Kot pravi Nemec, bo Brazilec zagotovo izpustil tri tekme, in sicer proti Nantesu in Rennesu v francoski ligi ter Leipzigu, ekipi Kevina Kampla, v Ligi prvakov.

Neymar je zaradi poškodbe dimelj zelenico v Carigradu zapustil v 26. minuti. PSG je zmagal z 2:0. Foto: EPA

Neymar, ki bo kmalu odpotoval v domovino na reprezentančni zbor, si je poškodoval stegensko mišico na sredni tekmi Lige prvakov proti Basaksehirju v Carigradu.

Tuchel: Naj se pozdravi in spočije
"Mislim, da ni mogoče, da bi zaigral za reprezentanco. Če bo igral, to pomeni, da ni poškodovan, kar bi bilo slabo sporočilo za nas. Naj se pozdravi in spočije,"
nima ravno zaupanja v zvezdnika in brazilske zdravnike Tuchel.

Brazilija se bo v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 14. in 17. novembra merila z Venezuelo in Urugvajem.

PSG bo prvo tekmo po reprezentančnem premoru odigral 20. novembra, in sicer v gosteh pri Monacu.

Neymar ni edina težava stratega francoskih prvakov, saj so poškodovani tudi Mauro Icardi, Julian Draxler in Leandro Paredes, Angel Di Maria pa je kaznovan.