Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Deli Televizija MMC Radio Kazalo

Spored


UVODNI DAN, petek, 23. julija

13.00: OTVORITVENA SLOVESNOST

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJA

Veslanje:
01.30 enojec, moški, kvalifikacije
02.30 enojec, ženske, kvalifikacije
03.30 dvojni dvojec, moški, kvalifikacije
04.00 dvojni dvojec, ženske, kvalifikacije
04.30 dvojni četverec, moški, kvalifikacije
04.50 dvojni četverec, ženske, kvalifikacije

Lokostrelstvo:
02.00: posamično, ženske, kvalifikacije
06.00: posamično, moški, kvalifikacije (Žiga Ravnikar)


1. DAN, sobota, 24. julija

KONČNE ODLOČITVE (11):

KOLESARSTVO:
04.00 Tokio - Oyama (234,00 km), moški, cestna dirka (Tadej Pogačar, Primož Roglič, Jan Polanc, Jan Tratnik)

STRELSTVO:
03.45 zračna puška 10 m, ženske, finale
08.30 zračna pištola 10 m, moški, finale

DVIGANJE UTEŽI:
06.50 do 49 kg, ženske

LOKOSTRELSTVO:
09.25 ekipno, mešani pari, tekma za 3. mesto
09.45 ekipno, mešani pari, finale

JUDO:
11.10 do 60 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
do 48 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

SABLJANJE:
12.55 sablja posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.27 meč posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 sablja posamično, ženske, finale
14.28 meč posamično, moški, finale

TAEKWONDO:
13.30 do 49 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 do 58 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 49 kg, ženske, finale
14.45 do 58 kg, moški, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJA

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, 1. krog
dvojice, moški, 1. krog
posamično, ženske, 1. krog
posamično, moški, 1. krog

Plavanje:
12.00 100 m prsno, moški, kvalifikacije
100 m delfin, ženske, kvalifikacije
400 m prosto, moški, kvalifikacije (Martin Bau)
400 m mešano, moški, kvalifikacije
400 m mešano, ženske, kvalifikacije (Katja Fain)
4 x 100 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 enojec, ženske, repasaž
02.00 enojec, moški, repasaž
02.30 dvojni dvojec, repasaž
02.40 dvojni dvojec, moški, repasaž
02.50 dvojec brez krmarja, ženske, kvalifikacije
03.20 dvojec brez krmarja, moški, kvalifikacije
03.50 lahki dvojni dvojec, kvalifikacije
04.20 lahki dvojni dvojec, moški, kvalifikacije
04.50 četverec brez krmarja, ženske, kvalifikacije
05.10 četverec brez krmarja, moški, kvalifikacije

Konjeništvo:
10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Sabljanje:
02.00 sablja posamično, ženske, 1. krog
02.30 meč posamično, moški, 1. krog
02.55 sablja posamično, ženske, 2. krog
04.55 meč posamično, moški, 2. krog
06.35 sablja posamično, ženske, osmina finala
07.35 meč posamično, moški, osmina finala
08.25 sablja posamično, ženske, četrtfinale
08.55 meč posamično, moški, četrtfinale
11.00 sablja posamično, ženske, polfinale
12.03 meč posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
01.30 zračna puška 10 m, ženske, kvalifikacije (Živa Dvoršak)
06.00 zračna pištola 10 m, moški, kvalifikacije

Namizni tenis:
02.00 posamično, ženske in moški, predkrog
04.15 mešane dvojice, osmina finala
07.15 posamično, ženske, 1. krog
posamično, moški, 1. krog (Darko Jorgić, Bojan Tokić)

Gimnastika - športna:
03.00 mnogoboj, moški, kvalifikacije
ekipno, moški, kvalifikacije
parter, moški, kvalifikacije
konj z ročaji, moški, kvalifikacije
krogi, moški, kvalifikacije
preskok, moški, kvalifikacije
bradlja, moški, kvalifikacije
drog, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:
02.20 do 49 kg, ženske

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, 1. krog
04.30 velterska kategorija, moški, 1. krog
05.36 poltežka kategorija, moški, 1. krog
06.24 težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
02.00 dvojice, moški
dvojice, ženske
posamično, moški
posamično, ženske

Judo:
04.00 do 60 kg, moški, 1. krog
do 48 kg, ženske, 1. krog (Maruša Štangar)
10.00 do 60 kg, moški, polfinale
do 48 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, mešani pari, osmina finala
07.15 ekipno, mešani pari, četrtfinale
08.31 ekipno, mešani pari, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 49 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 58 kg, moški, osmina finala
07.00 do 49 kg, ženske, četrtfinale
07.15 do 58 kg, moški, četrtfinale
09.00 do 49 kg, ženske, polfinale
09.15 do 58 kg, moški, polfinale
12.00 do 49 kg, ženske, repasaž
12.15 do 58 kg, moški, repasaž

Nogomet, ženske:
- skupina E, 2. krog:
09.30 Čile - Kanada
12.30 Japonska - Velika Britanija
- skupina F, 2. krog:
09.30 Kitajska - Zambija
12.30 Nizozemska - Brazilija
- skupina G, 2. krog:
09.30 Švedska - Avstralija
12.30 Nova Zelandija - ZDA

Odbojka, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Italija - Kanada
09.25 Japonska - Venezuela
12.40 Poljska - Iran
- skupina B, 1. krog:
04.05 Brazilija - Tunizija
07.20 ROK - Argentina
14.45 ZDA - Francija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 1. krog:
13.45 Nizozemska - Indija
14.15 Irska - JAR
Hokej na travi, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.30 Japonska - Avstralija
03.00 Nova Zelandija - Indija
05.15 Argentina - Španija
- skupina B, 1. krog:
04.45 Nizozemska - Belgija
11.30 Velika Britanija - JAR
12.00 Kanada - Nemčija

Rokomet, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Nemčija - Španija
Francija - Argentina
Norveška - Brazilija
- skupina B, 1. krog:
02.00 Danska - Japonska
Portugalska - Egipt
Švedska - Bahrajn
Odbojka na mivki:
02.00 moški, skupina A-F
ženske - skupina A-F

Košarka 3x3:
03.15 moški in ženske
Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 1. krog:
08.30 Kanada - Avstralija
11.20 JAR - Španija
- skupina B, 1. krog:
07.00 Japonska - ZDA
12.50 Kitajska - ROK

Softball:
03.00 Avstralija - Kanada
05.30 ZDA - Mehika
13.00 Japonska - Italija


2. DAN, nedelja, 25. julija

KONČNE ODLOČITVE (18):

PLAVANJE:
03.30 400 m mešano, moški, finale
03.52 400 m prosto, moški, finale
04.12 400 m mešano, ženske, finale
04.45 4 x 100 m prosto, ženske, finale

SKOKOI V VODO:
08.00 sinhroni skoki 3 m, ženske

KOLESARSTVO:
06.00 Tokio - Oyama (137 km), ženske, cestna dirka (Eugenia Bujak)

SABLJANJE:
12.55 floret posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.27 sablja posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 floret posamično, ženske, finale
14.28 sablja posamično, moški, finale

STRELSTVO:
04.15 zračna zračna pištola 10 m, ženske, finale
08.30 zračna puška 10 m, moški, finale

DVIGANJE UTEŽI:
04.50 do 61 kg, moški
do 67 kg, moški

JUDO:
11.10 do 66 kg, moški, borbi za 3. mesto
do 66 kg, moški, finale
do 52 kg, ženske, borbi za 3. mesto
do 52 kg, ženske, finale

LOKOSTRELSTVO:
09.15 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
09.40 ekipno, ženske, finale

TAEKWONDO:
13.30 do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 do 68 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 57 kg, ženske, finale
14.45 do 68 kg, moški, finale

ROLKANJE:
05.25 ulično, moški, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Plavanje:
03.40 100 m delfin, ženske, polfinale
04.33 100 m prsno, moški, polfinale
12.00 100 m prsno, ženske, kvalifikacije
100 m hrbtno, moški, kvalifikacije
100 m hrbtno, ženske, kvalifikacije
200 m prosto, moški, kvalifikacije
400 m prosto, ženske, kvalifikacije
4 x 100 m prosto, moški, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 enojec, moški, polfinale E/F
02.20 enojec, ženske, polfinale E/F
dvojec brez krmarja, ženske, repasaž
02.40 dvojec brez krmarja, moški, repasaž
02.50 lahki dvojni dvojec, ženske, repasaž
03.00 lahki dvojni dvojec, moški, repasaž
osmerec, moški, kvalifikacije
03.20 osmerec, ženske, kvalifikacije
03.40 dvojni četverec, moški, repasaž
03.50 dvojni četverec, ženske, repasaž

Kajak/kanu slalom:
06.00 C-1, moški, kvalifikacije (Benjamin Savšek)
K-1, ženske, kvalifikacije (Eva Terčelj)

Konjeništvo:
10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Sabljanje:
02.00 floret posamično, ženske, 1. krog
02.30 sablja posamično, moški, 1. krog
02.55 floret posamično, ženske, 2. krog
floret posamično, ženske, osmina finala
04.55 sablja posamično, moški, 2. krog
06.25 floret posamično, ženske, četrtfinale
07.35 sablja posamično, moški, osmina finala
08.55 sablja posamično, moški, četrtfinale
11.00 floret posamično, ženske, polfinale
12.03 sablja posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
02.00 zračna pištola 10 m, ženske, kvalifikacije
skeet, ženske, kvalifikacije
02.30 skeet, moški, kvalifikacije
06.00 zračna puška 10 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 laser, moški, 1. in 2. regata (Žan Luka Zelko)
laser radial, ženske, 1. in 2. regata
RS:X, moški, 1., 2. in 3. regata
RS:X, ženske, 1., 2. in 3. regata

