Baker Mayfield je takole ujel podajo za dve točki, s katerima so gostitelji izenačili na 14:14. Foto: Reuters
Tekač Carlos Hyde je v 23 poskusih pridobil 98 jardov. Foto: Reuters

Brownsi se že vrsto let vrtijo v začaranem krogu menjav trenerjev in še pogostejših menjav podajalcev. Morda so vendarle prišli do rešitve in našli igralca za centrom, ki bi lahko na najbolj občutljivem mestu zdržal dolgo in bil sestavni del ekipe. Od zadnje zmage Clevelanda je minilo 635 dni, od tistega božičnega večera je v ekipi ostalo le deset igralcev, kar le prikazuje nestabilne razmere.

Začetek tekme je bil v znamenju starih težav, Jetsi so hitro povedli s 14:0, domači podajalec Tyrod Taylor je imel slabo tekmo (podaje 4/14 za 19 jardov, trikrat je bil podrt). Ob koncu polčasa se je poškodoval in prepustil mesto Bakerju Mayfieldu, ki je bil na zadnjem naboru izbran kot prvi.

Mladenič je igral le dober polčas, v katerem je zbral spodbudno statistiko (podaje 17/23, 201 jard). Oba zadetka je dosegel tekač Carlos Hyde. Mayfield se je izkazal kot zanesljiv in natančen podajalec, izkazal pa se je še ob koncu tretje četrtine, ko se je znašel kot lovilec, ki je ujel podajo pri akciji za dve točki, s katerima so gostitelji izenačili na 14:14.

Ko je domača obramba v zadnji četrtini dvakrat prestregla podajo Samu Darnoldu, so gledalci eksplodirali.