Po zadržanem prvem polčasu so Celjani v zadnji četrtini tekme pokazali, kdo je gospodar v Zlatorogu. Foto: Facebook Celje Pivovarna Laško

V prvem polčasu je Krško vodilo s 17:18, še v 45. minuti je bilo le +2 za gostitelje (24:22), ki pa so pred skoraj 2000 gledalci v zadnjih petnajstih minutah unovčili večjo kakovost in hitro povedli za deset golov (33:23). Najvišja razlika proti zadnjeuvrščeni ekipi 14-članske lige je znašala 13 golov (38:25).

Tim Cokan je dosegel 13 golov, v gostujoči zasedbi pa je bil prvi strelec Marko Sintič z 11 goli.

Celjani so si že v prejšnjem krogu zagotovili 26. naslov državnih prvakov. Osvojili so tudi pokalno lovoriko in tudi v Ligi prvakov pustili dober vtis.