Anže Kopitar je z golom v srednji tretjini dal Kraljem upanje, ki pa ni obrodilo sadov. Foto: Reuters

Dva zadetka v uvodni tretjini je dosegel Shea Webber, ki je bil obakrat natančen v igri z igralcem več (to mu je uspelo stotič in stoprvič v njegovi karieri Lige NHL).

Kralji so se v drugi tretjini le dvignili. Najprej je kapetan Anže Kopitar prav tako ob igralski prednosti znižal na 3:1.

V zadnji tretjini je izid tekme postavil Blake Lizotte. Kralji so sicer napadali, a se jim ni uspelo rešiti v podaljšek.

Liga NHL, tekme 9. novembra

MONTREAL - LOS ANGELES 3:2
Weber 11., 17., Thompson 11.; Kopitar 23., Lizotte 54.

TAMPA BAY - BUFFALO 5:3
NY ISLANDERS - FLORIDA 2:1
OTTAWA - CAROLINA 4:1
PITTSBURGH - CHICAGO 3:2 (kazenski streli)
WASHINGTON - VEGAS 5:2
TORONTO - PHILADELPHIA 2:3 (kazenski streli)
ARIZONA - MINNESOTA 3:4
COLORADO - COLUMBUS 4:2
CALGARY - ST. LOUIS 2:3 (podaljšek)
SAN JOSE - NASHVILLE 2:1 (kazenski streli)

Tekme 10. novembra:
NY RANGERS - FLORIDA
WINNIPEG - DALLAS
VANCOUVER - NEW JERSEY
DETROIT - VEGAS
BOSTON - PHILADELPHIA
CHICAGO - TORONTO
ANAHEIM - EDMONTON

Vzhodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Washington Capitals18132329
New York Islanders16123125
Boston Bruins16113224
Toronto Maple Leafs1895422
Pittsburgh Penguins17106121
Montreal Canadiens1795321
Philadelphia Flyers1695220
Buffalo Sabres1796220
Florida Panthers1674519
Carolina Hurricanes1797119
Tampa Bay Lightning1585218
New York Rangers1476115
Columbus Blue Jackets1768315
Ottawa Senators1669113
New Jersey Devils1547412
Detroit Red Wings18512111
Zahodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
St. Louis Blues18123327
Edmonton Oilers18115224
Calgary Flames20107323
Colorado Avalanche17105222
Nashville Predators1795321
Vancouver Canucks1795321
Vegas Golden Knights1896321
Arizona Coyotes1796220
Anaheim Ducks1797119
Winnipeg Jets1797119
Dallas Stars1788117
San Jose Sharks18710115
Chicago Blackhawks1657414
Minnesota Wild17610113
Los Angeles Kings17511111