Slovenske uvrstitve v Pyeongchangu

SREBRNA MEDALJA
Jakov Fak, biatlon, posamična tekma

BRONASTA MEDALJA 
Žan Košir, deskanje, paralelni veleslalom    

4. mesto:
Žan Kranjec, alpsko smučanje, veleslalom

5. mesto:
Slovenski skakalci na ekipni tekmi 
(Jernej Damjan/Anže Semenič/Tilen Bartol/Peter Prevc)

6. mesto:
Alenka Čebašek in Anamarija Lampič, smučarski teki, ekipni šprint  

7. mesto:
Nika Križnar, smučarski skoki
Anamarija Lampič, smučarski teki, šprint
Filip Flisar, smučarski kros 

8. mesto:
Štefan Hadalin, alpska kombinacija
Anamarija Lampič, Katja Višnar, Alenka Čebašek, Vesna Fabjan, smučarski teki, štafeta

9. mesto:
Hokejska reprezentanca Slovenije
Tina Robnik, alpsko smučanje, ekipna tekma
Ana Bucik, alpsko smučanje, ekipna tekma
Žan Kranjec, alpsko smučanje, ekipna tekma
Štefan Hadalin, alpsko smučanje, ekipna tekma  

10. mesto:
Klemen Kosi, alpska kombinacija
Boštjan Kline, superveleslalom
Peter Prevc, smučarski skoki, velika skakalnica
Jakov Fak, biatlon, skupinski štart
Miha Dovžan, Klemen Bauer, Mitja Drinovec, Lenart Oblak, biatlon, štafeta

11. mesto:
Ana Bucik, alpsko smučanje, kombinacija

12. mesto:
Peter Prevc, smučarski skoki, srednja naprava
Alenka Čebašek, smučarski teki, 10 km prosto
Urška Poje, biatlon, posamična tekma

14. mesto:
Meta Hrovat, alpsko smučanje, veleslalom
Ema Klinec, smučarski skoki
Urška Poje, Anja Eržen, Klemen Bauer, Jakov Fak, biatlon, mešana štafeta 

15. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, posamična tekma
Gloria Kotnik, deskanje, paralelni veleslalom

16. mesto:
Tilen Bartol, smučarski skoki, srednja naprava
Tim Kevin Ravnjak, snežni žleb
Katja Višnar, smučarski teki, šprint
Jernej Damjan, smučarski skoki, velika skakalnica
Tim Mastnak, deskanje, paralelni veleslalom

17. mesto:
Tilen Bartol, smučarski skoki, velika skakalnica
Rok Marguč, deskanje, paralelni veleslalom

18. mesto:
Maruša Ferk, alpsko smučanje, slalom

19. mesto:
Martin Čater, alpsko smučanje, smuk
Maruša Ferk, alpsko smučanje, smuk

20. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, skupinski štart

21. mesto:
Ana Bucik, alpsko smučanje, veleslalom
Kaja Verdnik, deskanje, snežni žleb
Meta Horvat, alpsko smučanje, slalom
Miha Šimenc in Janez Lampič, smučarski teki, ekipni šprint

22. mesto:
Špela Rogelj, smučarski skoki

23. mesto:
Jakov Fak, biatlon, šprint

24. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, zasledovalna tekma
Ana Bucik, alpsko smučanje, slalom 

25. mesto:
Tit Štante, snežni žleb
Klemen Kosi, superveleslalom

26. mesto:
Klemen Bauer, biatlon, šprint

27. mesto:
Boštjan Kline, alpsko smučanje, smuk
Anamarija Lampič, smučarski teki, 10 km prosto

28. mesto:
Jernej Damjan, smučarski skoki, srednja naprava
Vid Vrhovnik, nordijska kombinacija, srednja naprava

29. mesto:
Miha Hrobat, alpsko smučanje, smuk

30. mesto:
Urša Bogataj, smučarski skoki
Alenka Čebašek, smučarski teki, šprint

32. mesto:
Miha Šimenc, smučarski teki, šprint

33. mesto:
Timi Zajc, smučarski skoki, srednja naprava

35. mesto:
Anja Eržen, biatlon, posamična tekma
Miha Dovžan, biatlon, posamična tekma

39. mesto:
Tilen Sirše, sankanje

41. mesto:
Marjan Jelenko, nordijska kombinacija, velika naprava

42. mesto:
Vid Vrhovnik, nordijska kombinacija, velika naprava

44. mesto:
Marjan Jelenko, nordijska kombinacija, srednja naprava 

46. mesto: 
Anja Eržen, biatlon, šprint

47. mesto:
Jakov Fak, biatlon, zasledovalna tekma
Janez Lampič, smučarski teki, šprint

51. mesto:
Anja Eržen, biatlon, zasledovalna tekma

52. mesto:
Nika Razinger, smučarski teki, šprint

53. mesto: 
Miha Dovžan, biatlon, šprint

54.mesto:
Manca Slabanja, smučarski teki, 10 km prosto

59. mesto:
Manca Slabanja, smučarski teki, skiatlon, 15 km
Miha Dovžan, biatlon, zasledovalna tekma

69. mesto:
Nika Razinger, smučarski teki, 10 km prosto

72. mesto:
Mitja Drinovec, biatlon, šprint

75. mesto:
Urška Poje, biatlon, šprint

80. mesto:
Mitja Drinovec, biatlon, posamična tekma

88. mesto:
Miha Šimenc, smučarski teki, 15 km

Brez uvrstitve:
Boštjan Kline, alpsko smučanje, alpska kombinacija
Martin Čater, alpsko smučanje, alpska kombinacija, superveleslalom
Klemen Kosi, alpsko smučanje, smuk
Miha Hrobat, alpsko smučanje, superveleslalom
Ana Drev, alpsko smučanje, veleslalom
Tina Robnik, alpsko smučanje, veleslalom
Anže Semenič, smučarski skoki, velika skakalnica
Štefan Hadalin, alpsko smučanje, slalom
Žan Kranjec, alpsko smučanje, slalom
Maruša Ferk, alpsko smučanje, kombinacija

MMC na prizorišču
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!