Nemanja Nedović je bil z 21 točkami najboljši strelec tekme. Foto: Liga ABA/Emilija Jovanović

Prvi polčas beograjskega derbija je minil ob izenačeni igri, Crvena zvezda je v drugi četrtini povedla s 36:28, toda Partizan je do konca prvega polčasa tekmo postavil v začetno izhodišče.

V tretji četrtini so rdeče-beli znova pobegnili za sedem točk, toda tudi tedaj jim ni uspelo narediti odločilnega koraka, saj so črno-beli v zadnjih deset minut startali le z -4.

Tudi v uvodu zadnje četrtine so bili zvezdaši ves čas v rahli prednosti, sedem minut pred koncem so vodili s 70:62, dve minuti pred koncem pa s 75:67.

Crvena zvezda je v končnici po prostem metu Branka Lazića ušla na +11, ta pa je natančno izvajal proste mete tudi v zadnjih trenutkih in tako ohranjal prednost za drugo zmago.

Pri Zvezdi je Nemanja Nedović dosegel 21 točk, pri Partizanu, ki je iz igre metal zgolj 38-odsotno in imel le osem asistenc, pa je bil z 12 točkami najboljši Jaleen Smith.