Namizni tenis:
03.00 mešane dvojice, četrtfinale
07.00 posamično, ženske, 2. krog
posamično, moški, 2. krog
13.00 mešane ekipe, polfinale

Gimnastika - športna:
02.30 mnogoboj, ženske, kvalifikacije
ekipno, ženske, kvalifikacije
preskok, ženske, kvalifikacije
dvovišinska bradlja, ženske, kvalifikacije
gred, ženske, kvalifikacije
parter, ženske, kvalifikacije

Dviganje uteži:
04.50 do 61 kg, moški
04.50 do 67 kg, moški

Boks:
04.00 mušja kategorija, ženske, 1. krog
05.18 velterska kategorija, ženske, 1. krog
05.36 srednja kategorija, moški, 1. krog
06.39 super težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški
dvojice, ženske
posamično, moški
posamično, ženske

Judo:
04.00 do 66 kg, moški, 1. krog (Adrian Gomboc)
do 52 kg, ženske, 1. krog
10.00 do 66 kg, moški, polfinale
do 52 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, ženske, osmina finala
06.45 ekipno, ženske, četrtfinale
08.17 ekipno, ženske, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 57 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 68 kg, moški, osmina finala
07.00 do 57 kg, četrtfinale
07.15 do 68 kg, četrtfinale
09.00 do 57 kg, polfinale
09.15 do 68 kg, polfinale
12.00 do 57 kg, repasaž
12.15 do 68 kg, repasaž

Rolkanje:
02.00 ulično, kvalifikacije

Deskanje na valovih:
00.00 kratka deska, ženske in moški, kvalifikacije
06.40 kratka deska, ženske in moški, repasaž

Nogomet, moški:
- skupina A, 2. krog:
10.00 Francija - JAR
13.00 Japonska - Mehika
- skupina B, 2. krog:
10.00 Nova Zelandija - Honduras
13.00 Romunija - Južna Koreja
- skupina C, 2. krog:
09.30 Egipt - Argentina
12.30 Avstralija - Španija
- skupina D, 2. krog:
10.30 Brazilija - Slonokoščena obala
13.30 Savdska Arabija - Nemčija

Rokomet:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Črna gora - Angola
Nizozemska - Japonska
Norveška - Južna Koreja
- skupina B, 1. krog:
02.00 ROK - Brazilija
Španija - Švedska
Madžarska - Francija

Košarka 3x3:
03.15 ženske in moški

Košarka, moški:
- skupina A, 1. krog:
03.00 Iran - Češka
14.00 Francija - ZDA
- skupina B, 1. krog:
06.40 Nemčija - Italija
10.20 Avstralija - Nigerija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske
Odbojka, ženske:
- skupina A, 1. krog:
07.20 Srbija - Dominikanska republika
12.40 Japonska - Kenija
14.45 Brazilija - Južna Koreja
- skupina B, 1. krog:
02.00 ROK - Italija
04.05 ZDA - Argentina
09.25 Kitajska - Turčija

Hokej na travi:
- ženske:
- skupina A, 1. krog:
02.30 Velika Britanija - Nemčija
- skupina B, 1. krog:
03.00 Avstralija - Španija
04.45 Japonska - Kitajska
05.15 Nova Zelandija - Argentina
- moški:
- skupina A, 2. krog:
11.30 Indija - Avstralija
12.00 Japonska - Argentina
13.45 Španija - Nova Zelandija
- skupina B, 2. krog:
14.15 JAR - Nizozemska

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 1. krog:
03.00 JAR - Italija
04.30 Madžarska - Grčija
07.00 ZDA - Japonska
- skupina B, 1. krog:
08.30 Avstralija - Črna gora
11.20 Srbija - Španija
12.50 Hrvaška - Kazahstan

Softball:
03.00 Avstralija - ZDA
05.30 Kanada - Japonska
13.00 Italija - Mehika


3. DAN, ponedeljek, 26. julija

KONČNE ODLOČITVE (21):

PLAVANJE:
03.30 100 m delfin, ženske, finale
04.12 100 m prsno, moški, finale
04.20 400 m prosto, ženske, finale
05.05 4 x 100 m prosto, moški, finale

SKOKI V VODO:
08.00 sinhroni skoki 10 m, moški

KOLESARSTVO:
08.00 gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, moški

KAJAK/KANU SLALOM:
08.45 C-1, moški, finale

TRIATLON:
23.30 (nedelja), moški

SABLJANJE:
12.55 meč posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.22 floret posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 meč posamično, ženske, finale
14.23 floret posamično, moški, finale

STRELSTVO:
07.50 skeet, ženske, tekma za 3. mesto in finale
08.50 skeet, moški, tekma za 3. mesto in finale

NAMIZNI TENIS:
13.00 mešane dvojice, tekma za 3. mesto
14.00 mešane dvojice, finale

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
12.00 ekipno, moški, finale

DVIGANJE UTEŽI:
06.50 do 55 kg, ženske

JUDO:
11.10 do 73 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

LOKOSTRELSTVO:
09.15 ekipno, moški, tekma za 3. mesto
09.40 ekipno, moški, finale

TAEKWONDO:
13.30 do 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 do 80 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 67 kg, ženske, finale
14.45 do 80 kg, moški, finale

ROLKANJE:
05.30 ulično, ženske, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, osmina finala
dvojice, moški, osmina finala
posamično, ženske, 2. krog
posamično, moški, 2. krog

Plavanje:
03.37 200 m prosto, moški, polfinale
03.50 100 m prsno, ženske, polfinale
04.31 100 m hrbtno, moški, polfinale
04.53 100 m hrbtno, ženske, polfinale
12.00 1500 m prosto, ženske, kvalifikacije (Katja Fain)
200 m prosto, ženske, kvalifikacije (Janja Šegel)
200 m mešano, ženske, kvalifikacije
200 m delfin, moški, kvalifikacije

Veslanje:
02.00 enojec, ženske, četrtfinale
02.40 enojec, moški, četrtfinale
03.20 dvojni dvojec, ženske, polfinale
03.40 dvojni dvojec, moški, polfinale
04.00 četverec brez krmarja, ženske, repasaž
04.10 četverec brez krmarja, moški, repasaž

Kajak/kanu slalom:
07.00 C-1, moški, polfinale

Sabljanje:
02.00 meč posamično, ženske, 1. krog
02.25 floret posamično, moški, 1. krog
02.55 meč posamično, ženske, 2. krog
04.35 floret posamično, moški, 2. krog
06.35 meč posamično, ženske, osmina finala
07.25 floret posamično, moški, osmina finala
08.25 meč posamično, ženske, četrtfinale
08.50 floret posamično, moški, četrtfinale
11.00 meč posamično, ženske, polfinale
11.53 floret posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
02.00 Skeet, ženske, kvalifikacije
03.00 skeet, moški, kvalifikacije
07.50 skeet, ženske, polfinale
08.50 Skeet, moški, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 3. in 4. regata (Žan Luka Zelko)
laser radial, ženske, 3. in 4. regata
RS:X, moški, 4., 5. in 6. regata
RS:X, ženske, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:
07.30 posamično, ženske, 3. krog
posamično, moški, 3. krog

Dviganje uteži:
06.50 do 55 kg, ženske

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, osmina finala
05.03 peresna kategorija, moški, 1. krog
06.39 velterska kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški in ženske
posamično, moški in ženske

Judo:
04.00 do 73 kg, moški, 1. krog
do 57 kg, ženske, 1. krog (Kaja Kajzer)
10.00 do 73 kg, moški, polfinale
do 57 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, moški, osmina finala
06.45 ekipno, moški, četrtfinale
08.17 ekipno, moški, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 67 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 80 kg, moški, osmina finala
07.00 do 67 kg, ženske, četrtfinale
07.15 do 80 kg, moški, četrtfinale
09.00 do 67 kg, ženske, polfinale
09.15 do 80 kg, moški, polfinale
12.00 do 67 kg, ženske, repasaž
12.15 do 80 kg, moški, repasaž

Rolkanje:
02.00 ulično, ženske, kvalifikacije

Deskanje na valovih:
04.48 kratka deska, ženske, osmina finala
kratka deska, moški, osmina finala

Rokomet:
- skupina A, 2. krog:
02.00 Argentina - Nemčija
Brazilija - Francija
Španija - Norveška
- skupina B, 2. krog:
02.00 Bahrajn - Portugalska
Japonska - Švedska
Egipt - Danska

Košarka 3x3:
03.15 moški in ženske

Košarka:
- ženske:
- skupina A, 1. krog:
03.00 Južna Koreja - Španija
10.20 Srbija - Kanada
- moški:
- skupina C, 1. krog:
06.40 Argentina - Slovenija
14.00 Japonska - Španija

Odbojka na mivki:
- moški in ženske:
02.00 skupina A-F

Odbojka, moški:
- skupina A, 2. krog:
02.00 Iran - Venezuela
07.20 Poljska - Italija
12.40 Japonska - Kanada
- skupina B, 2. krog:
04.05 ZDA - ROK
09.25 Francija - Tunizija
14.45 Brazilija - Argentina

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 2. krog:
03.00 Nizozemska - Irska
11.30 JAR - Velika Britanija
14.15 Nemčija - Indija
- skupina B, 2. krog:
05.15 Avstralija - Kitajska
12.00 Argentina - Španija
13.45 Japonska - Nova Zelandija

Hokej na travi, moški:
- skupina B, 2. krog:
02.30 Nemčija - Belgija
04.45 Velika Britanija - Kanada

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 2. krog:
11.20 Avstralija - Nizozemska
12.50 Španija - Kanada
- skupina B, 2. krog:
07.00 ZDA - Kitajska
08.30 ROK - Madžarska

Softball:
03.00 Japonska - ZDA
05.30 Kanada - Italija
13.00 Mehika - Avstralija

Ragbi:
02.00 moški, 1. krog, skupina A, B in C


4. DAN, torek, 27. julija

KONČNE ODLOČITVE (22):

TRIATLON:
23.30 (ponedeljek), ženske

PLAVANJE:
03.43 200 m prosto, moški, finale
03.51 100 m hrbtno, ženske, finale
03.59 100 m hrbtno, moški, finale
04.17 100 m prsno, ženske, finale

SKOKI V VODO:
08.00 sinhroni skoki, stolp, 10 m, ženske

KOLESARSTVO:
08.00 gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, ženske (Tanja Žakelj)

VESLANJE:
02.58 dvojni četverec, moški, finale
03.10 dvojni četverec, ženske, finale

KAJAK/KANU SLALOM:
09.00 K-1, ženske, finale

KONJENIŠTVO:
10.30 dresura, ekipno, finale

SABLJANJE:
11.30 sablja, ekipno, ženske, za 3. mesto
12.30 sablja ekipno, ženske, finale

STRELSTVO:
04.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, finale
08.15 zračna puška 10 m, mešani pari, finale

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
12.45 ekipno, finale

DVIGANJE UTEŽI:
04.50 do 59 kg, ženske
do 64 kg, ženske

JUDO:
11.10 do 81 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
do 63 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

TAEKWONDO:
13.30 nad 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 nad 80 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 nad 67 kg, ženske, finale
14.45 nad 80 kg, moški, finale

SOFTBALL:
06.00 tekma za 3. mesto
13.00 finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, četrtfinale
dvojice, moški, četrtfinale
posamično, ženske, osmina finala

Plavanje:
03.30 200 m prosto, ženske, polfinale
04.35 200 m delfin, moški, polfinale
04.58 200 m mešano, ženske, polfinale
12.00 100 m prosto, moški, kvalifikacije
200 m prsno, moški, kvalifikacije
200 m delfin, ženske, kvalifikacije
4 x 200 m prosto, moški, kvalifikacije
800 m prosto, moški, kvalifikacije (Martin Bau)

Veslanje:
01.30 enojec, moški, polfinale C/D
01.50 enojec, ženske, polfinale C/D
02.10 lahki dvojni dvojec, moški, finale C
02.22 lahki dvojni dvojec, ženske, finale C
02.34 dvojni četverec, moški, finale B
02.46 dvojni četverec, ženske, finale B
03.30 dvojec brez krmarja, moški, polfinale
03.58 dvojec brez krmarja, ženske, polfinale
04.18 dvojni dvojec, moški, polfinale
04.38 dvojni dvojec, ženske, polfinale

Kajak/kanu slalom:
07.00 K-1, ženske, polfinale

Sabljanje:
03.00 sablja ekipno, ženske, osmina finala
04.25 sablja ekipno, ženske, četrtfinale
05.45 sablja ekipno, ženske, za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 sablja ekipno, ženske, polfinale
07.30 sablja ekipno, ženske, tekma za 7. in 5. mesto

Strelstvo:
02.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, kvalifikacije
06.15 zračna puška 10 m, mešani pari, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 laser, moški, 5. in 6. regata (Žan Luka Zelko)
laser radial, ženske, 5. in 6. regata
49er, moški, 1., 2. in 3. regata
49er FX, ženske, 1., 2. in 3. regata
razred finn, moški, 1. in 2. regata

Namizni tenis:
09.30 posamično, ženske, osmina finala
posamično, moški, osmina finala

Dviganje uteži:
04.50 do 59 kg, ženske
do 64 kg, ženske

Boks:
04.00 velterska kategorija, ženske, osmina finala
05.03 lahka kategorija, moški, 1. krog
06.39 poltežka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški
dvojice, ženske
posamično, moški
posamično, ženske

Judo:
04.00 do 81 kg, moški, 1. krog
do 63 kg, ženske, 1. krog (Tina Trstenjak)
10.00 do 81 kg, moški, polfinale
do 63 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Taekwondo:
03.00 nad 67 kg, ženske, osmina finala
03.15 nad 80 kg, moški, osmina finala (Ivan Trajković)
07.00 nad 67 kg, ženske, četrtfinale
07.15 nad 80 kg, moški, četrtfinale
09.00 nad 67 kg, ženske, polfinale
09.15 nad 80 kg, moški, polfinale
12.00 nad 67 kg, ženske, repasaž
12.15 nad 80 kg, moški, repasaž

Deskanje na valovih:
00.00 kratka deska, četrtfinale
04.48 kratka deska, polfinale

Nogomet, ženske:
- skupina E, 3. krog:
12.30 Čile - Japonska
12.30 Kanada - Velika Britanija
- skupina F, 3. krog:
12.30 Brazilija - Zambija
12.30 Nizozemska - Kitajska
- skupina G, 3. krog:
09.30 Nova Zelandija - Švedska
09.30 ZDA - Avstralija

Rokomet, ženske:
- skupina A, 2. krog:
02.00 Angola - Norveška
Japonska - Črna gora
Južna Koreja - Nizozemska
- skupina B, 2. krog:
02.00 Brazilija - Madžarska
Francija - Španija
Švedska - ROK

Košarka 3x3:
06.30 ženske in moški
13.30 četrtfinale, ženske
14.00 četrtfinale, moški

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:
- skupina A, 2. krog:
07.20 Japonska - Srbija
12.40 Brazilija - Dominikanska republika
14.45 Južna Koreja - Kenija
- skupina B, 2. krog:
02.00 ROK - Argentina
04.05 Kitajska - ZDA
09.25 Italija - Turčija

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.30 Argentina - Avstralija
03.00 Indija - Španija
04.45 Japonska - Nova Zelandija
- skupina B, 3. krog:
05.15 Nemčija - Velika Britanija
11.30 Belgija - JAR
13.45 Nizozemska - Kanada

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 2. krog:
03.00 JAR - ZDA
08.30 Italija - Grčija
11.20 Japonska - Madžarska
- skupina B, 2. krog:
04.30 Črna gora - Španija
07.00 Kazahstan - Srbija
12.50 Avstralija - Hrvaška

Ragbi, moški:
- skupina A/B/C:
02.00 3. krog
09.30 za razvrstitev od 9. - 12. mesta
10.30 četrtfinale


5. DAN, sreda, 28. julija

KONČNE ODLOČITVE (23):

PLAVANJE:
03.41 200 m prosto, ženske, finale
03.49 200 m delfin, moški, finale
04.45 200 m mešano, ženske, finale
04.54 1500 m prosto, ženske, finale
05.26 4 x 200 m prosto, moški, finale

SKOKI V VODO:
08.00 sinhroni skoki, 3 m, moški

KOLESARSTVO:
04.30 Oyama (22,10 km), ženske, posamični kronometer
07.00 Oyama (44,20 km), moški, posamični kronometer (Primož Roglič)

VESLANJE:
02.18 dvojni dvojec, ženske, finale
02.30 dvojni dvojec, moški, finale
02.50 četverec brez krmarja, ženske, finale
03.10 četverec brez krmarja, moški, finale

KONJENIŠTVO:
10.30 dresura, posamično, finale

SABLJANJE:
11.30 meč, ekipno moški, tekma za 3. mesto
12.30 meč, ekipno moški, finale

KOŠARKA 3X3, ŽENSKE:
13.45 tekma za 3. mesto
14.55 finale

KOŠARKA 3X3, MOŠKI:
14.15 tekma za 3. mesto
15.25 finale

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
12.15 mnogoboj, moški, finale

DVIGOVANJE UTEŽI:
06.50 do 73 kg, moški

JUDO:
11.10 do 90 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
do 70 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

DESKANJE NA VALOVIH, ŽENSKE:
01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto
02.30 kratka deska, finale

DESKANJE NA VALOVIH, MOŠKI:
01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto
02.30 kratka deska, finale

RAGBI, MOŠKI:
10.30 tekma za 3. mesto
11.00 finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Tenis:
04.00 dvojice, moški, polfinale
posamično, ženske, četrtfinale
posamično, moški, osmina finala
mešane dvojice, osmina finala

Plavanje:
03.30 100 m prosto, moški, polfinale
03.57 200 m delfin, ženske, polfinale
04.21 200 m prsno, moški, polfinale
12.00 100 m prosto, ženske, kvalifikacije (Janja Šegel)
200 m prsno, ženske, kvalifikacije
200 m mešano, moški, kvalifikacije
200 m hrbtno, moški, kvalifikacije
4 x 200 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 dvojni dvojec, ženske, finale B
01.42 dvojni dvojec, moški, finale B
01.54 četverec brez krmarja, ženske, finale B
02.06 četverec brez krmarja, moški, finale B
03.30 osmerec, ženske, repasaž
03.48 osmerec, moški, repasaž
04.02 enojec, ženske, polfinale
04.18 enojec, moški, polfinale

Kajak/kanu slalom:
06.00 C-1, ženske, kvalifikacije (Alja Kozorog)
06.47 K-1, moški, kvalifikacije (Peter Kauzer)

Sabljanje:
03.00 meč, ekipno moški, osmina finala
04.25 meč ekipno, moški, četrtfinale
05.45 meč ekipno, moški, za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 meč ekipno, moški, polfinale
07.30 meč ekipno, moški, borbi za 7. in 5. mesto

Strelstvo:
02.00 trap, ženske, kvalifikacije
02.25 trap, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 RS:X, moški, 7., 8. in 9. regata
RS:X, ženske, 7., 8. in 9. regata
49er, moški, 4., 5. in 6. regata
49er FX, ženske, 4., 5. in 6. regata
razred finn, moški, 3. in 4. regata
razred 470, moški, 1. in 2. regata
razred 470, ženske, 1. in 2. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)
nacra 17, mešani pari, 1., 2. in 3., regata

Namizni tenis:
03.00 posamično, moški, četrtfinale
04.00 posamično, ženske, četrtfinale

Dviganje uteži:
06.50 do 73 kg, moški

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, četrtfinale
04.30 lahka kategorija, ženske, 1. krog
05.03 srednja kategorija, ženske, osmina finala
06.06 mušja kategorija, moški, 1. krog

Badminton:
02.00 dvojice, mešane dvojice, četrtfinale
posamično, moški
posamično, ženske

Judo:
04.00 do 90 kg, moški, 1. krog
do 70 kg, ženske, 1. krog
10.00 do 90 kg, moški, polfinale
do 70 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Nogomet, moški:
- skupina A, 3. krog:
13.00 JAR - Mehka
13.30 Francija - Japonska
- skupina B, 3. krog:
10.30 Romunija - Nova Zelandija
10.30 Južna Koreja - Honduras
- skupina C, 3. krog:
13.30 Avstralija - Egipt
13.30 Španija - Argentina
- skupina D, 3. krog:
10.00 Savdska Arabija - Brazilija
10.00 Nemčija - Slonokoščena obala

Rokomet, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.00 Brazilija - Španija
Francija - Nemčija
Norveška - Argentina
- skupina B, 3. krog:
02.00 Danska - Bahrajn
Japonska - Egipt
Švedska - Portugalska

Košarka 3x3, ženske:
10.00 polfinale

Košarka 3x3, moški:
10.30 polfinale

Košarka moški:
- skupina A, 2. krog:
06.40 ZDA - Iran
14.00 Češka - Francija
- skupina B, 2. krog:
03.00 Nigerija - Nemčija
10.20 Italija - Avstralija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.00 Kanada - Iran
09.25 Poljska - Venezuela
12.40 Japonska - Italija
- skupina B, 3. krog:
04.05 ZDA - Tunizija
07.20 Argentina - Francija
14.45 Brazilija - ROK

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 3. krog:
02.30 Nizozemska - JAR
03.00 Velika Britanija - Indija
05.15 Nemčija - Irska
- skupina B, 3. krog:
04.45 Nova Zelandija - Španija
11.30 Japonska - Avstralija
12.00 Argentina - Kitajska

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 4. krog:
13.45 Japonska - Španija
14.15 Avstralija - Nova Zelandija

Baseball:
05.00 skupina A, 1. krog
05.00 skupina B, 1. krog

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 3. krog:
08.30 Kanada - JAR
12.50 Nizozemska - Španija
- skupina B, 3. krog:
07.00 Madžarska - ZDA
11.20 Kitajska - Japonska

Ragbi, moški:
02.00 tekma za 11. mesto
02.30 tekma za 9. mesto
04.00 polfinale
09.30 tekma za 7. mesto
10.00 tekma za 5. mesto


6. DAN, četrtek, 29. julija

KONČNE ODLOČITVE (17):

PLAVANJE:
03.30 800 m prosto, moški, finale
03.44 200 m prsno, moški, finale
04.28 200 m delfin, ženske, finale
04.37 100 m prosto, moški, finale
05.31 4 x 200 m prosto, ženske, finale

VESLANJE:
02.18 dvojec brez krmarja, moški, finale
02.30 dvojec brez krmarke, ženske, finale
02.50 lahki dvojni dvojec, moški, finale
03.10 lahki dvojni dvojec, ženske, finale

KAJAK/KANU SLALOM:
08.45 C-1, ženske, finale

SABLJANJE:
11.30 floret ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
1.255 floret ekipno, ženske, finale

STRELSTVO:
07.30 trap, ženske, tekma za 3. mesto in finale
08.30 trap, moški, tekma za 3. mesto in finale

NAMIZNI TENIS:
13.00 posamično, ženske, tekma za 3. mesto
14.00 posamično, ženske, finale

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
12.50 mnogoboj, ženske, finale

JUDO:
11.10 do 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
do 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, polfinale
posamično, ženske, polfinale
posamično, moški, četrtfinale
mešane dvojice, četrtfinale

Plavanje:
03.53 100 m prosto, ženske, polfinale
04.04 200 m hrbtno, moški, polfinale
04.54 200 m prsno, ženske, polfinale
05.08 200 m mešano, moški, polfinale
12.00 100 m delfin, moški, kvalifikacije
200 m hrbtno, ženske, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, moško-ženska štafeta, kvalifikacije
800 m prosto, ženske, kvalifikacije (Katja Fain)

Kolesarstvo:
03.00 BMX, moški, četrtfinale
03.20 BMX, ženske, četrtfinale

Veslanje:
01.30 enojec, moški, finale F
01.54 enojec, moški, finale E
02.06 enojec, ženske, finale E
03.30 dvojec brez krmarja, moški, finale B
03.42 enojec, ženske, finale F
03.50 dvojec brez krmarke, ženske, finale B
04.02 lahki dvojni dvojec, moški, finale B
04.14 lahki dvojni dvojec, ženske, finale B
04.26 enojec, ženske, finale D
04.38 enojec, moški, finale D

Kajak/kanu slalom:
07.00 C-1, ženske, polfinale

Golf:
00.30 posamično, moški, 1. krog

Sabljanje:
02.00 floret ekipno, ženske, osmina finala
03.50 floret ekipno, ženske, četrtfinale
05.35 floret ekipno, ženske, borbe za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.55 floret ekipno, ženske, polfinale
08.10 floret ekipno, ženske, borbe za 7. mesto
floret ekipno, ženske, borbe za 5. mesto

Strelstvo:
02.00 trap, ženske, kvalifikacije
pištola 25 m, ženske, kvalifikacije
02.50 trap, moški, kvalifikacije
07.30 trap, ženske, polfinale
08.30 trap, moški, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 7. in 8. regata (Žan Luka Zelko)
laser radial, ženske, 7. in 8. regata
RS:X, moški, 10., 11. in 12. regata
RS:X, ženske, 10., 11. in 12. regata
finn, moški, 5. in 6. regata
razred 470, moški, 3. in 4. regata
razred 470, ženske, 3. in 4. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)
nacra 17, mešani pari, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:
04.00 posamično, ženske, polfinale
08.00 posamično, moški, polfinale

Boks:
05.03 peresna kategorija, moški, osmina finala
06.06 srednja kategorija, moški, osmina finala
06.39 težka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton:
02.00 dvojice, moški, četrtfinale
mešane dvojice, polfinale
posamično, ženske, osmina finala
10.00 dvojice, ženske, četrtfinale
posamično, moški, osmina finala

Judo:
04.00 do 100 kg, moški, 1. krog
do 78 kg, ženske, 1. krog
10.00 do 100 kg, moški, polfinale
do 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Rokomet, ženske, skupina A, 3. krog:
02.00 Japonska - Južna Koreja
Črna gora - Norveška
Nizozemska - Angola
- skupina B, 3. krog:
02.00 ROK - Madžarska
Švedska - Francija
Španija - Brazilija

Košarka, ženske, skupina A, 2. krog:
03.00 Kanada - Južna Koreja
10.20 Španija - Srbija

Košarka, moški, skupina C, 2. krog:
06.40 Slovenija - Japonska
14.00 Španija - Argentina

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:
- skupina A, 3. krog:
04.05 Južna Koreja - Dominikanska republika
07.20 Srbija - Kenija
12.40 Japonska - Brazilija
- skupina B, 3. krog
02.00 Italija - Argentina
09.25 Kitajska - ROK
14.45 ZDA - Turčija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 4. krog:
12.00 Velika Britanija - Nizozemska
- skupina B, 4. krog:
11.30 Španija - Kitajska
13.45 Japonska - Argentina
14.15 Nova Zelandija - Avstralija

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.30 Indija - Argentina
- skupina B, 4. krog:
03.00 Belgija - Kanada
04.45 JAR - Nemčija
05.15 Nizozemska - Velika Britanija

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 3. krog:
03.00 Madžarska - JAR
07.00 ZDA - Italija
11.20 Grčija - Japonska
- skupina B, 3. krog:
04.30 Španija - Kazahstan
08.30 Hrvaška - Črna gora
12.50 Srbija - Avstralija

Baseball:
05.00 skupina A, 1. krog
05.00 skupina B, 1. krog

Ragbi, ženske:
02.00 skupina A/B/C 1. krog in 2. krog


7. DAN, petek, 30. julija

KONČNE ODLOČITVE (21):

TENIS:
05.00 dvojice, moški, tekma za 3. mesto
dvojice, moški, finale

PLAVANJE:
03.41 200 m prsno, ženske, finale
03.50 200 m hrbtno, moški, finale
03.59 100 m prosto, ženske, finale
04.16 200 m mešano, moški, finale

ATLETIKA:
13.30 10.000 m, moški

KOLESARSTVO:
04.40 BMX, moški, finale
04.48 BMX, ženske, finale

VESLANJE:
02.33 enojec, ženske, finale
02.45 enojec, moški, finale
03.05 osmerec, ženske, finale
03.25 osmerec, moški, finale

KAJAK/KANU SLALOM:
09.00 K-1, moški, finale

SABLJANJE:
11.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 3. mesto
12.30 sablja ekipno, moški, finale

STRELSTVO:
07.00 pištola 25 m, ženske, tekma za 3. mesto in finale

NAMIZNI TENIS:
13.00 posamično, moški, tekma za 3. mesto
14.00 posamično, moški, finale

GIMNASTIKA - PROŽNA PONJAVA:
07.50 posamično, ženske, finale

BADMINTON:
02.00 mešani pari, tekma za 3. mesto
08.30 mešani pari, finale

JUDO:
11.10 nad 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
nad 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

LOKOSTRELSTVO:
09.30 posamično, ženske, tekma za 3. mesto
09.45 posamično, ženske, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Tenis:
04.00 mešane dvojice, polfinale
05.00 posamično, moški, polfinale

Plavanje:
03.30 100 m delfin, moški, polfinale
04.35 200 m hrbtno, ženske, polfinale
12.00 1500 m prosto, moški, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, moški, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, ženske, kvalifikacije
50 m prosto, moški, kvalifikacije
50 m prosto, ženske, kvalifikacije

