Trener Andrej Žakelj je imel tudi tokrat na razpolago le deset igralcev, večino srečanja pa je odigral s sedmimi. Ti so se v prvem polčasu hrabro kosali s favoriziranim tekmecem, v drugem polčasu pa je Igokea potrdila kakovost. Foto: Liga ABA/Igokea/Nikola Vuruna

Tekmeca sta bila v prvi četrtini izenačena (14:14), gostitelji pa so s serijo 10:2 ta del igre zaključili z osmimi točkami prednosti (24:16).

Hitro po vrnitvi na parket so košarkarji Igokee povedli z dvomestno prednostjo (28:18) in jo obdržali tudi ob odhodu na odmor (42:34).

V tretji četrtini je Igokea vodila že za 16 točk (60:44), tolikšna je bila prednost gostiteljev ob vstopu v zadnjo četrtino (65:49).

Igokea se ob tem ni ustavila, po dobrih dveh minutah igre v zadnji četrtini je vodila za 21 točk (75:54), največ pa je vodila za 28 točk (86:58).

Igokea je zadela 14 trojk, Koper Primorska le tri. Primorska ekipa je imela še 23 izgubljenih žog in zgolj osem podaj – Igokea 21, so pa zato Koprčani dobili skok s 25:23.