To nadaljujejo Škotinje. Zasedba iz Edinburga je namreč na treh tekmah dosegla tri zmage, kar ji je prineslo napredovanje v šestnajstino finala, med 32 najboljših ekip v Evropi.

Pomurke so zasedle tretje mesto v skupini. V šestnajstino finala bi jih peljala zmaga za dva gola, a Škotinje so bile pretrd oreh.

Povedle so že v sedmi minuti prek Jamie-Lee Napier, ki je izkoristila na videz nenevarno akcijo – prejela je dolgo podajo, bila je hitrejša od pomurske obrambe, potem ko je še vrata zapustila vratarka Pomurja, pa je Napierjeva z dobrim strelom zatresla mrežo (0:1). Nov žebelj v krsto Pomurk so tekmice zabile v 36. minuti, ko je po odličnem predložku z leve z glavo zadela Lauren Davidson (0:2).

Tik pred koncem polčasa je Anja Prša z uspešno izvedeno enajstmetrovko – najstrožjo kazen je Pomurkam "podarila" Cailin Michie, ki je v kazenskem prostoru igrala z roko – zmanjšala zaostanek (1:2), a kot se je izkazalo, je bil to tudi končni izid.

Drugo mesto v skupini je zasedel Cardiff, ki je v Murski Soboti s 5:1 odpravil Nike.