Skoki v vodo:
08.00 3 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:
02.00 3000 m zapreke, moški, kvalifikacije
02.15 višina, moški, kvalifikacije
02.45 disk, moški, kvalifikacije (Kristjan Čeh)
02.55 800 m, ženske, kvalifikacije
03.55 400 m ovire, moški, kvalifikacije
04.40 100 m, ženske, kvalifikacije
12.00 5000 m, ženske, kvalifikacije (Klara Lukan)
12.05 troskok, ženske, kvalifikacije
12.25 krogla, ženske, kvalifikacije
13.00 4 x 400 m, mešane štafete, kvalifikacije

Kolesarstvo:
03.00 BMX, moški, polfinale
03.08 BMX, ženske, polfinale

Veslanje:
01.45 enojec, ženske, finale C
01.57 enojec, moški, finale C
02.09 enojec, ženske, finale B
02.21 enojec, moški, finale B

Kajak/kanu slalom:
07.00 K-1, moški, polfinale

Golf:
00.30 posamično, moški, 2. krog

Konjeništvo:
01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, posamično, dresura
01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno, dresura

Sabljanje:
03.00 sablja, ekipno, moški, osmina finala
04.25 sablja, ekipno, moški, četrtfinale
05.45 sablja, ekipno, moški, za uvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 sablja, ekipno, moški, polfinale
07.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 7. mesto
sablja, ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:
02.00 pištola 25 m, ženske, kvalifikacije
07.00 pištola 25 m, ženske, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 9. in 10. regata (Žan Luka Zelko)
laser radial, ženske, 9. in 10. regata
49er, moški, 7., 8. in 9. regata
49er FX, ženske, 7., 8. in 9. regata
razred 470, moški, 5. in 6. regata
razred 470, ženske, 5. in 6. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)

Gimnastika - prožna ponjava:
06.00 posamično, ženske, kvalifikacije

Boks:
04.00 lahka kategorija, ženske, osmina finala
05.03 velterska kategorija, ženske, četrtfinale
05.36 velterska kategorija, moški, četrtfinale
06.06 poltežka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton:
02.00 posamično, ženske, četrtfinale
08.30 dvojice, moški, polfinale

Judo:
04.00 nad 100 kg, moški, 1. krog
nad 78 kg, ženske, 1. krog (Ana Velenšek)
10.00 nad 100 kg, moški, polfinale
nad 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, ženske, osmina finala
07.45 posamično, ženske, četrtfinale
08.45 posamično, ženske, polfinale

Nogomet, ženske, četrtfinale:
11.00 zmagovalec skupine E - tretji skupine F/G
11.00 zmagovalec skupine G - tretji skupine E/F
13.00 zmagovalec skupina F - drugi skupine G
13.00 drugi skupine E - drugi skupine F

Rokomet, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Argentina - Brazilija
Nemčija - Norveška
Francija - Španija
- skupina B, 4. krog:
02.00 Bahrajn - Japonska
Portugalska - Danska
Švedska - Egipt

Košarka, ženske:
- skupina B, 2. krog:
06.40 ZDA - Japonska
10.20 Francija - Nigerija
- skupina C, 2. krog:
03.00 Belgija - Portoriko
14.00 Kitajska - Avstralija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Kanada - Venezuela
07.20 Japonska - Polen
12.40 Italija - Iran
- skupina B, 4. krog:
04.05 Brazilija - ZDA
09.25 Argentina - Tunizija
14.45 ROK - Francija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.30 JAR - Nemčija
04.45 Irska - Indija
- moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Avstralija - Španija
11.30 Japonska - Indija
12.00 Argentina - Nova Zelandija
- skupina B, 5. krog:
05.15 Kanada - JAR
13.45 Nemčija - Nizozemska
14.15 Belgija - Velika Britanija

Baseball:
05.00 skupina A in B, 2. krog

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 4. krog:
07.00 JAR - Nizozemska
12.50 Španija - Avstralija
- skupina B, 4. krog:
08.30 ZDA - ROK
11.20 Japonska - Madžarska

Ragbi, ženske:
02.00 skupina A/B/C, četrtfinale


8. DAN, sobota, 31. julija

KONČNE ODLOČITVE (21):

TENIS:
05.00 dvojice, ženske, tekma za 3. mesto
posamično, ženske, tekma za 3. mesto in finale
posamično, moški, tekma za 3. mesto
mešane dvojice, tekma za 3. mesto

PLAVANJE:
03.30 100 m delfin, moški, finale
03.37 200 m hrbtno, ženske, finale
03.46 800 m prosto, ženske, finale
04.43 4 x 100 m mešano, mešane štafete, finale

ATLETIKA:
13.15 disk, moški, finale
14.35 4 x 400 m, mešane štafete, finale
14.50 100 m, ženske, finale

TRIATLON:
05.00 mešane štafete

SABLJANJE:
11.30 sablja ekipno, ekipno, ženske

STRELSTVO:
06.30 trap ekipno, mešane ekipe, finale
09.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, finale

JADRANJE:
07.30 razred RS:X, ženske, regata za medalje
08.30 RS:X, moški, regata za medalje

GIMNASTIKA - PROŽNA PONJAVA:
07.50 posamično, moški, finale

DVIGANJE UTEŽI:
04.50 kombinacija do 81 kg, moški
kombinacija do 96 kg, moški

BADMINTON:
11.00 dvojice, moški

JUDO:
10.00 ekipno, mešane ekipe

LOKOSTRELSTVO:
09.30 posamično, moški

RAGBI, ŽENSKE:
10.30 tekma za 3. mesto
11.00 finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Plavanje:
03.30 50 m prosto, ženske, polfinale
04.11 50 m prosto, moški, polfinale

Skoki v vodo:
08.00 3 m, ženske, polfinale

Atletika:
02.00 400 m ovire, ženske, kvalifikacije
disk, ženske, kvalifikacije
02.40 skok s s palico, moški, kvalifikacije
02.50 800 m, moški, kvalifikacije
03.45 100 m ovire, ženske, kvalifikacije
04.35 100 m, moški, kvalifikacije
12.00 800 m, ženske, polfinale
12.10 daljina, moški, kvalifikacije
12.15 100 m, ženske, kvalifikacije (Maja Mihalinec Zidar)
12.45 100 m, moški, kvalifikacije

Kolesarstvo:
03.10 BMX, prosti slog, ženske, kvalifikacije
04.20 BMX, prosti slog, moški, kvalifikacije

Golf:
00.30 posamično, moški, 3. krog

Konjeništvo:
01.00 dresura, posamično
vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno

Sabljanje:
03.00 sablja, ekipno, ženske

Strelstvo:
02.00 trap ekipno, mešane ekipe, kvalifikacije
05.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske,
kvalifikacije (Živa Dvoršak)

Jadranje:
05.00 razred 49er, moški, 10., 11. in 12. regata
razred 49er FX, ženske, 10., 11. in 12. regata
razred fin moški, 7. in 8. regata
razred nacra 17, mešane posadke, 7., 8. in 9. regata

Gimnastika - prožna ponjava:
06.00 posamično, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:
04.50 do 81 kg, moški
04.50 do 96 kg, moški

Boks:
04.00 peresnolahka kategorija, ženske, polfinale
04.15 srednja kategorija, ženske, četrtfinale
04.48 mušja kategorija, moški, osmina finala
05.51 lahka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
02.00 dvojice, ženske, polfinale
posamično, moški, četrtfinale
11.00 posamično, ženske, polfinale

Judo:
04.00 ekipno, mešane ekipe

Lokostrelstvo:
02.30 posamično

Nogomet, moški, četrtfinale:
10.00 A-1 - B-2
11.00 C-1 - D-2
12.00 B-1 - A-2
13.00 D-1 - C-2

Rokomet, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Angola - Japonska
Črna gora - Južna Koreja
Norveška - Nizozemska
- skupina B, 4. krog:
02.00 Brazilija - Švedska
ROK - Francija
Madžarska - Španija

Košarka, moški:
- skupina A, 3. krog:
03.00 Iran - Francija
14.00 ZDA - Češka
- skupina B, 3. krog:
06.40 Italija - Nigerija
10.20 Avstralija - Nemčija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske, končnica

Odbojka, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Dominikanska republika - Kenija
09.25 Srbija - Brazilija
12.40 Japonska - Južna Koreja
- skupina B, 4. krog:
04.05 ZDA - ROK
07.20 Argentina - Turčija
14.45 Kitajska - Italija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 5. krog:
05.15 Indija - JAR
11.30 Nemčija - Nizozemska
13.45 Irska - Velika Britanija
- skupina B, 5. krog:
02.30 Kitajska - Nova Zelandija
03.00 Japonska - Španija
04.45 Argentina - Avstralija

Baseball:
05.00 skupina A in B, 3. krog

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 4. krog:
07.00 ZDA - Madžarska
11.20 Italija - Japonska
12.50 JAR - Grčija
- skupina B, 4. krog:
03.00 Črna gora - Kazahstan
04.30 Avstralija - Španija
08.30 Hrvaška - Srbija

Ragbi, ženske:
02.00 tekma za 11. mesto
02.30 tekma za 9. mesto
04.00 polfinale
09.30 tekma za 7. mesto
10.00 tekma za 5. mesto


9. DAN, nedelja, 1. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (25):

TENIS:
05.00 dvojice, ženske, finale
posamično, moški, finale
dvojice, mešani pari, finale

PLAVANJE:
03.30 50 m prosto, moški, finale
03.37 50 m prosto, ženske, finale
03.44 1500 m prosto, moški, finale
04.15 4 x 100 m mešano, ženske, finale
04.36 4 x 100 m mešano, moški, finale

SKOKI V VODO:
08.00 3 m, ženske, finale

GOLF:
00.30 posamično, moški, 4. krog

ATLETIKA:
03.35 suvanje krogle, ženske, finale
12.10 višina, moški, finale
13.20 troskok, ženske, finale
14.50 100 m, moški, finale

