Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Male sive celice - Arhiv

Male sive celice OŠ Ormož in OŠ Naklo

Smo že v osminifinala, kjer se pomeri 16 najboljših šol iz prvega kroga. Za zabavo v pustni ...

22. februar 2020

Male sive celice OŠ Stopiče in OŠ Petrovče

V zadnji oddaji prvega kroga se za osminofinala pomerita OŠ Stopiče (rumeni) in OŠ Petrovče ...

15. februar 2020

Male sive celice OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče in OŠ Cirila Kosmača Piran

V 16 oddaji se pomerijo Rok, Martina in Maksim iz OŠ Cirila Kosmača Piran (vijolični) ter Maja, ...

8. februar 2020

Male sive celice OŠ Šenčur in OŠ Miška Kranjca

V petnajsti oddaji se za osminofinala potegujejo Hana, Meta in Mark iz OŠ Šenčur (rumeni) ter ...

1. februar 2020

Male sive celice OŠ Maksa Durjave Maribor in OŠ Križevci

V Malih sivih celicah se tokrat pomerijo Saša, Tilen in Ožbej iz OŠ Križevci (vijolični) ter ...

25. januar 2020

Male sive celice OŠ Beltinci in OŠ Center Novo mesto

V trinajsti oddaji se v tekmo za osminofinala podata Osnovni šoli Beltinci in Center iz Novega ...

18. januar 2020

Male sive celice OŠ Miklavž na Dravskem polju in OŠ Vojnik

V dvanajsti oddaji se pomerijo Matic in dva Filipa iz OŠ Miklavž na Dravskem polju (rumeni) ter ...

11. januar 2020

Male sive celice OŠ Elvire Vatovec Prade in OŠ Toma Brejca Kamnik

V enajsti oddaji se pomerijo Ana, Neža in Lara iz OŠ Elvire Vatovec Prade (rumeni) ter Marja, ...

4. januar 2020

Male sive celice Olimpijsko novoletna oddaja

10. oddaja je, kot se za čas spodobi, dobrodelno, praznično in tokrat športno obarvana. Mladi ...

28. december 2019

Male sive celice OŠ Franceta Bevka, Ljubljana in OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica

V deveti oddaji, ki je že nekoliko praznično obarvana, se pomerijo Ana, Oliver in kapetan Lenart ...

21. december 2019

Male sive celice OŠ Šmartno v Tuhinju in OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica

V osmi oddaji se za uvrstitev v osmino finala pomerijo Jaša, Ema in kapetan Nikola iz OŠ Milojke ...

14. december 2019

Male sive celice OŠ Mirana Jarca, Črnomelj in OŠ Gornja Radgona

V sedmi oddaji se pomerijo Aleš, Gašper in Enej iz OŠ Gornja Radgona (vijolični) ter Daša, ...

7. december 2019

Male sive celice OŠ Škofja Loka mesto in OŠ Vita Kraigherja, Ljubljana

Tokrat svoje male sive celice preizkušajo Ana Julija, Juš in Matej iz OŠ Škofja Loka mesto ...

30. november 2019

Male sive celice OŠ Kajetana Koviča, Poljčane in OŠ Ob Dravinji

V peti oddaji se v tekmo za zmago podata OŠ Ob Dravinji, Slovenske Konjice in OŠ Kajetana ...

23. november 2019

Male sive celice OŠ Tabor Logatec in OŠ Leskovec pri Krškem

V četrti oddaji se za uvrstitev v osmino finala pomerijo Žiga in dva Nejca iz OŠ Leskovec pri ...

16. november 2019

Male sive celice OŠ Gustava Šiliha Laporje in OŠ 8 talcev Logatec

V tretji oddaji se pomerijo Zana, Rok in Primož iz OŠ Gustava Šiliha Laporje (rumeni) ter Julia, ...

9. november 2019

Prijavite se na e-novice