Aktualno
link
Slovenska nogometna reprezentanca je prekinila niz treh porazov v Ligi narodov, potem ko je v Stožicah remizirala (1:1) s Ciprom, ki je dolgo vodil, nato pa je v 83. minuti izenačil Nejc Skubic.
Več športnih novic
link
Ocvirk pred Koprom: Ostati moramo pozitivni
6
16. oktober 2018 ob 17:11 Za rokometaše Celja Pivovarne Laško ni počitka. Po (pričakovanem) porazu v Nantesu pivovarje v sredo čaka zaostala tekma 1. kroga državnega prvenstva proti Kopru.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Kozinova bo 30. marca 2019 boksala v Hali Tivoli
2
16. oktober 2018 ob 19:04 Slovenska boksarka Ema Kozin je strnila vtise po nedeljski zmagi nad Mehičanko Irais Hernandez, ki ji je prinesla naslova svetovne prvakinje po verzijah Wiba in WBA v super srednji kategoriji.
Citat za prebrat
link
Bogdan Gabrovec
8
16. oktober 2018 ob 08:43 Pri nekaterih klasičnih športih zaradi stereotipnih prijemov šova ni. Morda bodo prav ti športi spodbudili klasični šport k novemu pristopu ali pa ga bodo prehiteli po vseh straneh.
Šport na TVS
TOR., 16. 10., TV SLO 2:
02:30Nogomet - liga narodov, Slovenija : Ciper, 4. kolo, posnetek iz Ljubljane
SRE., 17. 10., TV SLO 2:
20:00Rokomet - liga NLB, Koper : Celje P. L., zaostala tekma 1. kola, prenos iz Kopra
02:25Rokomet - liga NLB, Koper : Celje P. L., zaostala tekma 1. kola, posnetek iz Kopra
Video dneva
Usain Bolt zabil dva gola na drugi testni tekmi

Najhitrejši človek na svetu Usain Bolt skuša postati poklicni nogometaš. Na drugi testni tekmi za avstralskega prvoligaša Central Coast Mariners je 32-letni Jamajčan zabil dva gola v zmagi s 4:0. "Naredil sem nekaj napak, toda ponosen sem nase. Doseči gol na prvi pravi tekmi je velika stvar," je povedal Bolt, ki je na prvi tekmi pred enim mesecem prišel s klopi in igral 20 minut. Bolt nosi številko 95. 9,58 sekunde je njegov svetovni rekord na 100 metrov.

Več videov ...
Izbor

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Kdo od naslednjih trenerjev bo prvi ostal brez dela?

Tomaž Kavčič
Jose Mourinho
Julen Lopetegui
Ernesto Valverde
Niko Kovač
Arhiv

V podkastu SOS-odmev je bilo govora o nogometnih trenerjih, ki jim grozi odpoved

Kviz

Lionel Messi je 16. oktobra leta 2004 na katalonskem derbiju med Espanolom in Barcelono na Monjuicu pri 17 letih debitiral v članski ekipi Barcelone. Koga je zamenjal, ko je vstopil v igro osem minut pred koncem?