SiMobil liga / na vstopno stran 
   snl 2003/2004 / prva stran / novice / navijaške skupine / klubi & igralci / forum /
 
Rezultati


 1.    2.    3.    4.    5. 
 6.    7.    8.    9.   10. 
11.  12.  13.  14.   15. 
16.  17.  18.  19.   20. 
21.  22.  23.  24.   25.
26.  27.  28.  29.   30. 
31.  3233.


Strelci

Pokal Slovenije 


Arhiv rezultatov...

Lestvica

1.

MARIBOR PL

62

2.

CMC PUBLIKUM

55

3.

VEGA OLIMPIJA

54

4.

ERA ŠMARTNO

46

5.

KOPER

45

6.

PRIMORJE

44

7.

DRAVOGRAD

36

8.

GORICA

34

9.

MURA

34

10.

LJUBLJANA

30

11.

RUDAR

25

12.

RELAX KOROTAN *

3



* - izpadel v najnižji rang tekmovanja

Razširjena lestvica


Strelci

23 - Marko Kmetec (Vega Olimpija)

17 - Marko Vogrič (Primorje)

16 - Ramiz Smajlovič (Era Šmartno)

14 - Dražen Žeželj (Ljubljana)

13 - Marjan Dominko (Mura)
       Ermin Rakovič (Maribor Pivovarna Laško) 
       Matej Rebol (Dravograd) 

12 - Robert Koren (CMC Publikum)
       Oskar Drobne (Dravograd)
       Alen Mujanovič (Rudar Velenje)
       Damir Pekič (Maribor Pivovarna Laško)
      
11 - Ismet Ekmečić (Gorica)
                    
10 - Blaž Puc (Vega Olimpija)
      

9 -  Ante Šimundža (Era Šmartno)
      Viktor Trenevski (Mura) 

8 - Andrej Kvas (CMC Publikum)
     Tonči Žlogar (Vega Olimpija)
     Mitja Brulc (CMC Publikum)
 
7 - Dominik Beršnjak (CMC Publikum)
     Samir Duro (Maribor Pivovarna Laško) 
     Franc Fridl (Mura) 
     Goran Jolič (Primorje) 
     Nedim Jusufbegovič (Vega Olimpija)
     Igor Mostarlič (Maribor Pivovarna Laško) 
     Roman Plesec (Dravograd)
               
6 - Uroš Barut (Primorje) 
     Dragan Čadikovski (CMC Publikum)
     Ehad Goga (Gorica)
     Patrik Ipavec (Sport Line Koper)
     Dušan Kosič (Vega Olimpija)
     Simon Sešlar (CMC Publikum)
     Željko Spasojevič (Rudar Velenje)
               
5 - Simon Gregorič (Primorje)
     Saudin Husejnović (Relax Korotan)
     Matej Mlakar (Primorje)
     Josip Ribić (Rudar Velenje)
               
4 - Oliver Bogatinov (Sport Line Koper)
     Simon Gregorič (Primorje)
     Simon Dvoršak (Gorica)     
     Siniša Jankovič (Primorje)
     Žarko Jeličič (Sport Line Koper)
     Amir Karič (Maribor Pivovarna Laško) 
     Ilija Kitič (Ljubljana)
     Slavko Komar (Korotan)
        
3 - Nedžad Alibabič (ERA Šmartno)
     Borut Arlič (Rudar Velenje)
     Goran Burčul (Mura)
     Alfred Jermaniš (Sport Line Koper)
     Aleš Kokot (Gorica)     
     Mladen Kovačevič (Gorica)
     Mladen Kovačić (ERA Šmartno)
     Marko Križnik (CMC Publikum)
     Vladislav Lungu (CMC Publikum)
     Robert Miloš (Primorje)
     Romano Obilinovič (Sport Line Koper)
     Goran Ristič (Era Šmartno)
     Borut Tisnikar (Dravograd) 
     Juan S. Vitagliano (Sport Line Koper)
              
