Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Anaheim z zmago spet smuknil pred Kingse Hokejisti Anaheima so v noči na četrtek v Ligi NHL na domačem ledu premagali Dallas (2:0) in znova zasedli mesto, ki vodi v končnico lige.
Muršak: Biti kapetan ekipe, ki se tako bori, je nekaj posebnega "Pokazali smo dober hokej, kar je zame najbolj pomembno. Tudi če bi vse tekme izgubili in igrali, kot smo, bi lahko bili zadovoljni," je po izpadu hokejske reprezentance povedal Jan Muršak.
Anže Kopitar na 900. tekmi dosegel 800. točko Hokejisti Los Angelesa so po nizu treh zaporednih porazov zdaj trikrat zmagali, 33. zmage v sezoni so se veselili v Winnipegu, kjer so bili boljši s 4:3.
"Ko ti sodnik tolikokrat nameni igralca več, moraš to izkoristiti in dati gol" Težek dan je za slovenskimi hokejisti. Pred tekmo z Norveško so ostali brez Žige Jegliča, zatem so v repasažu za četrtfinale dolgo vodili, na koncu pa se v podaljšku poslovili od Pjongčanga.
Kingsi zmagovito zapustili United Center Hokejisti Los Angelesa so v noči na torek v Ligi NHL zmagali na gostovanju v Chicagu. Blackhawksi so padli s 3:1. Kalifornijci so po treh porazih dobili še drugo tekmo zapored.
Na ledu bo prava Slovenija: "Olimpijske igre se ne igrajo vsako leto" Po izjemno uspešnem skupinskem delu olimpijskega turnirja v Pjongčangu so slovenski hokejisti misli usmerili v repasaž za četrtfinale, kjer jih v torek ob 8.40 čaka dvoboj z Norvežani.
McDavid na devetih tekmah zabil 11 golov Hokejisti Edmontona so v gosteh premagali Colorado s 4:2 in s tem prekinili niz šestih porazov. Plaz je po dveh tretjinah vodil z 2:1, v zadnjem delu tekme pa je vse teklo po željah naftarjev.
Kopitar z dvema zadetkoma končal črni niz Kraljev v Buffalu Anže Kopitar je v drugi tretjini dosegel dva zadetka in bil najzaslužnejši za zmago Los Angelesa v Buffalu s 4:2.
Greiss hitro pozabil na slabe tekme Hokejisti New York Islandersov so v gosteh premagali Carolino s 3:0, ključ do zmage je vratar Thomas Greiss.
Tretji zaporedni poraz Kraljev - prvaki do zmage v zadnji tretjini Hokejisti Pittsburgha so se veselili že desete zaporedne zmage na domačem ledu. V zadnji tretjini so strli Los Angeles Kingse (3:1).
"Pogumno za ta dres in za Slovenijo" – risi dokazali, da tudi velike ZDA niso bavbav "Pred vami stoji srečen človek. Vesel sem, to je velika zmaga," je dejal Kari Savolainen, finski strokovnjak, ki se je na slovensko klop vrnil z bleščečo zmago nad ZDA (3:2).
Nazem Kadri zbral kar pet točk Hokejisti Toronta so v svoji dvorani odigrali pet zaporednih tekem, prav vse so dobili, tokrat so na kolena spravili Columbus s 6:3.
Kapetan se bo za veliko zmago zahvalil vsakemu risu posebej Hokejisti so sanjsko začeli olimpijski turnir. Proti favoriziranim Američanom niso popuščali in so se po zaostanku z 2:0 vrnili v igro, v podaljšku pa si priigrali veliko zmago.
Faulk s hat-trickom potopil razglašene Kralje Hokejisti Los Angelesa so doživeli nov poraz v Ligi NHL. Carolina je bila v PNC Areni boljša s 7:3. Anže Kopitar je prispeval dve točki, zadel je za 1:5 in nato še podal za 2:5.
Muršak: Ko sem bil mlajši, OI niso bile niti želja, ker so se zdele neuresničljive "Če odigramo tako, kot znamo, da se nam vse poklopi, lahko presenetimo katerega izmed tekmecev in ponovimo Soči," je v intervjuju za MMC pred začetkom olimpijskega turnirja povedal Jan Muršak.
Chelios: Slovenija lahko igra z vsako ekipo na tem turnirju "Slovenija ima dobro ekipo, odlične drsalce, ki igrajo hiter hokej," je pred uvodnim dvobojem olimpijskega turnirja povedal selektor ameriške reprezentance Tony Granato.
Upanje Chicaga iz dneva v dan manjše Hokejisti Chicaga so vse težjem položaju pri lovu na končnico, saj so bili tokrat popolnoma nemočni na gostovanju v Arizoni (6:1), kjer so doživeli šesti zaporedni poraz.
Tičar: Za cilj smo si postavili ponovitev rezultata iz Sočija "Da že toliko časa igramo skupaj, je velik plus. Smo že kot ena velika družina in uigravanje res ni problem," je pred olimpijskim turnirjem dejal eden nosilcev hokejske reprezentance Rok Tičar.
Kalifornijski derbi pripadel San Joseju V noči na ponedeljek sta se v Ligi NHL pomerila Anaheim in San Jose. Po kazenskih strelih so slavili gostje s 3:2. Philadelphia je v gosteh ugnala Vegas (1:4).
Kingsi praznih rok iz Tampe Hokejisti Los Angelesa so v noči na nedeljo v Ligi NHL izgubili obračun pri najboljši ekipi lige. Tampa Bay je bil boljši s 4:3. Anže Kopitar je dosegel eno točko.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Andre Myhrer
6
22. februar 2018 ob 12:02 Ne vem, koliko kitar je vredno olimpijsko zlato. Mogoče si bom lahko kupil dve.