Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Rokomet

Francija rokometna velesila: zlate tudi dame

Ženska francoska rokometna reprezentanca je v ponovitvi iger iz Ria zanesljivo premagala Rusijo s 30:25 in se veseli prvega naslova olimpijskih prvakinj. Norveška se je v boju za bron poigrala s Švedsko in slavila s 36:19.

16

Več novic

Španija v tesni končnici izločila Švedsko

Španska rokometna reprezentanca je v najbolj tesnem četrtfinalnem obračunu premagala Švedsko s 34:33. V boju za medalje so še Francija, Danska in Egipt. Polfinalna para sta Francija - Egipt in Švedska - Danska.

2

Švedom ponovitev finala SP-ja; Bahrajnu zadnja četrtfinalna vstopnica

Na olimpijskih igrah se je končal skupinski del v moškem rokometu. V zadnjem krogu je Švedska v ponovitvi finala letošnjega svetovnega prvenstva premagala Dansko s 33:30.

1

V dvoboju neporaženih Francozi nadigrali Špance

Po predzadnjem krogu skupinskega dela sta edini neporaženi ekipi na rokometnem olimpijskem turnirju Francija v skupini A in Danska v skupini B.