2 - Ederson Amaral (Era Šmartno)
     Stipe Balajić (Maribor Pivovarna Laško)
     Igor Benedejčič (Sport Line Koper)
     Mirko Bunjevćević (Sport Line Koper)
     Darko Djukič (Maribor Pivovarna Laško) 
     Sebastjan Gobec (CMC Publikum) 
     Mirnes Ibrahimovič (Rudar Velenje)
     Saša Jakomin (Sport Line Koper)
     Jernej Javornik (Era Šmartno)
     Andrej Komac (Primorje)
     Matjaž Lunder (Sport Line Koper)
     Darko Maletič (CMC Publikum)
     Matej Mavrič (Gorica)
     Alan Mesarič (Mura)
     Matej Miljatovič (Era Šmartno)
     Amel Mujakovič (Rudar Velenje)
     Manuel Peršič (Sport Line Koper)
     Diego Romero (Mura)
     Miran Srebrnič (Gorica)
     Almir Sulejmanovič (CMC Publikum)
     Mirnes Šišić (Rudar Velenje)
     Matjaž Štancar (Era Šmartno)
     Ljubiša Štrbac (Ljubljana)
     Dalibor Teinović (Maribor Pivovarna Laško)
     Zoran Zeljkovič (Ljubljana)
     Boštjan Zemljič (Mura)
     Gregor Zore (Ljubljana)
              
1 - Samir Balagič (Era Šmartno)
     Marko Barun (Vega Olimpija)
     Jože Benko (Mura)
     Danijel Brezič (Maribor Pivovarna Laško)
     Fausto Budičin (Vega Olimpija)
     Slaven Bukal (Korotan)
     Mihael Bukovec (Dravograd)
     Fabijan Cipot (Maribor Pivovarna Laško)
     Dejan Djuranovič (Maribor Pivovarna Laško)
     Suad Filekovič (Maribor Pivovarna Laško) 
     Edmond Gunjač (Sport Line Koper) 
     Miha Golob (Maribor Pivovarna Laško)
     Boštjan Grizold (Korotan)
     Enes Handanagič (Vega Olimpija)
     Rok Hanžič (Ljubljana)
     Mitja Hojnik (Rudar Velenje)
     Damjan Jeseničnik (Rudar Velenje)
     Duško Karanović (ERA Šmartno)
     Darko Karapetrovič (Ljubljana)
     Bekim Kapič (Sport Line Koper)
     Miha Kline (Ljubljana)
     Vladimir Kokol (Vega Olimpija)
     Dejan Komljenovič (Maribor Pivovarna Laško)
     Darko Kremenovič (Gorica)
     Simon Korun (ERA Šmartno)
     Nebojša Kovačevič (Sport Line Koper)  
     Aleksander Magdič (Dravograd)   
     Peter Mernik (Rudar Velenje)
     Gregor Mirtič (Vega Olimpija)
     Andrej Pečnik (CMC Publikum)
     Miha Pitamic (Maribor Pivovarna Laško)
     Niko Podvinski (Korotan)
     Jalen Pokorn (Vega Olimpija) 
     Andrej Poljšak (Sport Line Koper)
     Dejan Robnik (CMC Publikum) 
     Aleksander Rodič (Gorica)
     Senad Rožajac (Dravograd)
     Jaka Šabec (Gorica)
     Alen Ščulac (Sport Line Koper)    
     Aleš Šmon (Rudar Velenje) 
     Peter Šumnik (Dravograd)
     Almir Tanjič (Primorje)
     Andrej Tasič (Sport Line Koper)
     Robert Težački (Gorica)
     Senad Tiganj (Vega Olimpija)
     Mariano Torrens (Relax Korotan)
     Anton Usnik (ERA Šmartno)
     Luka Vidmar (Primorje)
     Sebastjan Vogrinčič (Mura)
     Dejan Vrečič (Mura)
     Borut Vrhnjak (Dravograd)
     Dare Vršič (Mura)    
     Žikica Vuksanovič (Maribor Pivovarna Laško)
     Edo Vulić (Ljubljana)
     Aljoša Winkler (Gorica)
     Mitja Zatkovič (Primorje)
     Denis Žilavec (Mura)
     Boštjan Žnuderl (Maribor Pivovarna Laško)
     



Povezave
Nogometna zveza Slovenije 

Liga Simobil 

Evropska nogometna zveza 

Mednarodna nogometna zveza