Hokej na travi - Arhiv

Nizozemkam hokejsko zlato, Kitajcem namiznoteniško

Odločitve 14. dne Nizozemkam hokejsko zlato, Kitajcem namiznoteniško

6.8.2021

Od ekipnih športov v Tokiu se je tekmovanje sklenilo v hokeju, kjer so Nizozemke s 3:1 v finalu premagale Argentinke. Pri namiznem tenisu ekipno ni bilo presenečenja – tudi četrti olimpijski turnir so dobili Kitajci.

Belgija do prvega zlata v ekipnem športu po 101 letu

Odločitve 13. dne Belgija do prvega zlata v ekipnem športu po 101 letu

5.8.2021

Trinajsti tekmovalni dan poletnih olimpijskih iger v japonski prestolnici bo kar 28 končnih odločitev. Več medalj se bo delilo le predzadnji dan ‒ v soboto.

Belgijci po zaostanku zabili štiri gole

Hokej na travi Belgijci po zaostanku zabili štiri gole

3.8.2021

Hokejisti Belgije so se z zmago nad Indijo s 5:2 uvrstili v finale olimpijskega turnirja, v katerem se bodo pomerili z Avstralijo, ki je s 3:1 premagala Nemčijo.

Najboljše izhodišče se nasmiha Avstraliji in Belgiji

Hokej na travi Najboljše izhodišče se nasmiha Avstraliji in Belgiji

29.7.2021

Po štirih odigranih krogih hokejskega turnirja sta edini neporaženi Avstralija in Belgija, ki sta dobili vse štiri obračune.

Avstralci zabili kar sedem golov

Hokej na travi Avstralci zabili kar sedem golov

25.7.2021

Avstralija je v 2. krogu olimpijskega turnirja v hokeju na travi v skupini A premagala Indijo s 7:1.