Aréna

58 epizod

Aréna

58 epizod

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

26.04.2024

Tizenegyes dráma után döntős a Rogaška

Gorica-Rogaška döntő lesz a szlovén férfi labdarúgó kupában. A Mura tizenegyesekkel veszített 6:7-re a Rogaška ellen a csütörtöki elődöntőben. Ezüstérmet szerzett Kaja Kajzer szlovén cselgáncsozó Zágrábban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

25.04.2024

Olyan közel, mégis olyan messze

A Gorica az első döntős a labdarúgó kupában. Ferencváros-Paks döntő lesz a Magyar Kupában. Huszadik alkalommal lett országos bajnok az ACH Volley férfi röplabda klub. Anže Kopitar góljával nyert hosszabbításban a Los Angeles az Edmonton ellen.

24.04.2024

Van győzelem, és van GYŐZELEM.

A Gorica-Beltinci találkozón dől el, hogy ki lesz a labdarúgó kupa első döntőse. A Paks 2:1-re győzött a Kisvárda ellen, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe. 20. alkalommal lett országos női kosárlabda bajnok a Celje. Egyenlített a Dallas a playoffban.

23.04.2024

Erős utánpótlással rendelkezik a Mladost Tollaslabda Klub

A Mladost edzője, Luka Petrič értékeli védencei szereplését a 19. Ezüstlabdán. Tija Horvat Cipruson szerepelt U19-es tollaslabda tornán. Megkezdődött a szlovén 3D íjász kupa idénye. Hagyományos íjjal kettős lendvai siker született. Hétvégi focieredmények.

22.04.2024

Új gazdákra találtak az ezüstlabdák

Négy országból összesen 104 tollaslabdázó indult Lendván a 19. Ezüstlabdán. 2:0-ás idegenbeli sikert aratott a Nafta a Bilje ellen a másodosztály 26. fordulójában. Győzött az U15-ös és az U17-es csapat is.

19.04.2024

Minden sportoló álma az olimpiai játékok

Vendégeink Jani Klemenčič evezős, az 1992-es barcelonai olimpia bronzérmese és Katja Koren Miklavec, az 1994-es lillehammeri ötkarikás játékokon bronzérmet nyerő alpesi síző.

18.04.2024

„Minden sport minden embernek”

17.04.2024

Száz nap múlva kezdődik a nyári olimpia!

16.04.2024

A legfontosabb tollaslabda tornára készülődnek Lendván

120-150 versenyző várható a hétvégén a 19. Ezüstlabda tollaslabda tornára Lendván. A Mladost játékosai kiharcolták a szereplést az elődöntőben az első szlovén tollaslabda ligában. Lendváról indul útjára szerdán az olimpiai álmokat hordozó szlovén fáklya.

15.04.2024

A túl sok hiba okozta a Nafta vesztét

Hétgólos mérkőzésen kapott ki vasárnap a Nafta a másodosztály 25. fordulójában. A Grosuplje 4:3-ra nyert Lendván. A listavezető előnye egy pontra csökkent a Beltinci előtt. A Nafta ifistái fontos győzelmet arattak a Koper ellen.

12.04.2024

Nem bírtak a németekkel a szlovén kézilabdázók

11.04.2024

A magas költségek ellenére is még jól gurul a golyó

Vendégünk Gömbös Géza, a Lendvai Bowling Klub elnöke.

09.04.2024

Nem kell aggódni a szlovén kerékpársport jövőjéért

A Paris-Roubaix ifjúsági kerékpárversenyen történelmi kettős szlovén siker született. Muravidéki döntőse is lesz a szlovén labdarúgó kupának.

08.04.2024

Csak botlás lett volna?

Négy pontra csökkent a Nafta előnye a másodosztályban, miután szombaton a Tolmin ellen 2:1-re kikapott a listavezető lendvai csapat. Egy győzelem és két vereség a Nafta utánpótlás csapatai számára a bajnokságban.

05.04.2024

A nehézségek ellenére jó szezont zártak a lendvai tekézők

Annak ellenére, hogy továbbra is Radencin játssza hazai mérkőzéseit a bajnokságban a Lendvai Teke Klub, jó szezont zárt a lassan 70 éves sportegyesület. A Rogaška, a Gorica és a Mura után a Beltinci a negyedik elődöntős a labdarúgó kupában.

04.04.2024

Sikerült a címvédés

Tollaslabda országos csapatbajnokságot rendeztek szerdán Lendván az általános és középiskolás diákok számára. A versenysportolók kategóriában országos csapatbajnok lett az I. Számú Lendvai Kétnyelvű Általános Iskola.

03.04.2024

Sikeres a lendvai röplabda utánpótlás

Kiváló munkát végeznek az utánpótlás terén a Lendvai Röplabda Klubnál. Megvannak az első elődöntősök a szlovén és a magyar labdarúgó kupában.

02.04.2024

Húsvéti futballkeringő

Változás történt a tabella élén a lendvai körzeti ligában. Új listavezető az Olimpija Hosszúfalu. Két szlovén elsőligásnál is edzőváltás történt az ünnep alatt. A héten rendezik a kupa negyeddöntőit.

29.03.2024

Planica egy operatőr szemszögéből

Vendégünk Bruno Pulić operatőr, a Szlovén RTV munkatársa, aki a múlt héten Planicán volt bevetésen a 2023/24-es síugró-világkupa idény utolsó állomásán.

28.03.2024

A hosszútávú cél az elsőosztály

Sikeres idény van a Lendvai Röplabda Klub női másodosztályban szereplő csapata mögött. Spasoje Todorović edző értékeli az idényt, amelyben a 4. helyen végzett a lendvai csapat.