Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Šport

Oberstdorf 2021 Kraft tretjič prvak, Lanišek po izjemnem finalnem skoku peti

Avstrijec Stefan Kraft je v Oberstdorfu postal svetovni prvak na veliki napravi. Slovenci so se v močnem sneženju znašli zelo dobro: Anže Lanišek je bil 5., Cene Prevc 9. in Peter Prevc 16.

153

Atletika Luka Janežič v finalu teka na 400 m!

Slovenski atlet Luka Janežič se je na dvoranskem evropskem prvenstvu v Torunu s časom 47,25 uvrstil v finale teka na 400 metrov.

9

Oberstdorf 2021 Norvežani so se tresli za zlato do samega finiša

Tekači Norveške ostajajo neporaženi v štafeti na svetovnih prvenstvih v tem tisočletju. V Oberstdorfu so sicer po prvi predaji zaostajali skorajda minuto, a so hitro izničili zaostanek in slavili še 15. na zadnjih 16 preizkušnjah v zadnjih 30 letih..

17

Smučanje V Jasni obrnili spored, v soboto slalomska tekma

V Jasni na Slovaškem bo v soboto šesti slalom (od devetih) sezone svetovnega pokala alpskih smučark, na njem pa bo z opazno boljšo številko na nov vrhunski rezultat merila tudi Andreja Slokar.

Biatlon Slovenci na Češkem tik pod zmagovalnim odrom

Slovenska moška biatlonska štafeta v postavi Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer in Rok Tršan je na tekmi svetovnega pokala v Novem mestu na Češkem osvojila četrto mesto.

10

60. Pokal Vitranc Že zdaj pol metra betona, progo pa bodo polili še z vodo

Pokal Vitranc, zadnja postaja alpskih smučarjev pred finalom v Lenzerheideju, bo letos pozdravil 125 tekmovalcev iz 28 držav. Proračun tekmovanja se je zaradi vseh težav, povezanih s koronavirusom, povečal vsaj vsaj za 100 tisoč evrov.

6

Več športnih novic

Rokomet Sloada zaradi kokaina kaznovala rokometaša Bruna Čopića

Hrvaškega rokometaša Bruna Čopića, člana rokometnega škofjeloškega kluba Urbanscape, je slovenska protidopinška organizacija kaznovala, potem ko je bil na dopinškem testu pozitiven na kokain.

9

Alpsko smučanje Sneg in megla zagodla Dominiku Parisu

Prvi smuk v Salbaachu je bil po nastopu devetih tekmovalcev zaradi megle in sneženja prekinjen ter nato odpovedan. Najbolje je sicer kazalo Dominiku Parisu.

35

Zimski športi Biatlonski podmladek blesti: mladinke v štafeti osvojile srebro

Slovenske biatlonke v postavi Lena Repinc, Klara Vindišar in Kaja Zorč so na mladinskem svetovnem prvenstvu v Obertilliachu v Avstriji osvojile srebro v štafeti.

12:25
Alpsko smučanje - svetovni pokal: slalom (Ž), 2. vožnja, vključitev v prenos iz Jasne
12:25
Nordijsko smučanje - svetovno prvenstvo: smučarski tek, 30 km (Ž) - klasična tehnika, kombiniran prenos iz Oberstdorfa
13:45
Deskanje na snegu - svetovni pokal: paralelni veleslalom, prenos z Rogle
15:35
Biatlon - svetovni pokal: sprint (M), prenos iz Novega Mesta
16:30
Nordijsko smučanje - svetovno prvenstvo: smučarski skoki (M), ekipna tekma, prenos iz Oberstdorfa
19:10
01:10
Alpsko smučanje - svetovni pokal: slalom (Ž), posnetek iz Jasne, ponovitev
09:25
Alpsko smučanje - svetovni pokal: veleslalom (Ž), 1. vožnja, prenos iz Jasne
10:25
Alpsko smučanje - svetovni pokal: superveleslalom (M), prenos iz Saalbach-Hinterglemma
11:55
Biatlon - svetovni pokal: zasledovalna tekma (Ž), prenos iz Novega Mesta
12:40
Alpsko smučanje - svetovni pokal: veleslalom (Ž), 2. vožnja, kombiniran prenos iz Jasne
13:25
Nordijsko smučanje - svetovno prvenstvo: smučarski tek, 50 km (M) - klasična tehnika, vključitev v prenos iz Oberstdorfa

Hokej Kovač: V Ligi IceHL ne želimo le sodelovati, cilj je končnica

V Tivoliju je bil v sredo zvečer praznik. Že pred tekmo je SŽ Olimpija dobila zeleno luč za vrnitev v Ligo IceHL. Zmaji so imeli na derbiju še dodaten motiv. Sedem poškodovanih igralcev se ni preveč poznalo. Zmaga nad Jeseničani s 4:2 je bila še slajša.

87

Evropski pokal Če bi bil Golemac še aktiven košarkar, bi želel igrati tako tekmo

Dve minuti in pol pred koncem rednega dela so košarkarji Cedevite Olimpije še vodili za devet točk, toda potem sta na sceno stopila Miloš Teodosić in Marco Belinelli, zrežirala preobrat Virtusa, ki je Stožice osvojil po podaljšku (98:108).

31

Oberstdorf 2021 Nika Križnar do brona na zgodovinski tekmi za skakalke

Prvo tekmo smučarskih skakalk na veliki skakalnici v zgodovini svetovnih prvenstev je osvojila Norvežanka Maren Lundby pred Japonko Saro Takanaši. Slovenski niz medalj v Oberstdorfu je z bronom nadaljevala vodilna skakalka zime Nika Križnar.

217

Kolesarstvo Pog & Rog razred zase na ciljnih vzponih

Kjer se je lanska kolesarska sezona končala, se je letošnja nadaljevala. Z zmago Slovenca na etapni dirki svetovne serije. Primož Roglič in Tadej Pogačar imata pred tekmeci na etapnih dirkah veliko primerjalno prednost ‒ zmagovite zaključke na klancih.

61

Športni SOS Tadej Pogačar kliče SOS: Kako dolge so športne kariere?

Najstarejši dobitniki olimpijskih medalj v celotni zgodovini iger prihajajo iz konjeništva, najmlajši pa iz orodne in ritmične gimnastike.

8

Intervju Jones: Pred nami "marčna norost", del sezone, ko vsak želi igrati najboljšo košarko

"Dokler se bomo držali svoje identitete in bo vsak igralec dajal od sebe vse ter se držal svoje vloge, smo ekipa za zelo visoko raven, ki se je sposobna kosati, s katero koli ekipo se spopade," je pred odločilnimi tekmami sezone dejal Jarrod Jones.