Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Odbojka

ZDA tudi z Lukom Slabetom do prvega zlata

Ameriške odbojkarice so v finalu olimpijskega turnirja prepričljivo premagale Brazilke s 3:0 in s tem sploh prvič osvojile zlato olimpijsko medaljo. Srbija je z istim izidom premagala Južno Korejo in si priborila bron.

20

Odbojka

Več novic

Kot v Riu 2016 - Američanke se bodo skušale Srbkinjam oddolžiti za poraz

Na ženskem odbojkarskem olimpijskem turnirju je samo še en neznan potnik v boj za medalje. Polfinale so si že zagotovile reprezentance Južne Koreje, ZDA in Srbije.

3

Razigrani Francozi izločili svetovne prvake Poljake

Nekaj minut po porazu italijanskih košarkarjev (s Francijo) so se v četrfinalu olimpijskega turnirja poslovili tudi odbojkarji Italije. S 3:2 je bila boljša Argentina. Prava poslastica je potekala med Francijo in Poljsko, dobili so jo galski petelini.

24

Francozi zapravili tri zaključne žoge in za kazen dobili svetovne prvake Poljake

Končani so tudi skupinski boji na moškem odbojkarskem turnirju. Pravi maraton sta odigrali Brazilija in Francija. Drugi niz se je končal kar 39:37 za Francoze, odločilni peti pa 20:18 za Brazilce.