Na začetku druge četrtine so zmaji vodili za devet točk (22:31), Beograjčani pa so se do konca polčasa približali na 40:42. V drugem delu so izbranci Zorana Martića doživeli pravi polom. Crvena zvezda je drugih 20 minut dobila kar s 46:18.

Olimpija, ki jo v ponedeljek čaka začetek domače sezone s superpokalnim obračunom v Ljubljani proti Sixtu Primorski, je bila nemočna v tretji četrtini. Rdeče-beli so hitro pobegnili za 15 točk, sredi četrtine vodili že za 17, nato pa so le še povečevali naskok.

Pri zmajih je bil s 15 točkami najboljši Blaž Mesiček, po 10 sta jih dodala Mirza Begić in Aleksandar Lazić. Pri zmagovalcih je bil s 14 točkami najboljši Maik Zirbes, 12 jih je dodal Billy Baron.
Gostitelji so bili precej boljši v skokih (35:25) in podajah (22:11). Zmaji so izgubili kar 19 žog in izza črte metali le 7/24.

Crvena zvezda se bo v polfinalu pomerila s Cedevito, ki je v predzadnjem četrtfinalu premagala Zadar s 85:77. Drugi polfinalni par sestavljata Partizan - Budućnost. Finale bo v nedeljo.