Wayne Rooney je za Washington odigral šest tekem. Dosegel je en zadetek. Foto: Reuters

Nekdanji zvezdnik Manchester Uniteda je v sodnikovem podaljšku srečanja med Washingtonom in Orlandom s silovitim šprintom na izjemen način preprečil nevaren gostujoči protinapad (gol je bil prazen), nato pa z idealno podajo našel Luciana Acosto, ki je v 96. minuti z glavo zabil zmagoviti zadetek. To je bil njegov tretji gol na tekmi.

Kljub zmagi s 3:2 je Washington na zadnjem mestu v svoji konferenci, a ima nekaj tekem manj kot tekmeci.
"Res je bilo čudno, v petih minutah smo prišli od poraza do zmage," je potezo komentiral 32-letni Rooney.