Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Najbolj komentirane

Liga NBA Clippersi zapravili 31 točk prednosti, a v napeti končnici izenačili na 2:2

28.4.2024 21:30

Košarkarji Dallasa so na četrti tekmi uvodnega kroga končnice Lige NBA proti LA Clippersom v drugi četrtini zaostajali že s 24:55, dve minuti pred koncem pa so povedli s 105:104. V napeti končnici je James Harden zagotovil zmago gostom (111:116).

Prva liga Celjani z mojstrovino Pruceva potrdili drugi naslov

28.4.2024 9:28

Nogometaši Celja so tri kroge pred koncem potrdili drugi naslov državnih prvakov. Zasledovalce, nogometaše Olimpije, so premagali z 1:0. Celjani imajo zdaj pred Ljubljančani nedosegljivih 12 točk prednosti.

SP v hokeju Na uvodu "misije Bolzano" risi prejeli nepričakovano korejsko zaušnico

28.4.2024 9:57

Slovenski hokejisti so neuspešno začeli svetovno prvenstvo divizije I v skupini A. V Bolzanu so morali priznati premoč Južni Koreji, ki je bila presenetljivo boljša s 4:2.