KOLESARSTVO:
03.10 BMX, prosti slog, ženske, finale
04.20 BMX, prosti slog, moški, finale

SABLJANJE:
11.30 floret ekipno, moški, za 3. mesto
12.50 floret ekipno, moški, finale

JADRANJE:
07.30 laser, moški, regata za medalje
08.30 laser radial, ženske, regata za medalje

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
10.00 parter, moški, finale
10.45 preskok, ženske, finale
11.30 konj z ročaji, moški, finale
12.15 dvovišinska bradlja, ženske, finale

DVIGOVANJE UTEŽI:
06.50 do 76 kg, ženske

BADMINTON:
06.50 posamično, ženske, za 3. mesto in finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Atletika:
02.10 kladivo, ženske, kvalifikacije
02.40 3000 m zapreke, ženske, kvalifikacije (Maruša Mišmaš Zrimšek)
02.50 daljina, ženske, kvalifikacije
03.45 400 m, moški, kvalifikacije (Luka Janežič)
12.15 100 m, moški, polfinale
12.45 100 m ovire, ženske, polfinale
13.25 800 m, moški, polfinale
14.05 400 m ovire, moški, polfinale

Konjeništvo:
01.30 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, posamično in ekipno

Sabljanje:
02.00 floret ekipno, moški, osmina finala
03.45 floret ekipno, moški, četrtfinale
05.25 floret ekipno, moški, tekme od 5. do 8. mesta
06.40 floret ekipno, moški, polfinale
07.50 floret ekipno, moški, tekma za 7. mesto
floret ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:
01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 finn, moški, 9. regata in 10. regata
razred 470, moški, 7. in 8. regata
razred 470, ženske, 7. in 8. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)
nacra 17, mešano, 10., 11. in 12. regata

Namizni tenis:
03.00 ekipno, moški, osmina finala (Darko Jorgić, Bojan Tokić, Deni Kožul, Peter Hribar)
ekipno, ženske, osmina finala
ženske, osmina finala
moški, osmina finala

Dviganje uteži:
06.50 kategorija do 76 kg, ženske

Boks:
04.00 mušja kategorija, ženske, četrtfinale
04.30 peresna kategorija, moški, četrtfinale
05.03 velterska kategorija, moški, polfinale
05.18 srednja kategorija, moški, četrtfinale
05.51 poltežka kategorija, moški, polfinale
06.06 super težka kategorija, moški, četrtfinale
10.15 mušja kategorija, ženske, osmina finala

Badminton:
06.00 posamično, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 130 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
do 60 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.20 do 76 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 130 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
do 60 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 130 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 76 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Rokomet, moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Nemčija - Brazilija
Norveška - Francija
Španija - Argentina
- skupina B, 5. krog:
02.00 Danska - Švedska
Portugalska - Japonska
Egipt - Bahrajn

Košarka:
- ženske:
- skupina A, 3. krog:
03.00 Kanada - Španija
14.00 Južna Koreja - Srbija
- moški:
- skupina C, 3. krog:
06.40 Argentina - Japonska
10.20 Španija - Slovenija

Odbojka na mivki:
02.00 moški, osmina finala
ženske, osmina finala

Odbojka, moški:
- skupina A, 5. krog:
02.00 Poljska - Kanada
09.25 Italija - Venezuela
12.40 Japonska - Iran
- skupina B, 5. krog:
04.05 Brazilija - Francija
07.20 ROK - Tunizija
14.45 ZDA - Argentina

Hokej na travi:
02.30 moški, četrtfinale

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 5. krog:
08.30 Nizozemska - Kanada
12.50 Avstralija - JAR
- skupina B, 5. krog:
07.00 Madžarska - Kitajska
11.20 ROK - Japonska

Baseball:
05.00 finalni del, 1. krog


10. DAN, ponedeljek, 2. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (22):

ATLETIKA:
03.20 daljina, moški, finale
04.50 100 m ovire, ženske, finale
12.00 disk, ženske, finale
14.15 3000 m zapreke, moški, finale
14.40 5000 m, ženske, finale

KOLESARSTVO NA STEZI:
11.00 ekipni sprint, ženske, finale in tekma za 3. mesto
Konjeništvo:
10.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, posamično
vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, ekipno

STRELSTVO:
07.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, finale
09.50 malokalibrska puška, trojni položaj, moški, finale

JADRANJE:
07.30 razred 49er FX, ženske, regata za medalje
08.30 razred 49er, moški, regata za medalje

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
10.00 krogi, moški, finale
10.45 parter, ženske, finale
11.30 preskok, moški, finale

DVIGOVANJE UTEŽI:
04.50 ženske nad 87 kg
ženske do 87 kg

BADMINTON:
06.00 dvojice ženske
13.00 posamično moški

ROKOBORBA:
12.30 do 60 kg/grško-rimski slog, moški,
13.05 do 130 kg/grško-rimski slog, moški
13.55 do 76 kg/prosti slog, ženske

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
08.00 3 m, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:
12.30 dvojice, ženske, predtekmovanje

Atletika:
02.00 kladivo, moški, kvalifikacije
02.35 1500 m, ženske, kvalifikacije
03.30 200 m, ženske, kvalifikacije (Maja Mihalinec Zidar)
12.00 400 m ovire, ženske, polfinale
12.20 skok s palico, ženske, kvalifikacije (Tina Šutej)
12.25 200 m, ženske, polfinale
13.05 400 m, moški, polfinale

Kolesarstvo na stezi:
08.30 ekipni sprint, ženske, kvalifikacije
08.54 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, kvalifikacije
09.50 ekipni sprint, ženske, 1. krog
10.02 4000 m ekipno zasledovanje, moški, kvalifikacije

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, ženske, kvalifikacije
03.05 C-2, 1000 m, moški, kvalifikacije
03.21 K-1, 1000 m, moški, kvalifikacije
04.00 K-2, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić/Anja Osterman)
04.45 K-1, 200 m, ženske, četrtfinale
05.06 C-2, 1000 m, moški, četrtfinale
05.22 K-1, 1000 m, moški, četrtfinale
05.45 K-2, 500 m, ženske, četrtfinale

Strelstvo:
01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije
04.30 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 razred 470, moški, 9. in 10. regata
razred 470, ženske, 9. in 10. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)

Namizni tenis:
07.30 ekipno, moški in ženske, četrtfinale

Dviganje uteži:
04.50 kombinacija, ženske nad 87 kg
kombinacija, ženske do 87 kg

Rokoborba:
04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 130 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
do 60 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
04.30 do 68 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 77 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
do 97 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.50 do 68 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 77 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
do 97 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 97 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 68 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Nogomet:
- ženske, polfinale:
11.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4
13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet, ženske:
- skupina A, 5. krog:
02.00 Nizozemska - Črna gora
Norveška - Japonska
Južna Koreja - Angola
- skupina B, 5. krog:
02.00 Francija - Brazilija
Španija - ROK
Madžarska - Švedska

Košarka, ženske:
- skupina B, 3. krog:
03.00 Nigerija - Japonska
06.40 Francija - ZDA
- skupina C, 3. krog:
10.20 Kitajska - Belgija
14.00 Avstralija - Portoriko

Odbojka, ženske:
- skupina A, 5. krog:
02.00 Srbija - Južna Koreja
12.40 Japonska - Dominikanska republika
14.45 Brazilija - Kenija
- skupina B, 5. krog:
04.05 ZDA - Italija
07.20 ROK - Turčija
09.25 Kitajska - Argentina

Hokej na travi, ženske:
02.30 četrtfinale

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Madžarska - Italija
04.30 Grčija - ZDA
11.20 Japonska - JAR
- skupina B, 5. krog:
07.00 Srbija - Črna gora
08.30 Španija - Hrvaška
12.50 Avstralija - Kazahstan

Baseball:
05.00 dodatna tekma za napredovanje


11. DAN, torek, 3. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (24):

SKOKI V VODO:
08.00 3 m, moški, finale

ATLETIKA:
03.50 daljina, ženske, finale
05.20 400 m ovire, moški, finale
12.20 skok s palico, moški, finale
13.35 kladivo, ženske, finale
14.25 800 m, ženske, finale
14.50 200 m, ženske, finale

KOLESARSTVO NA STEZI:
10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske
10.35 ekipni sprint, moški

KAJAK/KANU NA MIRNIH VODAH:
04.37 K-1, 200 m, ženske, finale
04.54 C-2, 1000 m, moški, finale
05.21 K-1, 1000 m, moški, finale
05.47 K-2, 500 m, ženske, finale

JADRANJE:
07.30 razred finn, moški, regata za medalje
08.30 razred nacra 17, mešane posadke, regata za medalje

GIMNASTIKA - ŠPORTNA:
10.00 bradlja, moški, finale
10.45 gred, ženske, finale
11.30 drog, moški, finale

DVIGOVANJE UTEŽI:
06.50 do 109 kg, moški

BOKS:
06.05 peresna kategorija, ženske, finale
12.05 velterska kategorija, moški, finale

ROKOBORBA:
12.30 do 77 kg/grško-rimski slog, moški
13.05 do 97 kg/grško-rimski slog, moški
13.55 do 68 kg/prosti slog, ženske

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
03.00 3 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:
12.30 dvojice, predtekmovanje

Atletika:
02.00 troskok, moški, kvalifikacije
02.05 1500 m, moški, kvalifikacije
02.20 kopje, ženske, kvalifikacije
02.45 400 m, ženske, kvalifikacije (Anita Horvat)
04.05 200 m, moški, kvalifikacije
12.10 110 m ovire, moški, kvalifikacije
12.15 krogla, moški, kvalifikacije
13.00 5000 m, moški, kvalifikacije
13.50 200 m, moški, polfinale

