Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

MMCTeden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Šport

Kolesarstvo Pogačar pri 20 letih zmagovalec kolesarske dirke najvišjega razreda

Tadej Pogačar je zmagovalec Dirke po Kaliforniji. To je za 20-letnega člana ekipe UAE Emirates največji uspeh v karieri in druga skupna zmaga med profesionalci.

20

Prva liga Dva kroga pred koncem ima Mura v boju za Evropo tri točke prednosti

Nogometni državni naslov je že 15. v Sloveniji oddan Mariboru, ki se zdaj z Olimpijo pripravlja na večni derbi v finalu Pokala Slovenije konec maja. V Prvi ligi je odprto le še malo vprašanj: Mura je v boju za 4. mesto povišala prednost pred Celjem na +3.

78

Liga NBA Golden State s trojnim dvojčkom Greena na pragu velikega finala

Košarkarji Golden Stata so le še zmago oddaljeni od velikega finala Lige NBA. Portland so v gosteh premagali z 99:110, Stephen Curry in Draymond Green sta skupaj dosegla 56 točk.

15

Košarka Sixt Primorska z delnim izidom 12:0 Olimpiji vzela pogum

Sixt Primorska je suvereno odprla finalno serijo košarkarskega državnega prvenstva in Petrol Olimpijo v Bonifiki premagala z 79:61.

32

Kolesarstvo Ewan premočen za Vivianija, Roglič z mislimi pri kronometru

Caleb Ewan (Lotto Soudal) je dobil najdaljšo etapo letošnje Dirke po Italiji (239 km) s ciljem v Pesaru. Roglič in preostali favoriti so hranili moči za nedeljski kronometer.

78

Nogomet Manchester City do zgodovinskega trojčka

Nogometaši Manchester Cityja so v finalu Pokala FA na Wembleyju s 6:0 (2:0) premagali Watford in se zapisali v zgodovino.

28

Več športnih novic

Nogomet Sanjsko slovo Riberyja in Robbna - ikoni Bayerna zadeli za sedmico

Prvič v zadnjem desetletju se je Bundesliga odločila v zadnjem krogu. Bayern je odpravil Eintracht s 5:1 in osvojil 29. naslov nemškega prvaka in sedmega zapored. Franck Ribery in Arjen Robben sta se na izjemen način poslovila od navijačev.

22

Tenis Đoković izločil še Schwartzmana za finale z Nadalom

Srbski tenisač Novak Đoković se je uvrstil v finale turnirja v Rimu, potem ko je s 6:3, 6:7 in 6:3 ugnal Argentinca Diega Schwartzmana. Đokovića v finalu čaka Španec Rafael Nadal, ki je imel precej lažje delo z Grkom Stefanosom Cicipasom (6:3, 6:4).

11

Hokej Trenutek resnice za Nemce: Kanadčani zmagali z 8:1

Hokejisti Kanade so na svetovnem prvenstvu elitne divizije v Košicah z 8:1 premagali Nemce, za katere je to prvi poraz na Slovaškem. Nemčija je namreč pred tem nanizala štiri zmage.

8

Nautica Marina Portorož - Sejem novosti v Marini Portorož

V največji slovenski marini, Marini Portorož, se bo med 16. in 19. majem zgodil val raznovrstnih dogodkov, ki bodo še dodatno popestrili nov in edini navtični sejem na slovenski obali – Nautica Marina Portorož, International boat, beauty and luxury show.

00:45
Športno plezanje - svetovni pokal: balvansko plezanje, posnetek iz Münchna, ponovitev
18:10
20:05
Hokej - svetovno prvenstvo elitne skupine: Kanada : Danska, prenos iz Košic
10:10
Žogarija, ponovitev
20:05
Hokej - svetovno prvenstvo elitne skupine: Švedska : Rusija, prenos iz Bratislave
Več novic

Izbor

Nogomet Kakšna bo Liga prvakov po poletju 2024? Po osnutku priprta Superliga elite!

(R)evolucija ali smrt evropskega klubskega nogometa, ki ga poznamo? 24 od 32 mest v Ligi prvakov bo zagotovljenih najboljšim iz zadnje izpeljanke LP-ja. S trinivojsko piramido Uefinih tekmovanj bi se izpolnile sanje superklubov Evrope.

79

Zimski športi Foto: Večer šampionov posvečen uspehom junakov zime

Smučarska zveza se je na Večeru šampionov spomnila uspehov pretekle sezone. Slovenski zimski športniki so v pretekli zimi na svetovnih prvenstvih osvojili pet medalj, v središču pozornosti je bila zlata Ilka Štuhec.

16

Košarka Zdovc je prinesel mirnost, organiziranost in izkušnje

"Finale se igra, da se dobi, in na koncu šteje le tista ekipa, ki dvigne pokal," je pred finalom Lige Nova KBM povedal najizkušenejši košarkar Petrola Olimpije Domen Lorbek.

13

Košarka Kljub širokemu izboru v napadu kapetan poudarja: Obramba osvaja prvenstva

Košarkarji Sixta Primorske imajo za sabo imenitno sezono. Da bo popolna, morajo osvojiti še državno prvenstvo. Kapetan Alen Hodžić pričakuje zanimiv finale, kjer bo nasproti stala Petrol Olimpija.

10

Prva liga Zahovič: Nismo noreli, ko je bilo malo slabše

"Kaj je bilo odločilno za naslov? Naša taktična kultura in da ne hodimo iz svoje vizije, ki jo imamo že več let. Večinoma se je to pokazalo za dobro," je 15. prvenstveno zvezdico Maribora, 8. v njegovem obdobju, komentiral športni direktor Zlatko Zahovič.

67

Košarka Giannis – Kawhi: epski dvoboj najbolj dovršenih košarkarjev

Petkratni prvak Lige NBA, Kobe Bryant, je čestital Giannisu Antetokounmpu in Kawhiju Leonardu za njune predstave v končnici in dodal, da nestrpno pričakuje njun obračun, ki ga je označil za ekspkega.