Találatok

Találatok

MMC RTV 365 Rádió Szlovénia Televízió Szlovénia mojRTV × Menu

Aréna

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

2024.4.29

Szombaton Lendván nézte meg a Nafta – Rudar Velenje mérkőzést Végh Gábor, a Nafta 1903 Labdarúgó Egyesület elnöke. Mint elmondta, a tervek szerint májusban használatba veszik a Lendvai Football Akadémiát.

Tizenegyes dráma után döntős a Rogaška

Aréna Tizenegyes dráma után döntős a Rogaška

2024.4.26

Gorica-Rogaška döntő lesz a szlovén férfi labdarúgó kupában. A Mura tizenegyesekkel veszített 6:7-re a Rogaška ellen a csütörtöki elődöntőben. Ezüstérmet szerzett Kaja Kajzer szlovén cselgáncsozó Zágrábban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Olyan közel, mégis olyan messze

Aréna Olyan közel, mégis olyan messze

2024.4.25

A Gorica az első döntős a labdarúgó kupában. Ferencváros-Paks döntő lesz a Magyar Kupában. Huszadik alkalommal lett országos bajnok az ACH Volley férfi röplabda klub. Anže Kopitar góljával nyert hosszabbításban a Los Angeles az Edmonton ellen.

Van győzelem, és van GYŐZELEM.

Aréna Van győzelem, és van GYŐZELEM.

2024.4.24

A Gorica-Beltinci találkozón dől el, hogy ki lesz a labdarúgó kupa első döntőse. A Paks 2:1-re győzött a Kisvárda ellen, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe. 20. alkalommal lett országos női kosárlabda bajnok a Celje. Egyenlített a Dallas a playoffban.

Erős utánpótlással rendelkezik a Mladost Tollaslabda Klub

Aréna Erős utánpótlással rendelkezik a Mladost Tollaslabda Klub

2024.4.23

A Mladost edzője, Luka Petrič értékeli védencei szereplését a 19. Ezüstlabdán. Tija Horvat Cipruson szerepelt U19-es tollaslabda tornán. Megkezdődött a szlovén 3D íjász kupa idénye. Hagyományos íjjal kettős lendvai siker született. Hétvégi focieredmények.

Új gazdákra találtak az ezüstlabdák

Aréna Új gazdákra találtak az ezüstlabdák

2024.4.22

Négy országból összesen 104 tollaslabdázó indult Lendván a 19. Ezüstlabdán. 2:0-ás idegenbeli sikert aratott a Nafta a Bilje ellen a másodosztály 26. fordulójában. Győzött az U15-ös és az U17-es csapat is.

Minden sportoló álma az olimpiai játékok

Aréna Minden sportoló álma az olimpiai játékok

2024.4.19

Vendégeink Jani Klemenčič evezős, az 1992-es barcelonai olimpia bronzérmese és Katja Koren Miklavec, az 1994-es lillehammeri ötkarikás játékokon bronzérmet nyerő alpesi síző.

„Minden sport minden embernek”

Aréna „Minden sport minden embernek”

2024.4.18

Szerdán Lendváról indult útjára a szlovén fáklya. A község sportolói a Lendvai Football Akadémia elől rajtolva a fáklyával felfutottak egészen a Vinarium kilátótoronyig. Lendva után Dobronak Község volt a szlovén fáklya második állomása.

Száz nap múlva kezdődik a nyári olimpia!

Aréna Száz nap múlva kezdődik a nyári olimpia!

2024.4.17

Lendváról indul útjára Szlovénia körül a szlovén fáklya. Kisorsolták az olimpiai kézilabdatornák csoportbeosztását. A labdarúgó Bajnokok Ligájában megvan az első két elődöntős. A legjobb négy közé a PSG és a Dortmund jutott.

A legfontosabb tollaslabda tornára készülődnek Lendván

Aréna A legfontosabb tollaslabda tornára készülődnek Lendván

2024.4.16

120-150 versenyző várható a hétvégén a 19. Ezüstlabda tollaslabda tornára Lendván. A Mladost játékosai kiharcolták a szereplést az elődöntőben az első szlovén tollaslabda ligában. Lendváról indul útjára szerdán az olimpiai álmokat hordozó szlovén fáklya.

A túl sok hiba okozta a Nafta vesztét

Aréna A túl sok hiba okozta a Nafta vesztét

2024.4.15

Hétgólos mérkőzésen kapott ki vasárnap a Nafta a másodosztály 25. fordulójában. A Grosuplje 4:3-ra nyert Lendván. A listavezető előnye egy pontra csökkent a Beltinci előtt. A Nafta ifistái fontos győzelmet arattak a Koper ellen.

Nem bírtak a németekkel a szlovén kézilabdázók

Aréna Nem bírtak a németekkel a szlovén kézilabdázók

2024.4.12

Vereséggel kezdte az olimpiai selejtezőtornát a szlovén női kézilabda-válogatott. Folytatódik a labdarúgó másodosztály. Megkezdődik a tavaszi pontvadászat a Dolinsko kispályás fociligában. Fernando Alonso hű marad az Aston Martinhoz.