Kolesarstvo na stezi:
08.30 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, 1. krog
08.58 ekipni sprint, moški, kvalifikacije
09.22 4000 m ekipno zasledovanje, moški, 1. krog
09.50 ekipni sprint, moški, 1. krog
10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, tekme za razvrstitev

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, ženske, polfinale
02.44 C-2, 1000 m, moški, polfinale
03.00 K-1, 1000 m, moški, polfinale
03.23 K-2, 500 m, ženske, polfinale
04.30 K-1, 200 m, ženske, finale B
04.46 C-2, 1000 m, moški, finale B
05.13 K-1, 1000 m, moški, finale B
05.40 K-2, 500 m, ženske, finale B

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, posamično, kvalifikacije

Namizni tenis:
12.30 ekipno, ženske, polfinale

Dviganje uteži:
06.50 kombinacija, do 109 kg, moški

Boks:
04.00 mušja kategorija, moški, četrtfinale
04.30 peresnolahka kategorija, moški, polfinale
04.48 lahka kategorija, moški, četrtfinale
05.18 težka kategorija, moški, polfinale
05.35 lahka kategorija, ženske, četrtfinale

Rokoborba:
04.00 do 68 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 77 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
do 97 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
04.30 do 62 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 67 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
do 87 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.50 do 62 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 67 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
do 87 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 62 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Plezanje:
10.00 kombinacija, moški, kvalifikacije

Nogomet, moški, polfinale:
10.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4
13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet, moški:
02.30 četrtfinale 1
06.15 četrtfinale 2
10.00 četrtfinale 3
03.45 četrtfinale 4

Košarka, moški:
03.00 četrtfinale 1
06.40 četrtfinale 2
10.20 četrtfinale 3
14.00 četrtfinale 4

Odbojka, moški, četrtfinale:
02.00 A-1 - B4
06.00 A-2 - B-3
10.00 A-3 - B2
14.30 A-4 - B1

Odbojka na mivki, ženske:
02.00 četrtfinale

Hokej na travi, moški, polfinale:
03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, ženske:
07.00 četrtfinale

Baseball:
12.00 finalni del, 2. krog


12. DAN, sreda, 4. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (17):

PLAVANJE:
23.30 (torek) daljinsko plavanje, 10 km, ženske (Špela Perše)

SINHRONO PLAVANJE:
12.30 dvojice, ženske, finale

ATLETIKA:
02.00 400 m ovire, ženske, finale
13.00 3000 m zapreke, ženske, finale
13.15 kladivo, moški, finale
14.05 800 m, moški, finale
14.55 200 m, moški, finale

KOLESARSTVO NA STEZI:
10.45 4000 m ekipno zasledovanje, moški, tekma za 3. mesto in finale

KONJENIŠTVO:
12.00 preskakovanje ovir, posamično, finale

JADRANJE:
07.30 razred 470, moški, regata za medalje
08.30 razred 470, ženske, regata za medalje

DVIGOVANJE UTEŽI:
06.50 nad 109 kg, moški

BOKS:
08.35 Poltežka kategorija, moški, finale

ROKOBORBA:
12.30 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, finale
13.05 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, finale
13.55 do 62 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 62 kg/prosti slog, ženske, finale

ROLKANJE:
05.30 park, ženske, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
08.00 stolp 10 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:
02.00 deseteroboj, moški, 100 m, daljina, krogla,
sedmeroboj, ženske, 100 m ovire, višina,
02.05 kopje, moški, kvalifikacije
04.00 110 m ovire, moški, polfinale
11.30 deseteroboj, moški, višina, 400 m
sedmeroboj, ženske, krogla, 200 m
12.00 1500 m, ženske, polfinale
12.30 400 m, ženske, polfinale

Kolesarstvo na stezi:
08.30 sprint, moški, kvalifikacije
09.10 keirin, ženske, kvalifikacije
09.35 sprint, moški, 1. krog
10.11 keirin, ženske, repasaž
10.31 sprint, moški, repasaž
10.45 4000 m ekipno zasledovanje, tekma za 7. in 5. mesto
11.13 sprint, moški, 2. krog
11.47 sprint, moški, dodatne kvalifikacije, osmina finala

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, moški, kvalifikacije
02.58 C-1, 200 m, ženske, kvalifikacije
03.19 K-1, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić, Anja Osterman)
03.54 K-2, 1000 m, moški, kvalifikacije
04.32 K-1, 200 m, moški, četrtfinale
04.53 C-1, 200 m, ženske, četrtfinale
05.07 K-1, 500 m, ženske, četrtfinale
05.21 K-2, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf:
00.30 posamično, ženske, 1. krog (Pia Babnik)

Namizni tenis:
07.30 ekipno, moški, polfinale

Dviganje uteži:
06.50 nad 109 kg, moški

Boks:
07.00 mušja kategorija, ženske, polfinale
07.30 velterska kategorija, ženske, polfinale
08.03 super težka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 62 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 67 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
do 87 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
04.30 do 57 kg/prosti slog, moški, osmina finala
do 57 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 86 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 57 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
do 57 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 86 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 86 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 57 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Športno plezanje:
10.00 kombinacija, ženske, kvalifikacije (Janja Garnbret, Mia Krampl)

Rolkanje:
02.00 park, ženske, kvalifikacije

Rokomet:
- ženske:
02.30 četrtfinale
06.15 četrtfinale
10.00 četrtfinale
13.45 četrtfinale

Košarka:
- ženske:
03.00 četrtfinale
06.40 četrtfinale
10.20 četrtfinale
14.00 četrtfinale

Odbojka:
- ženske, četrtfinale:
02.00 A1 - B4
06.00 A2 - B3
10.00 A3 - B2
14.30 A4 - B1

Odbojka na mivki:
02.00 moški, četrtfinale

Hokej na travi:
- ženske, polfinale:
03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, moški:
07.00 četrtfinale

Baseball:
05.00 finalni del, dodatne kvalifikacije
12.00 finalni del, 3. krog


13. DAN, četrtek, 5. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (28):

PLAVANJE:
23.30 (sreda) daljinsko plavanje, 10 km, moški

SKOKI V VODO:
08.00 stolp 10 m, ženske, finale

NOGOMET, ŽENSKE:
13.00 tekma za 3. mesto

ATLETIKA:
04.00 troskok, moški, finale
04.05 krogla, moški, finale
04.55 110 m ovire, moški, finale
09.30 20 km hoja, moški
12.00 deseteroboj, moški, 1500 m
sedmeroboj, ženske, 800 m
12.20 palica, ženske, finale
14.00 400 m, moški, finale
22.30 50 km hoja, moški

KOLESARSTVO:
10.45 keirin, ženske, finale
10.55 omnium, moški
Kajak/kanu na mirnih vodah:
04.27 K-1, 200 m, moški, finale
04.43 C-1, 200 m, ženske, finale
05.08 K-1, 500 m, ženske, finale
05.34 K-2, 1000 m, moški, finale

HOKEJ NA TRAVI, MOŠKI:
03.30 tekma za 3. mesto
12.00 finale

NAMIZNI TENIS:
04.00 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
12.30 ekipno, ženske, finale

BOKS:
08.05 peresna kategorija, moški, finale

ROKOBORBA:
12.30 do 57 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 57 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 86 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 86 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 57 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 57 kg/prosti slog, ženske, finale

KARATE:
12.30 kate, tekma za 3. mesto
12.50 kate, finale
13.40 do 67 kg, moški, finalni del
13.50 do 55 kg ženske, finalni del

ŠPORTNO PLEZANJE:
10.30 kombinacija, moški, finale

ROLKANJE:
05.30 park, moški, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
03.00 stolp 10 m, ženske, polfinale

Atletika:
02.00 deseteroboj, moški, 110 m ovire, disk, palica,
sedmeroboj, ženske, daljina, kopje
02.10 palica, ženske, kvalifikacije
03.00 4 x 100 m, ženske, kvalifikacije
04.30 4 x 100 m, moški, kvalifikacije
12.00 deseteroboj, moški, kopje
12.25 4 x 400 m, ženske, kvalifikacije
13.00 1500 m, moški, polfinale

Kolesarstvo:
08.30 omnium, moški, scratch
08.48 sprint, moški, osmina finala
09.21 sprint, moški, dodatne kvalifikacije
09.27 omnium, moški, tempo
09.45 sprint, moški, četrtfinale
09.57 keirin, ženske, polfinale
10.07 omnium, moški, tekme na izločanje
10.37 keirin, ženske, finale B
11.27 sprint, moški, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, moški, polfinale
02.44 C-1, 200 m, ženske, polfinale
02.58 K-1, 500 m, ženske, polfinale
03.12 K-2, 1000 m, moški, polfinale
04.20 K-1, 200 m, moški, finale B
04.36 C-1, 200 m, ženske, finale B
05.01 K-1, 500 m, ženske, finale B
05.26 K-2, 1000 m, moški, finale B

Golf:
00.30 posamično, ženske, 2. krog (Pia Babnik)

Moderni peteroboj:
06.00 posamično, ženske, sabljanje
09.30 posamično, moški, sabljanje

Boks:
07.00 lahka kategorija, ženske, polfinale
07.30 mušja kategorija, moški, polfinale
08.03 srednja kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 57 kg/prosti slog, moški, repasaž
do 57 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 86 kg/prosti slog, moški, repasaž
04.30 do 125 kg/prosti slog, moški, osmina finala
do 53 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 74 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 125 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
do 53 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 74 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 125 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 53 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate:
03.00 kate, predtekmovanje, skupina A
03.20 kate, predtekmovanje, skupina B
04.25 kate, 2. del, skupina A
04.37 kate, 2. del, skupina B
05.20 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina A
05.34 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina B
10.00 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina A
10.14 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina B
13.05 do 67 kg, moški, polfinale
13.22 do 55 kg, ženske, polfinale

