Celjani, ki so bili v uvodu boljši tekmec, so povedli v 23. minuti, ko je po podaji Josipa Ćalušića v kazenski prostor po desni strani prišel Ivan Božić in nato z nizkim strelom zadel za 1:0.

Zadetka s tekme med Celjem in Radomljami

Mojstrski zadetek Gučka za 1:1
Radomljani so bili nevarnejši večji del drugega polčasa. V 65. minuti so zadeli prečko prek Sache Varge. Nato pa so v 83. minuti izenačili, ko je Luka Guček po podaji iz kota z leve strani s hrbtom obrnjen proti vratom žogo z glavo v visokem loku mojstrsko poslal v mrežo. Ob koncu so gostitelji spet bolj pritisnili, a je ostalo pri 1:1.

Prednost za Aluminij in Nafto 1903
Že prejšnji teden sta si prednost pred povratnima tekmama priigrala Aluminij, ki je doma premagal Koper z 1:0, in Nafta 1903, ki je bila prav tako pred domačimi navijači z 2:1 boljša od velenjskega Rudarja.

V četrtek bodo prvo četrtfinalno tekmo igrale še Domžale in Mura.