 2 1 Rudar
sobota, 30. april 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 29-32
Rudar 1 0 CM Celje
17:00 29-32
Triglav 0 0 Luka Koper
18:00 29-32
Nafta 1 2 Olimpija
19:00 29-32
Domžale 1 0 Primorje
20:00 29-32
HIT Gorica 0 6 Maribor
torek, 3. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 29-32
CM Celje 3 1 HIT Gorica
sreda, 4. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 29-32
Primorje 1 0 Triglav
18:00 29-32
Luka Koper 3 3 Rudar
18:00 29-32
Maribor 2 2 Olimpija
18:00 29-32
Domžale 3 2 Nafta
sobota, 7. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 29-32
Rudar 0 1 Primorje
18:30 29-32
Nafta 1 1 Maribor
20:00 29-32
HIT Gorica 0 0 Luka Koper
20:00 29-32
Olimpija 3 1 CM Celje
nedelja, 8. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 29-32
Triglav 2 4 Domžale
torek, 10. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 33-36
CM Celje 0 0 Maribor
sreda, 11. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 33-36
Primorje 2 3 HIT Gorica
17:00 33-36
Triglav 4 0 Nafta
18:00 33-36
Luka Koper 2 1 Olimpija
20:00 33-36
Domžale 2 0 Rudar
sobota, 14. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 33-36
Rudar 0 0 Triglav
18:30 33-36
Maribor 1 1 Luka Koper
18:30 33-36
Nafta 0 0 CM Celje
20:00 33-36
Olimpija 5 0 Primorje
20:15 33-36
HIT Gorica 2 1 Domžale
sobota, 21. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 33-36
Luka Koper 1 0 CM Celje
18:00 33-36
Primorje 1 2 Maribor
18:00 33-36
Rudar 4 0 Nafta
18:00 33-36
Domžale 3 0 Olimpija
18:00 33-36
Triglav 1 0 HIT Gorica
nedelja, 29. maj 2011
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 33-36
HIT Gorica 0 0 Rudar
18:00 33-36
Maribor 2 0 Domžale
18:00 33-36
CM Celje 2 3 Primorje
18:00 33-36
Nafta 2 1 Luka Koper
18:00 33-36
Olimpija 1 3 Triglav
Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov