Rodgers si je po zadnjem zadetku dal duška. Foto: Reuters

Sodeloval je namreč pri vseh treh zadetkih, najprej je podal Allenu Lazardu in Aaronu Jonesu. Ko so se gostitelji v zadnji četrtini približali na 17:14, pa je sam s tekom za šest jardov postavil izid tekme. Aaron Rodgers se je nato obrnil proti navijačem in navdušeno kričal: "I still own you!" (Še vedno si vas lastim!)

Izgubil le petkrat
"Rad igram na tem igrišču. Pred tekmo sem javno povedal, da spoštujem njihove navijače. Tu je bilo res nekaj napetih bitk," je po tekmi povedal Rodgers. Razmerje med zmagami in porazi proti Chicagu je kar 22-5.

Murray je končal 20 od 30 podaj, z njimi pa pridobil 229 jardov. Foto: Reuters

Cardinalsi nizajo zmage
Arizona je še vedno neporažena, za šesto zaporedno zmago je v gosteh premagala Cleveland s 37:14. Kyler Murray je štirikrat podal za zadetek, dve podaji je ujel DeAndre Hopkins.

Dva prosta strela Wrighta
Jacksonville je vendarle prekinil niz 20 tekem brez poraza. Jaguarsi so v Londonu premagali Miami s 23:20. Odločilne točke je prispeval Matthew Wright, najprej je 3:40 pred koncem izenačil s prostim strelom, ki je bil dolg 54 jardov, ob izteku časa pa je zadel še s 53 jardov.

Nova simultanka Ravensov
Izjemno učinkovit ostaja Baltimore, ki se je tokrat znesel nad LA Chargersi s 34:6. Podajalec Lamar Jackson je tokrat vrgel dve prestreženi podaji, vseeno pa je z dinamično igro raztegnil nasprotno obrambo in dokazal, da je eden glavnih favoritov za nagrado MVP.

Henry spet prebil stotico
Na ponedeljkovi tekmi je Tennessee ugnal Buffalo s 34:31. Gostitelji so vse štiri zadetke dosegli po tleh, Derrick Henry se je trikrat "sprehodil" v končno cono. Pridobil je kar 143 jardov, s tem je stotico prebil že na peti zaporedni tekmi. To je najdaljši tovrstni niz po letu 2014, ko je DeMarcu Murrayju to uspelo na osmih tekmah.

Henry (številka 22) je letos po tleh pridobil že 783 jardov, na drugem mestu je Nick Chubb (523). Foto: Reuters

Billsi tvegali in ostali brez vsega
Buffalo je imel sicer možnost za zmago (ali vsaj podaljšek). Ob koncu tekme so se Billsi prebili tri jarde od končne cone, potrebovali pa so le nekaj centimetrov za nov prvi poskus. Čeprav so imeli četrti poskus, bi lahko streljali lahek prosti strel za podaljšek, a je podajalec Josh Allen (3 zadetki) tvegal. Ostal je brez novega prvega poskusa.