Rolkanje:
02.00 park, ženske, kvalifikacije

Rokomet, moški:
10.00 polfinale
14.00 polfinale

Košarka, moški:
06.15 polfinale
13.00 polfinale

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske, polfinale

Odbojka, moški, polfinale:
06.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
14.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, ženske:
07.00 polfinale
tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Baseball:
12.00 finalni del, izločilni boji


14. DAN, petek, 6. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (22):

NOGOMET:
11.00 tekma za 3. mesto, moški
14.00 finale, ženske

ATLETIKA:
09.30 20 km hoja, ženske
13.00 4 x 100 m, ženske, finale
13.50 kopje, ženske, finale
14.00 5000 m, moški, finale
14.35 400 m, ženske, finale
14.50 1500 m, ženske, finale
15.50 4 x 100 m, moški, finale

KOLESARSTVO NA STEZI:
10.15 madison, ženske
11.00 sprint, moški, tekma za 3. mesto in finale

MODERNI PETEROBOJ:
12.30 posamično, ženske, laser run

ODBOJKA NA MIVKI, ŽENSKE:
03.00 tekma za 3. mesto
04.30 finale

HOKEJ NA TRAVI, ŽENSKE:
03.30 tekma za 3. mesto
12.00 finale

NAMIZNI TENIS, MOŠKI, EKIPNO:
04.00 tekma za 3. mesto
12.30 finale

BOKS:
08.05 težka kategorija, moški, finale

ROKOBORBA:
12.30 do 74 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 74 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 125 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 125 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 53 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 53 kg/prosti slog, ženske, finale

KARATE:
12.30 kate, tekma za 3. mesto
12.50 kate, finale
13.40 do 61 kg/borbe, finalni del
13.50 do 75 kg/borbe, finalni del

ŠPORTNO PLEZANJE:
10.30 kombinacija, ženske, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
08.00 skoki s stolpa, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:
12.30 ekipno, ženske

Atletika:
13.25 4 x 400 m, moški, kvalifikacije

Kolesarstvo:
08.30 sprint, ženske, kvalifikacije
09.10 sprint, moški, polfinale
09.16 sprint, ženske, 1. krog
09.58 sprint, ženske, dodatne kvalifikacije
11.06 sprint, ženske, 2. krog
11.53 sprint, ženske, osmina finala

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 C-2, 500 m, ženske, kvalifikacije
02.44 C-1, 1000 m, moški, kvalifikacije
03.15 K-4, 500 m, ženske, kvalifikacije
03.30 K-4, 500 m, moški, kvalifikacije
04.07 C-2, 500 m, ženske, četrtfinale
04.21 C-1, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf:
00.30 posamično, ženske, 3. krog (Pia Babnik)

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, ekipno, kvalifikacije

Moderni peteroboj:
07.30 posamično, ženske, plavanje
08.45 posamično, ženske, sabljanje
10.15 posamično, ženske, preskakovanje ovir

Gimnastika - ritmična:
03.20 posamično, mnogoboj, kvalifikacije (Jekaterina Vedenejeva)

Boks:
07.00 srednja kategorija, ženske, polfinale
07.32 lahka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 125 kg/prosti slog, moški, repasaž
do 53 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 74 kg/prosti slog, moški, repasaž
04.30 do 50 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
do 65 kg/prosti slog, moški, osmina finala
do 97 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 50 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
do 65 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
do 97 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 65 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 97 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 50 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate:
03.00 kate, predtekmovanje, skupina A
03.20 kate, predtekmovanje, skupina B
04.25 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina A
04.37 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina B
05.20 borbe, do 61 kg, ženske, skupina A
07.26 borbe, do 61 kg, ženske, skupina B
10.00 borbe do 75 kg, moški, skupina A
10.14 borbe, do 75 kg, moški, skupina B
12.20 kate, finalni del
13.05 borbe do 61 kg, ženske, polfinale
13.22 borbe do 75 kg, moški, polfinale

Rokomet, ženske:
10.00 polfinale
14.00 polfinale

Košarka, ženske:
06.40 polfinale
13.00 polfinale

Odbojka, ženske, polfinale:
06.00 zmagovalec četrtfinale 1 - zmagovalec četrtfinale 2
14.00 zmagovalec četrtfinale 3 - zmagovalec četrtfinale 4

Vaterpolo, moški:
07.00 polfinale
07.00 tekme za uvrstitev od 5. do 8. mesta


15. DAN, sobota, 7. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (34):

NOGOMET, MOŠKI:
13.30 finale

SKOKI V VODO:
08.00 stolp, 10 m, moški, finale

UMETNOSTNO PLAVANJE:
12.30 finale, ekipno

GOLF:
00.30 posamično, ženske, 4. krog (Pia Babnik)

ATLETIKA:
00.00 maraton, ženske
12.35 višina, ženske, finale
12.45 10 000 m, ženske
13.00 kopje, moški, finale
13.40 1500 m, moški, finale
14.30 4 x 400 m, ženske, finale
14.50 4 x 400 m, moški, finale

KOLESARSTVO NA STEZI:
09.55 madison, moški

KAJAK/KANU NA MIRNIH VODAH:
04.22 C-2, 500 m, ženske, finale
04.39 C-1, 1000 m, moški, finale
05.00 K-4, 500 m, ženske, finale
05.19 K-4, 500 m, moški, finale

KONJENIŠTVO:
12.00 preskakovanje ovir, ekipno, finale

MODERNI PETEROBOJ:
12.30 posamično, moški, laser run

ROKOMET, MOŠKI:
10.00 tekma za 3. mesto
14.00 finale

KOŠARKA:
04.30 finale, moški
09.00 tekma za 3. mesto, ženske
13.00 tekma za 3. mesto, moški

ODBOJKA, MOŠKI:
06.30 tekma za 3. mesto
14.15 finale

ODBOJKA NA MIVKI, MOŠKI:
03.00 tekma za 3. mesto
04.30 finale

VATERPOLO, ŽENSKE:
06.40 tekma za 3. mesto
09.30 finale

GIMNASTIKA - RITMIČNA:
08.20 posamično, mnogoboj, finale

BOKS:
07.00 mušja kategorija, moški, finale
07.30 srednja kategorija, moški, finale
07.45 mušja kategorija, ženske, finale
08.30 velterska kategorija, ženske, finale

ROKOBORBA:
12.30 do 65 kg/prosti slog, moški, tekmi za 3. mesto
12.55 do 65 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 97 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 97 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 50 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 50 kg/prosti slog, ženske, finale

BASEBALL:
05.00 tekma za 3. mesto
12.00 finale

KARATE:
12.45 nad 61 kg, borbe, ženske finalni del
12.55 nad 75 kg, borbe moški, finalni del

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Skoki v vodo:
03.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:
12.30 ekipno, ženske

Kolesarstvo na stezi:
08.30 sprint, ženske, osmina finala
08.48 keirin, moški, kvalifikacije
09.13 sprint, ženske, četrtfinale
09.19 keirin, moški, dodatne kvalifikacije
09.39 sprint, ženske, četrtfinale

Kajak/kanu na mirnih vodah:
02.30 C-2, 500 m, ženske, polfinale
02.44 C-1, 1000 m, moški, polfinale
03.07 K-4, 500 m, ženske, polfinale
03.14 K-4, 500 m, moški, polfinale
04.15 C-2, 500 m, ženske, finale B
04.31 C-1, 1000 m, moški, finale B

Moderni peteroboj:
07.30 posamično, moški, plavanje
08.45 posamično, moški, sabljanje
10.15 posamično, moški, preskakovanje ovir

Vaterpolo, ženske:
02.30 tekma za 7. mesto
04.00 tekma za 5. mesto

Ritmična gimnastika:
03.00 ekipno, mnogoboj, kvalifikacije

Rokoborba:
11.45 do 50 kg/prosti slog, ženske, repasaž
do 65 kg/prosti slog, moški, repasaž
do 97 kg/prosti slog, moški, repasaž

Karate:
07.00 nad 61 kg, borbe, ženske, skupina A
07.14 nad 61 kg, borbe, ženske, skupina B
09.45 nad 75 kg, borbe, moški, skupina A
09.59 nad 75 kg, borbe, moški, skupina B
12.10 nad 61 kg, borbe, ženske, polfinale
12.27 nad 75 kg, borbe, moški, polfinale


16. DAN, nedelja, 8. avgusta

KONČNE ODLOČITVE (13):

ATLETIKA:
00.00 maraton, moški

KOLESARSTVO NA STEZI:
04.20 sprint, ženske, tekma za 3. mesto
sprint, ženske, finale
05.00 keirin, moški, finale
05.25 omnium, ženske, finale

ROKOMET, ŽENSKE:
04.00 tekma za 3. mesto
08.00 finale

KOŠARKA, ŽENSKE:
04.30 finale

ODBOJKA, ŽENSKE:
02.00 tekma za 3. mesto
06.30 finale

VATERPOLO, MOŠKI:
06.40 tekma za 3. mesto
09.30 finale

GIMNASTIKA - RITMIČNA:
04.00 skupinske sestave, mnogoboj, finale

BOKS:
07.00 lahka kategorija, ženske, finale
07.15 srednja kategorija, ženske, finale
08.00 lahka kategorija, moški, finale
08.15 super težka kategorija, moški, finale

-------------------------------------------------------------------
PREDTEKMOVANJE

Kolesarstvo na stezi:
03.00 omnium, ženske, scratch
03.18 sprint, ženske, polfinale
03.45 omnium, ženske, tempo
04.06 sprint, ženske, tekma za razvrstitev od 5. do 8. mesta
04.09 keirin, moški, polfinale
04.26 omnium, ženske, izločilne dirke
04.51 keirin, moški, finale B

Vaterpolo, moški:
02.30 tekma za 7. mesto
04.00 tekma, za 5. mesto

13.00: ZAKLJUČNA SLOVESNOST


Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov