Aktualno
link
Union Olimpija je osem let čakala na nov naslov slovenskega prvaka, deset let pa je Gašper Okorn čakal na novo priložnost v "svojem klubu". Naredil je vse, da druge, kot je povedal, ni zapravil.
Več športnih novic
link
Đoković po gladki zmagi govoril predvsem o Agassiju
47
29. maj 2017 ob 21:07 Branilec naslova na Odprtem prvenstvu Francije Novak Đoković je prvo oviro zanesljivo preskočil, brez težav pa je v 2. krog napredoval tudi prvi favorit Roland Garrosa Rafael Nadal.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Huddersfield Town po 45 letih znova med angleško elito
12
29. maj 2017 ob 19:35 Nogometaši Huddersfield Towna se vračajo med angleško elito prvič po letu 1972. V finalu dodatnih kvalifikacij so na Wembleyju premagali Reading s 4:3 po streljanju enaj stmetrovk.
Citat za prebrat
link
Matevž Zupančič
1
29. maj 2017 ob 08:15 Klubsko vodstvo je imelo zaradi urejenih razmer boljši odnos z moštvom in večjo avtoriteto. Kako naj komu pametujem ali mu grozim s kaznijo, če ga ne plačujem?
Nogometašice Olimpije v zadnjih sekundah prvenstva do prvega naslova

Vse do nedeljskega zadnjega kroga državnega prvenstva je bilo treba počakati na odločitev o slovenskem prvaku v ženskem nogometu. V Bakovcih sta se pred 550 gledalci srečali vodilni ekipi, Teleing Beltinci in Olimpija. Tik pred koncem tekme je bil rezultat izenačen in vse je že kazalo, da bodo naslov osvojile gostiteljce, v zadnjih sekundah v 94. minuti pa je gol za zmago Olimpije z 2:3 in s tem prvi naslov Ljubljančank dosegla Jelena Čubrilo. Ta je zadela že v 76. minuti za 2:2, le minuto prej pa je Olimpija znižala na 2:1, tako da so bili gledalci v zadnjih 20 minutah priča velikemu preobratu. Beltinci so od 70. minute igrali brez izključene Sare Makovec. Olimpija je v 21 krogih zbrala 60 točk, Pomurke 57.

Več videov ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!