MMC RTV - Zimski športi http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Zimski športi Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Mon, 20 Aug 2018 06:00:02 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Špela Rogelj postavila rekord skakalnice v Frenštatu Sat, 18 Aug 2018 17:41:26 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/spela-rogelj-postavila-rekord-skakalnice-v-frenstatu/463534 Špela Rogelj in Ema Klinec tik za odrom za zmagovalke Fri, 17 Aug 2018 18:47:33 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/spela-rogelj-in-ema-klinec-tik-za-odrom-za-zmagovalke/463479 Dolg post bo Ilka prekinila v Južni Ameriki Mon, 13 Aug 2018 14:34:38 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/dolg-post-bo-ilka-prekinila-v-juzni-ameriki/463118 Zajc zmagovalni oder zgrešil za pol točke Sat, 11 Aug 2018 20:02:06 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/zajc-zmagovalni-oder-zgresil-za-pol-tocke/463028 Ema Klinec druga v Courchevelu Fri, 10 Aug 2018 21:16:07 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/ema-klinec-druga-v-courchevelu/462965 Stoch in Žyla na vrhu v Einsiedelnu, Zajc deseti Sat, 04 Aug 2018 20:03:30 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/stoch-in-zyla-na-vrhu-v-einsiedelnu-zajc-deseti/462437 Drama na Stelviu: trener Peter Pen padel v ledeniško razpoko Fri, 03 Aug 2018 11:42:44 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/drama-na-stelviu-trener-peter-pen-padel-v-ledenisko-razpoko/462311 Bertoncelj bo v Švico popeljal pet skakalcev Wed, 01 Aug 2018 16:16:58 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/bertoncelj-bo-v-svico-popeljal-pet-skakalcev/462172 Nekdanja olimpijska prvakinja umrla po nesreči z vodnim skuterjem Mon, 30 Jul 2018 19:18:48 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/nekdanja-olimpijska-prvakinja-umrla-po-nesreci-z-vodnim-skuterjem/461989 Stoch spet zmagal; Timi Zajc dvanajsti Sat, 28 Jul 2018 19:24:00 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/stoch-spet-zmagal-timi-zajc-dvanajsti/461840 Kranjec in Hadalin trenirala na Pohorju, v nedeljo na sneg Tue, 24 Jul 2018 22:06:11 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/kranjec-in-hadalin-trenirala-na-pohorju-v-nedeljo-na-sneg/461512 Poljsko zmagoslavje v Wisli, Timi Zajc deveti Sun, 22 Jul 2018 19:21:30 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/poljsko-zmagoslavje-v-wisli-timi-zajc-deveti/461327 Za uvod gladka zmaga Poljske; Slovenija četrta Sat, 21 Jul 2018 19:18:54 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/za-uvod-gladka-zmaga-poljske-slovenija-cetrta/461269 Začetek poletja spomnil na zimo: Stoch za uvod brez konkurence Fri, 20 Jul 2018 19:35:10 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/zacetek-poletja-spomnil-na-zimo-stoch-za-uvod-brez-konkurence/461213 Nosilec brona iz Sočija umrl za posledicami napada z nožem Thu, 19 Jul 2018 19:30:24 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/nosilec-brona-iz-socija-umrl-za-posledicami-napada-z-nozem/461124 Bertoncelj na Poljsko brez Petra Prevca, ki gre spet "pod nož" Tue, 17 Jul 2018 13:42:50 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/bertoncelj-na-poljsko-brez-petra-prevca-ki-gre-spet-pod-noz/460921 Novosti na treningu še tepejo slovenske skakalce Mon, 09 Jul 2018 09:23:07 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/novosti-na-treningu-se-tepejo-slovenske-skakalce/460222 V Kranju slavil Peier; Naglič peti, Zajc šesti Sun, 08 Jul 2018 18:39:58 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/v-kranju-slavil-peier-naglic-peti-zajc-sesti/460199 Skoki pod Šmarjetno goro: Semenič peti Sat, 07 Jul 2018 21:42:07 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/skoki-pod-smarjetno-goro-semenic-peti/460148 Hirscher razkril: Nadaljeval bom smučarsko kariero Wed, 04 Jul 2018 16:26:20 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/hirscher-razkril-nadaljeval-bom-smucarsko-kariero/459864