Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Judo

Francozom prvo ekipno zlato v judu

V prvem olimpijskem tekmovanju mešanih ekip v judu so zlato osvojili Francozi, s 4:1 so premagali Japonce. Teddy Riner je s tem uspehom osvojil svojo peto olimpijsko medaljo in tako postal največkrat nagrajeni judoist na OI.

3

Več novic

Trstenjak: Ko se s Clarisse dobiva v finalu, je to vedno šov

"Taktika je bila, da jo utrudim in jo pozneje vržem, a to je na koncu uspelo njej," je po porazu v finalu do 63 kg proti Francozinji Clarisse Agbegnenou in o osvojeni srebrni olimpijski kolajni povedala judoistka Tina Trstenjak.

11

Fidži spet olimpijski prvak v ragbiju

Ragbi reprezentanca Fidžija je v finalu olimpijskega turnirja premagala Novo Zelandijo s 27:12 in s tem ubranila naslov iz Ria.

17

Trstenjak: Odločilne malenkosti na olimpijskih igrah pridejo še bolj do izraza

V torek bo na tokijski tatami stopila Tina Trstenjak, glavno slovensko orožje v judu, ki brani naslov olimpijske prvakinje iz leta 2016.

11

Kaja Kajzer v podaljšku ostala brez bronaste medalje

Judoistka Kaja Kajzer je v Tokiu v kategoriji do 57 kilogramov osvojila peto mesto, potem ko jo je v odločilni borbi za bronasto medaljo premagala prva nosilka, Kanadčanka Jessica Klimkait.