2024.6.6

Az egészséges életmódra ösztönöz idén nyáron is a Gibko

Aréna Az egészséges életmódra ösztönöz idén nyáron is a Gibko

2024.6.5

Hétfőn elkezdődött a Lendva egészséges város című projekt. A nyári hónapokban hétköznap ingyenes tornán vehetnek részt az érdeklődők. A vezetett tornákra idén is az 1. Számú Lendvai Kétnyelvű Általános Iskola melletti szabadtéri sportpályán kerül sor.

In memoriam Bobovec Feri – Bobi

Aréna In memoriam Bobovec Feri – Bobi

2024.6.4

A Mura az archívumának jelentős részét neki köszönheti, a Nafta pedig a klubhimnuszát.

A Real Madrid ismét Európa királya

Aréna A Real Madrid ismét Európa királya

2024.6.3

15. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligáját a Real Madrid. Két országos bajnoki címet szerzett Naja Horvat, a Mladost tollaslabdázója. Sikerek íjászatban és cselgáncsban. A Győri Audi ETO KC diadalmaskodott a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

Visszatért a Nafta 1903 az elsőligás csapatok közé!

Aréna Visszatért a Nafta 1903 az elsőligás csapatok közé!

2024.5.31

A Nafta a 2024/25-ös szezonban az első osztályban játszik. Luka Dončić és Kyrie Irving győzelemre és nagydöntőbe vezette a Dallas Maverickset. Szlovén játékvezetők vezetik szombaton a Bajnokok Ligája döntőjét a Real Madrid és a Borussia Dortmund között.

Aréna Kek: „Végre válogatott szinten is kiváltottunk lelkesedést az országban a labdarúgás iránt. ”

2024.5.30

Megkezdte a felkészülést a közelgő Európa-bajnokságra a szlovén férfi labdarúgó-válogatott. Történelmi első európai kupát nyert labdarúgásban az Olympiakosz. Kisorsolták a 2025-ös férfi kézilabda-világbajnokság csoportbeosztását.

Újabb olasz siker a láthatáron?

Aréna Újabb olasz siker a láthatáron?

2024.5.29

Ma este rendezik meg az Európa-konferencialiga döntőjét a görög Olympiakosz és az olasz Fiorentina között. Szépített a Minnesota a Dallas ellen az NBA Nyugati főcsoportjának döntőjében. Bajnoki címhez vezette az Olimpija Hosszúfalut Jože Vori vezetőedző.

Az első fordulóban búcsúzott Párizsban a „salak királya”, Rafael Nadal

Aréna Az első fordulóban búcsúzott Párizsban a „salak királya”, Rafael Nadal

2024.5.28

Két ezüstérmet szereztek a lendvai judosok az U14-es korosztály országos bajnokságán. Pocsék idényt játszik a Cedevita Olimpija. Rafael Nadal az első fordulóban búcsúzott a Roland Garroson. Elkezdődött az MK Liga.

Bajnok a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu

Aréna Bajnok a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu

2024.5.27

A Kobilje elleni 3:2-es hazai sikerrel biztosította be az utolsó fordulóban a bajnoki címet a lendvai Községközi Labdarúgó Szövetség bajnokságában a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu. Tadej Pogačar nagy fölénnyel megnyerte a Girót.

Nagy lépést tett a szlovén férfi röplabda-válogatott az olimpia felé

Aréna Nagy lépést tett a szlovén férfi röplabda-válogatott az olimpia felé

2024.5.24

Már feljutott a Nafta?

Aréna Már feljutott a Nafta?

2024.5.23

A Rogaška nem kapta meg a játékengedélyt az első osztályban való szerepléshez a jövő szezonban, így nagy valószínűséggel a Nafta jövőre osztályozó nélkül is a legfelső osztályban játszhat.

Mozgássérülten is lehet sportolni!

Aréna Mozgássérülten is lehet sportolni!

2024.5.22

Három parakerékpáros négy országot átszelve és 500 kilométert megtéve kíván segíteni a hozzájuk hasonló helyzetbe került mozgássérült személyeknek.