Rezultati iskanja

Cast Moj RTV Televizija MMC Radio Kazalo

Svetovni pokal v biatlonu

Anamarija Lampič zaradi bolezni še vedno ne trenira

Biatlonci imajo tik pred svetovnim prvenstvom obilo zdravstvenih težav, v ženski vrsti sta zboleli obe ključni tekmovalki. Vseeno bi lahko ob idealnem razpletu tako v moški kot v ženski vrsti kdo posegel v boj za medalje.

9

Več novic

Fak na tekmi s skupinskim startom 13., zmagoslavje Norvežanov

Norvežan Johannes Thingnes Boe nadaljuje prevlado in je zmagal tudi na tekmi biatloncev s skupinskim startom na 15 kilometrov v Ruhpoldingu. Jakov Fak je z dvema zgrešenima streloma osvojil 13. mesto.

10

Štafeta v Ruhpoldingu: Slovenke skromne 17.

Med 19 ekipami na tretji štafeti zime za biatlonke so Slovenke močno zaostale za osmim mestom iz Hochfilzna. V Ruhpoldingu je bila ekipa Ž. Klemenčič-Repinc-Lampič-Zorc s kar 14 popravami in štirimi kazenskimi krogi le 17.

11

Cisar in Vidmar z brezhibnim streljanjem poskrbela za deseterico

Norveški biatlonci so na štafetni preizkušnji v Ruhpoldingu po slabem začetku stvari postavili na svoje mesto in zmagali pred Nemčijo in Francijo. Slovenska četverica je ob brezhibnem streljanju Cisarja in Vidmarja osvojila 9. mesto z zaostankom 2:29.