Najbolj brane novice zadnjih dveh dni - Šport

Šport

Olimpija s tremi goli v šestih minutah prišla na -4
Prvo četrtino slovenskega prvenstva je zaokrožil obračun v Stožicah, ki ga je Olimpija proti Aluminiju zaradi dveh golov Andresa Vombergarja in Roka Kronavetra dobila s 3:1.
165

Šport

Kovač jezen kot ris: Najraje bi se pobral s klopi in odšel
"V tem trenutku res ne vem, ali sem še pripravljen voditi to ekipo, ki je razvajena, ko ji ne gre," je po porazu
69

Šport

Klemen Prepelič Real popeljal do prve lovorike v novi sezoni
Košarkarji madridskega Reala so osvojili španski superpokal, potem ko so v finalu z odlično predstavo Klemna Prepeliča premagali Baskonio iz Vitorie z 80:73.
64

Šport

Za konec prvenstva klonili pred Avstralci
Slovenska odbojkarska reprezentanca je proti Avstraliji v Bologni odigrala svojo zadnjo tekmo na letošnjem svetovnem prvenstvu. S 3:2 je morala priznati premoč.
104

Šport

Domžale po dveh avtogolih Maribora do točke v Ljudskem vrtu
Prva četrtina Prve lige TS se končuje, osrednji dvoboj 9. kroga je bil v Mariboru, kjer je vodilno moštvo državnega prvenstva v nogometu remiziralo z Domžalami z 2:2.
204

Šport

Favorizirana Brazilija zatrla apetite Slovencev
Slovenski odbojkarji so na svetovnem prvenstvu v Bologni klonili pred Brazilijo s 3:0 v nizih in izgubili tudi teoretične možnosti za preboj med najboljših šest.
185

Šport

Girona na katalonskem obračunu zagodla Barceloni
Če se je pred tekmo Barcelona - Girona več govorilo o napovedanem januarskem skoku v Miami in katalonskem vprašanju, se bo po tekmi o sodniku in predvsem razpletu, saj je bilo na Camp Nou "le" 2:2, ...
56

Šport

Joshua Povetkina položil s tehničnim nokavtom
Britanski boksar Anthony Joshua je na Wembleyju premagal Rusa Aleksandra Povetkina in ubranil naslov svetovnega prvaka v težki kategoriji v kar štirih različicah: WBA, IBF, WBO in IBO.
22

Šport

Tina Trstenjak na velikih tekmovanjih ne razočara. Na svetovnem prvenstvu v judu je osvojila bronasto odličje.
27

Šport

Slobodan Kovač kritičen: Meni je vse skupaj bilo videti mrtvo
Slovenski odbojkarji so bili odločeni, da Brazilcem otežijo ali celo onemogočijo napredovanje v 3. del SP-ja, a se je načrt podrl že v prvem nizu, ko so naredili deset napak.
41

Šport

Andraž Vehovar
Ironman triatlon je največja izguba energije in časa najbolj delovnega in najbolj vitalnega dela družbe. Če povem karikirano in zelo ekstremno, je to zagotovo najbolj neumen del mojega življenja.
30

Šport

Ironman v Kopru po odličnem teku dobil Poljak Michal Rajca
Michal Rajca je zmagovalec polovičnega triatlona ironman v Kopru, prve takšne športne prireditve v Sloveniji. Janez Klančnik je bil tretji.
7

Šport

Quick Stepu v Innsbrucku zadnje zlato v moštvenem kronometru
V Innsbrucku se je začelo 91. svetovno prvenstvo v kolesarstvu z moštvenim kronometrom.
26

Šport

Rekorden štart Liverpoola, nov spodrsljaj rdečih vragov
Nogometaši Liverpoola na začetku sezone meljejo vse pred seboj. Na Anfieldu je bil Southampton na kolenih že po prvem polčasu (3:0). Manchester United je le remiziral z Wolverhamptonom (1:1).
27

Šport

Federer in Zverev poskrbela za novo evropsko slavje
Evropski teniški igralci so dobili tudi drugo izvedbo Laverjevega pokala, potem ko so v tekmovanju, podobnem Ryderjevemu pokalu v golfu, s 13:8 premagali preostanek sveta.
12

Šport

Marquez pokazal mojstrstvo na domačem terenu
Marc Marquez na hondi je na domačem terenu slavil novo zmago v razredu MotoGP. Drugo mesto je na VN-ju Aragonije osvojil Andrea Dovizioso.
9

Šport

Zmaji na domači premieri zavezali kravato Milanu
Nedelja je v Alpski hokejski ligi prinesla prvo domačo tekmo Olimpije, ki je proti Milanu odigrala zaostalo tekmo 2. kroga.
38

Šport

Celje iz Pariza z visokim porazom – v zadnjih 12 minutah brez zadetka
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 2. krogu Lige prvakov na gostovanju v Parizu pri PSG-ju izgubili s 33:21.
34

Šport

Chelsea prvič letos oddal točki
Nogometaši Chelseaja so v 6. krogu Premier lige remizirali z West Ham Unitedom. Gledalci na londonskem derbiju niso videli zadetka (0:0).
13

Šport

Đoković v Chicagu nemočen proti Andersonu
Pred zadnjim dnem Laverjevega pokala v tenisu Evropa vodi proti ostalemu svetu s 7:5, prednost pa bi bila višja, če ne bi Kevin Anderson premagal Novaka Đokovića.
8
Izjava dneva
link
Papež Frančišek
7
22. september 2018 ob 14:15 Živeli so v medsebojnem miru, dokler ni prišla totalitaristična ideologija in pozitivne vrednote zamenjala za širjenje nasilja ter nezaupanja.