Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Svetovni pokal v biatlonu

Viking J. T. Boe pokoril tekmece na zadnji tekmi, Fak 15.

Zadnjo tekmo biatlonk v letošnjem svetovnem pokalu je v Holmenkollnu dobila Švedinja Hanna Oeberg. Johannes Thingnes Boe je odlično sezono potrdil z zanesljivo zmago na zadnji preizkušnji.

1

Več novic

Fak, Bauer, Dovžan in Tršan v boju za medaljo, na koncu peti

Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer in Rok Tršan so na na svetovnem prvenstvu v Östersundu osvojili peto mesto v štafeti 4 x 7,5 km. Zlato je osvojila norveška reprezentanca.

11

Norvežana prva svetovna prvaka v tekmi mešanih dvojic, Klemenčičeva in Drinovec na 26. mestu

Norvežana Marte Olsbu Roeiseland in Johannes Thingnes Boe sta v Östersundu osvojila zlato kolajno na premierni tekmi mešanih dvojic. Polona Klemenčič in Mitja Drinovec sta končala na 26. mestu med 28 dvojicami.

5

Pidručni presenetljivo svetovni prvak v zasledovanju, Fak 26.

Na svetovnem prvenstvu v Östersundu so se biatlonci potegovali za naslove na zasledovalni tekmi. Zlato sta si priborila Nemka Denise Herrmann in Ukrajinec Dmitro Pidručni.